DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #334590  autor: zaq22
 11 maja 2009, 01:08
Podobno od kilku dni w Orange Go środki promocyjne mozna wykorzystać również dzwoniąc do sieci stacjonarnych. Mam tych środków promocyjnych 70zł. Czy to znaczy ze jak zadzwonię na stacjonarny to będzie schodziło 29gr/min ze srodków promocyjnych ? Czy srodki promocyjne mają jakiś czas ważności ?
Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 20:37 przez zaq22, łącznie zmieniany 1 raz.

 #334593  autor: jurak
 11 maja 2009, 01:22
Tak, możesz te środki wykorzystać na połączenia do sieci stacjonarnych. Ich ważność sprawdzisz m.in. w Orange Online czy pod numerem *500. Możesz też wysłać smsa o treści ILE pod numer 1555 a dostaniesz smsa zwrotnego z ilością środków i ich datą ważności.
To ile będzie schodzić zależy od doładowania. Domyślnie jednak jeśli po 23 kwietnia nie ładowałeś jeszcze konta to będziesz rozliczany wg stawki 29 groszy.
Dokładnie sobie zobacz tutaj:
http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_go_discover
Maksymalnie możesz zejść do stawki 20 gr do Orange i na stacjonarne. Ale to przy doładowaniu za 100zł.
Swoje aktualne stawki możesz sprawdzić wysyłając smsa ILE STAWKI pod numer 119.

 #334595  autor: zaq22
 11 maja 2009, 01:45
jurak pisze: Domyślnie jednak jeśli po 23 kwietnia nie ładowałeś jeszcze konta to będziesz rozliczany wg stawki 29 groszy.
Dzięki za konkretną odpowiedź. Tak jak napisałeś dotyczy mnie wariant kiedy jeszcze nie wykonałem doładowania po 23 kwietnia. Mam tylko jeszcze takie pytanie: mam 80zł na zwykłym koncie i 70zł na koncie promocyjnym. Czy jeśli zadzwonię teraz na stacjonarny to w pierwszej kolejności kasa będzie schodziła ze środków promocyjnych ?

 #334596  autor: jurak
 11 maja 2009, 02:14
Dokładnie tak. Jeśli dane połączenie jest do orange czy na stacjonarne to w pierwszej kolejności zejdzie z konta promocyjnego. Dopiero w przypadku, gdy dzwonisz np. do Ery to zejdzie z konta głównego, bo promocyjne nie jest przeznaczone na połączenia do tej sieci.
Kod: Zaznacz cały
Środki z konta promocyjnego można wykorzystać na sms, mms, połączenia w Orange i na stacjonarne oraz na transfer danych.

 #334603  autor: darkangel
 11 maja 2009, 07:57
to może i ja ocoś zapytam propo środków promocyjnych.
Mam ponad 110zł na koncie głównym i 140 na promocjnym, które mi się końcą za 2 tyg.
Moge przelać część srodków z tych promocyjnych albo zrobić z nich jakiś inny użytek?.
Mam Orange Pop.
Pytam tylko dlatego że i tak nie zdąże ich wszystkich wydzwonić a szkoda by się zmarnowały...

 #334610  autor: Jedrker
 11 maja 2009, 09:37
darkangel,
Doładuj sobie konto chociażby kwotą 25 zł z telefonu z rachunkiem, wtedy przedłużysz swoje konto promocyjne ;)

 #334726  autor: In.ka
 11 maja 2009, 20:23
darkangel pisze: Mam ponad 110zł na koncie głównym i 140 na promocjnym, które mi się końcą za 2 tyg.
Moge przelać część srodków z tych promocyjnych albo zrobić z nich jakiś inny użytek?.
Mam Orange Pop.
Pytam tylko dlatego że i tak nie zdąże ich wszystkich wydzwonić a szkoda by się zmarnowały...
Nie ma możliwości ani przelania środków prom. na inny nr., ani wykorzystnia ich np. na zakup usług.
Są na połączenia w Orange i na stacjonarne, sms-y, mms-y i transfer danych.
Jeśli istotnie nie jesteś w stanie ich wykorzystać w 2 tyg. pomyśl o wydłużeniu ważności konta promocyjnego: zwróć uwagę na aktualne promocje doładowań albo usługii /np. ta o której wspominał Jedrker albo Masz za Staż/, dzieki którym otrzymujesz bonus na konto prom.

