DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #302364  autor: kowcio
 07 gru 2008, 21:01
Ale jakość marna.. Naprawdę... Programem nic nie zrobisz, na zdjęciach będą tzw. szumy, czyli takie kropki, szczególnie w pomieszczeniach o słabym oświetleniu. Jeśli myślisz o aparacie, to bez wahania odstaw E250, kompletnie się nie spisze, będziesz żałowała. Jest to aparat VGA, ale są też inne telefony, w których taki sam aparat ma o wiele lepszą jakość. Także ja bym odpuścił sobie ten telefon, szczególnie przez to jeszcze że ma słabą baterię, oraz jest (nie ukrywajmy tego) jedynym Samsungiem awaryjnym.

 #302366  autor: Mika
 07 gru 2008, 21:09
no dobra... może i masz rację.. masakra... jutro wybiore w ślepo telefon.. zapisalam sobie na kartce jakie musi mieć funkcje... Może znajde jakiś inny fajny... ;) dzięki za rade.. i slyszalam że też przy ladowaniu się wyświetlacz świeci caly czas... to musi zżerać baterię.. życzcie mi powodzenia jutro abym jakiegoś badziewia nie wziela :D ^^

 #302367  autor: lozo111
 07 gru 2008, 21:11
e250 to już przeżytek. nie opłaca zię kupować takiego starego modelu , jeśli są lepsze.

Nokia 5130, Philips Ozeo, Manta MOB-60, SE T630i, SE K310i, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-i600, SE K800i, SE Z520i, HTC Artemis, Motorola V3r, Nokia E51, Sagem myX5-2v, Nokia N80, Nokia C5-00, Dell Venue Pro i inne :)

 #302369  autor: vinc
 07 gru 2008, 21:15
Jeszcze raz i to ostatni powtarzam to nie jest temat odnośnie wyboru telefonu. Mika jak masz pytania dotyczące wyboru telefonu to zadawaj je w odpowiednim do tego dziale, czyli Jaki Telefon Wybrać

Obrazek

 #302377  autor: Mika
 07 gru 2008, 21:33
brrr... każdy mi odradza tego E250 a ja taka przekonana bylam do niego o.0 no nic... Napewno wiecie co mówicie.. Test telefonu wygląda wspaniale... gorzej w praktyce widoczniej ;/ no nic.. i tak dzięki.

 #307994  autor: Pb
 04 sty 2009, 12:54
Mika pisze:brrr... każdy mi odradza tego E250 a ja taka przekonana bylam do niego o.0 no nic... Napewno wiecie co mówicie.. Test telefonu wygląda wspaniale... gorzej w praktyce widoczniej ;/ no nic.. i tak dzięki.
O bOsHe... xD ;s ;*
No widzisz,myliłaś się,wcale nie jest taki słitaśny xD ;p ;* ^^ ;( . :roll:
Miałem kilka razy ten model w ręce,nic szczególnego,na dodatek słaba bateria i średnie wykonanie (slider szybko trzeszczy). Lepiej dorzucić trochę do J700,mocniejsza bateria,lepszy wyświetlacz,aparat,bateria...w sumie lepsze wszystko. A droższy wiele nie jest. Wiem,co mówię,bo często mam kontakt z tym modelem. Dla mnie i tak jest zbyt "wypasiony" ale wybierając pomiędzy E250 a J700,wolałbym raczej zainwestować w J700 (pewnie i tak bym tego nie zrobił :smt005 ).
xD ;p ^^ ;* o.O.