DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #300362  autor: Ramir
 28 lis 2008, 20:55
Witam posiadam SE C702 i nie wiem jak mam skonfigurować internet, wap, czy jak to się nazywa, do sieci orange. Jeśli chce korzystać z GPS np. google maps to wtedy google maps łączy się przez wap? Jeśli tak to czy da się jakoś korzystać z gps bez tego?
Ostatnio zmieniony 28 lis 2008, 20:57 przez Ramir, łącznie zmieniany 1 raz.

 #300364  autor: yagi
 28 lis 2008, 21:05
Ramir, zapoznaj sie z zasadmi tytulowania postow.

Z jakiego zrodla telefon?

Tutaj konfigurator:

SE

Raczej nie da sie bez internetu, chyba ze sa aplikacje w Javie, ktore wczytuja mapy z karty pamieci...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #300384  autor: Ramir
 28 lis 2008, 21:51
Telefon jest z ery mam wszystkie dokumenty. Właściwie już wchodziłem na tą stronę, ale prawdę powiedziawszy nie wiem na czym to polega. Jak wszystko uzupełniłem wyświetla mi się takie coś: "Usługa konfiguracji telefonu: Internet Ustawienia zostały wysłane do telefonu.
Potwierdź ustawienia

1. 1. W telefonie zostanie wyświetlona wiadomość informująca o pobraniu nowych ustawień oraz pytanie, czy je zastosować.
2. 2. Zaakceptuj zastosowanie tych ustawień. (wprowadzanie kodu PIN pokazano powyżej)
3. 3. Telefon wyświetli komunikat potwierdzający zastosowanie nowych ustawień."
Czyli muszę podłączyć telefon pod komputer czy na jakiej zasadzie to działa?
PS. Chyba, że nr seryjny telefonu to nie to samo co nr telefonu.

 #300386  autor: Prometo
 28 lis 2008, 21:56
Ramir pisze:Czyli muszę podłączyć telefon pod komputer czy na jakiej zasadzie to działa?
Nie musisz, akceptujesz wszystko na telefonie.
Ramir pisze:PS. Chyba, że nr seryjny telefonu to nie to samo co nr telefonu.
Nr seryjny to co innego, a nr telefonu co innego.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #300388  autor: vinc
 28 lis 2008, 21:57
Chyba, że nr seryjny telefonu to nie to samo co nr telefonu.
Masz rację to nie jest to samo ;)

Jeśli jest z Ery to masz Naviexpert'a, czyli co jakiś czas będzie się łączył z netem w celu aktualizacji.
Ramir pisze:Czyli muszę podłączyć telefon pod komputer czy na jakiej zasadzie to działa?
Nie, ponieważ wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu przez telefon.

Obrazek

 #300393  autor: Ramir
 28 lis 2008, 22:04
Hmm nr telefonu jest gdzieś w papierach czy gdzieś na telefonie jest napisany? Mam ten navi expert czyli przez pół roku gps jest za darmo czy muszę płacić za połączenie z internetem?

 #300399  autor: vinc
 28 lis 2008, 22:12
Ramir pisze:Hmm nr telefonu jest gdzieś w papierach czy gdzieś na telefonie jest napisany?
Chyba numer seryjny? czyli IMEI to masz na karcie gwarancyjnej, pudełku i na telefonie pod baterią ;)
Ramir pisze: Mam ten navi expert czyli przez pół roku gps jest za darmo czy muszę płacić za połączenie z internetem?
Za darmo masz licencję na nawigację, ale za net płacisz.

Obrazek

 #300400  autor: yagi
 28 lis 2008, 22:13
Ramir pisze:Hmm nr telefonu jest gdzieś w papierach czy gdzieś na telefonie jest napisany?
Numer telefonu jest przypisany do karty SIM, ktora wkladasz do telefonu...

Prze pol roku masz mapy za free a potem musisz wykupic licencje zeby dalej je moc pobierac. Od samego poczatku placisz za internet...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #300501  autor: Ramir
 29 lis 2008, 14:44
Hehe chodziło o zwykły nr telefonu a ja myślałem co to za nr. Dzięki za pomoc.