 #334827  autor: tetris
 12 maja 2009, 12:33
In.ka pisze:Są na połączenia w Orange i na stacjonarne, sms-y, mms-y i transfer danych.
Jeśli istotnie nie jesteś w stanie ich wykorzystać w 2 tyg. pomyśl o wydłużeniu ważności konta promocyjnego: zwróć uwagę na aktualne promocje doładowań albo usługii /np. ta o której wspominał Jedrker albo Masz za Staż
To Masz za Staż obowiązuje też w GO? Myślałem, że tylko w popie...

 #334855  autor: jurak
 12 maja 2009, 14:21
Masz za staż:
Promocja dostępna jest dla:
Ofert Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę, Orange Free na kartę;
promocji Zetafon w ofertach Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę;

 #334863  autor: dj krysta
 12 maja 2009, 15:20
A czy zetafon ładuje się tymi samymi kartami? (może głupie ale nie wiem bo nie miałem z nim nic wspólnego nigdy)

 #334865  autor: Btk_Tomas
 12 maja 2009, 15:31
W Zetafonie jest wszystko co w ofertach na kartę bez umowy, doładowania również.
Nie działa tylko przelew sms.

 #334984  autor: tetris
 13 maja 2009, 11:17
jurak pisze:Masz za staż:
Promocja dostępna jest dla:
Ofert Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę, Orange Free na kartę;
promocji Zetafon w ofertach Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music na kartę;
Ok, dzięki za info, nawet nie wiedizałem, że ta promocja działa we wszystkich prepaidach orange...

 #334989  autor: swasix
 13 maja 2009, 11:47
Podłączę sie do dyskusji. Mam stare Grange Go jeszcze ze stawkami 60 gr orange i 80 gr wszyscy. Mam też sporo srodkow promocyjnych na koncie, a chcialbym zmienic taryfe na najnowsze orange go lub popa. I teraz pytanie, czy jak zmienie taryfę to stracę wszystkie środki promocyjne ? Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 #334990  autor: express100
 13 maja 2009, 11:51
swasix pisze:Podłączę sie do dyskusji. Mam stare Grange Go jeszcze ze stawkami 60 gr orange i 80 gr wszyscy. Mam też sporo srodkow promocyjnych na koncie, a chcialbym zmienic taryfe na najnowsze orange go lub popa. I teraz pytanie, czy jak zmienie taryfę to stracę wszystkie środki promocyjne ? Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Oczywiście, że środków nie stracisz. Pamiętaj o aktywacji (po przejściu) Masz za Staż!

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #334991  autor: Btk_Tomas
 13 maja 2009, 12:16
swasix pisze:Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Przedłużysz środki promocyjne tylko wtedy jak wpłynie na nie jakaś kwota z doładowania, np z promocji "Masz za staż" lub z doładowania konta z telefonu z rachunkiem oraz inne promocyjne doładowania.

 #335142  autor: darkangel
 14 maja 2009, 12:19
Btk_Tomas pisze:
swasix pisze:Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Przedłużysz środki promocyjne tylko wtedy jak wpłynie na nie jakaś kwota z doładowania, np z promocji "Masz za staż" lub z doładowania konta z telefonu z rachunkiem oraz inne promocyjne doładowania.

