DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #202785  autor: justynucha
 15 lip 2007, 21:03
Jak mozna wylaczyc poczte glosowa w plusie w abonamancie? gdy wybieram kod wylaczenia poczty z simplusa[*122*00#]to przychodzi mi wiadomosc,ze ten kod jest nie poprawny:/ a ja poczty nie chce miec! Pomozcie,plis

 #202802  autor: Dideq
 15 lip 2007, 21:45
Podejrzewam że przez konsultanta. Ale pierw bym spróbował prostszych metod: wpisz na klawiaturze ##002# i potwierdź zielona słuchawką (lub innym guziczkiem inicjującym połączenie). Powinno zadziałać. :]

 #202815  autor: dechomenon
 15 lip 2007, 22:52
tak ale to jest wyłaczenie wszystkich przekazów...min. poczty głosowej...czyli jeśli miałeś np. przekierowanie numeru itd..to teraz to bezie nieaktywne..niestety !
 #209340  autor: stz
 04 sie 2007, 07:00
justynucha pisze:Jak mozna wylaczyc poczte glosowa w plusie w abonamancie? gdy wybieram kod wylaczenia poczty z simplusa[*122*00#]to przychodzi mi wiadomosc,ze ten kod jest nie poprawny:/ a ja poczty nie chce miec! Pomozcie,plis
Ja po prostu wyłączyłem pocztę głosową za pomocą menu telefonu. Musisz szukać "przekazywanie połączeń" w swoim telefonie, a potem anulować wszystkie przekierowania-przekazywania połączeń.