Dobrze rozumiem? że jak zasile sobie konto zdrapką za 25zł to nie przedłuży mi sie daty ważności środków promocyjnych tylko te podstawowe?
Czy doładowanie z punktów profit z innego nr przedłuży mi tą wartość w promocyjnych?
Daty ważności sie sumują czy tylko wybierana jest największa tak jak w simplusie?

 #335146  autor: nav
 14 maja 2009, 13:02
ani zdrapka 25 bez promocji ani tym bardziej punkty profit nie przedluza konta promocyjnego waznosci sie nie sumuja niestety

 #335885  autor: plustik
 18 maja 2009, 17:09
Btk_Tomas pisze:
swasix pisze:Czy aby wydłużyć ważność środków promocyjnych, mogę doładować konto chociażby za 5 zł ? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Przedłużysz środki promocyjne tylko wtedy jak wpłynie na nie jakaś kwota z doładowania, np z promocji "Masz za staż" lub z doładowania konta z telefonu z rachunkiem oraz inne promocyjne doładowania.
przyłączam się do dyskusji. Mam ponad 150zł na koncie promocyjnym - ważne jeszcze 1 miesiąc. Czy jak doładuję konto kwotą 50zł to czy przedłuży mi ważność konta i środków promocyjnych o 3miesiące?

Konieczne jest włączeni promocji Masz za staż"? jeśli tak to kiedy to zrobić - przed czy po doładowaniu?

 #335887  autor: kowcio
 18 maja 2009, 17:21
plustik pisze:przyłączam się do dyskusji. Mam ponad 150zł na koncie promocyjnym - ważne jeszcze 1 miesiąc. Czy jak doładuję konto kwotą 50zł to czy przedłuży mi ważność konta i środków promocyjnych o 3miesiące?

Konieczne jest włączeni promocji Masz za staż"? jeśli tak to kiedy to zrobić - przed czy po doładowaniu?
Żeby konto promocyjne wydłużyło swą ważność, musi na nie coś wpłacić... Usługę musisz właczyć przed, ale pamiętaj- pierwsze doładowanie NIE jest premiowane! Choć u mnie od razu dali premię od pierwszego doładowania, nie wiem czemu ;/

 #335944  autor: plustik
 18 maja 2009, 21:16
kowcio pisze:
plustik pisze:przyłączam się do dyskusji. Mam ponad 150zł na koncie promocyjnym - ważne jeszcze 1 miesiąc. Czy jak doładuję konto kwotą 50zł to czy przedłuży mi ważność konta i środków promocyjnych o 3miesiące?

Konieczne jest włączeni promocji Masz za staż"? jeśli tak to kiedy to zrobić - przed czy po doładowaniu?
Żeby konto promocyjne wydłużyło swą ważność, musi na nie coś wpłacić... Usługę musisz właczyć przed, ale pamiętaj- pierwsze doładowanie NIE jest premiowane! Choć u mnie od razu dali premię od pierwszego doładowania, nie wiem czemu ;/
1. ale np jak kupiłem kartę ze strony orange to co doładowanie mam 10zł ekstra promocyjnego za zamowienie z neta. Czy analogicznie jeżeli doładuję zdrapką 50zł (doda mi 10zł promocyjnego) i przedłuży ważność konta głownego i promocyjnego o 3 miesiące... tak?

2. jezeli by mi się skonczyly, albo nie miałbym tych promocyjnych 10zl to wtedy muszę uruchomić Masz za staż - aby na konto promocyjne coś wpłyneło = co równa się jego przedłużenie, czy tak?

3. Masz za staż - jezeli pierwsze doładowanie nie przedłuża ważności konta to muszę zrobić tak:
~ wlączyć "masz za staż" (wyślij SMS-a o treści WIECEJ pod numer 401)
~ doladować kwotą 25zł
~ doładować ponownie kwotą co najmniej 25zł - które to przedluzy ważność konta głównego i promocyjnego o wartość doładowania (25zł - 1m, 50zł - 3m itd...)
Czy o to chodzi?



Dzieki za odp i pomoc