DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 653 z 675
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 675
 #1026537  autor: proxx
 17 paź 2018, 09:25
kaczi26 pisze:Dzięki
Pozdrawiam serdecznie
Skorzystałem z podpowiedzi. Akurat na przełomie roku kończył mi się abonament na 3 numerach.

Zadzwoniłem do Orange i przedłużyłem bez problemu 3 numery za 50 zł.
Domyślna oferta była 60 zł, po konsultacji z kierownikiem dostałem telefon zwrotny, że jest zgoda na 49,97.
Umowa na 2 lata, numer do kontaktu *200.
Oferta: 29,99 zł numer pierwszy, dwa kolejne po 9,99 zł. Wszystko no limit, 10 Gb na każdy numer, UE na zasadach ogólnych, nie bawiłem się w ekstra pakiety.
 #1027082  autor: tom5690
 18 paź 2018, 21:07
Witam. Tak jakby ktoś się zastanawiał co można ugrać mając usługi stacjonarne i mobilne. Miałem zamiar przenieść wszystko do plush abo i upc. Korzyści - osobny pakiet social media, youtube i gb za staż, brak cyrografu, docelowo dwa numery po 20 zł. Minusy - jeden z numerów dopiero w lipcu 2019 mogłem przenieść. Kombinacje z zastępczym numerem, wakacje od abonamentu. 25 zł za numer przez pół roku, strata ooe po lutym. Kwotowo jakieś 350 zł w plecy, ale z orange ze wszystkim bym się uwolnił w lipcu 2019. Upc bez nagrywarki i telefonu stacjonarnego, net szybszy o 20 mb. 80 zł + 2x20zł plush abo. Zależało mi by wszystko było maks za 120 zł i przynajmniej 10 gb na kamórkę. Początkowo orange nie chciał się zgodzić na to. Po pierwszym telefonie nie dogadałem się powiedziałem, że się przenoszę. Drugi telefon - połączyłem stacjonarne i jeden numer komórkowy w love bo obiecali, że po połączeniu i przedłużeniu drugiej komórki mogliby zrobić za 10 zł. Niestety nadal nie było internetu 10 gb. Dobrałem internet mobilny za 10 zł i wyszło mi 120 zł. Nie wiem czy dało by się coś lepiej, ale uzyskałem to co chciałem. Skróciłem dzięki temu abo na jednym numerze o prawie 3 miesiące, drugi o 9 miesięcy, stacjonarme o 4 miesiące. Rachunek zmniejszyłem o 72 złote. Straciłem pół roku spotify i 200 minut na międzynarodowe. W upc nie chcieli mi dać nagrywarki ani stacjonarnego za 80 zł. Zdarzają się natomiast promo za 70 zł, kiedyś było nawet 60 zł za kablówkę i net 60 mb. Ale nie wiadomo czy do lutego jako nowy klient bym się załapał na coś. Wszystko poszło bez wypowiadania umów czy zapoczątkowania przenoszenia numerów. Ale coś za coś, jestem związany na kolejne 24 miesiące. Tym razem dostałem możliwość wymiany sprzęty i ponoć jest kilkanaście kanałów gwarantowanych więcej, choć w niegwarantowanych niczego mi nie wyłączyli przez dwa lata.
 #1027838  autor: kemot82
 22 paź 2018, 07:49
Pytanie do tych, którzy już przedłużyli umowy lub innych zorientowanych:

Czy w planie Standardowym jest możliwość bez kosztowego włączenia poniższych opcji?

1. "Nie chcę schodków"

2. "LTE bez limitu do 5Mb/s"


Chodzi o to, żeby po przekroczeniu limitu transferu (10 GB dla przedłużających) nie włączały się automatycznie dodatkowe pakiety danych za 10 zł...

Z góry dzięki za odpowiedź.
 #1027849  autor: maniek0071
 22 paź 2018, 10:19
Przedłużyłem umowa na 24 miesiące - 3 numery co już były w Orange za 50zł no limit + 10GB + dodatkowy numer 20zł na nim tylko 5GB i do tego net mobilny 10GB za 10zł do wykorzystania na wszystkie telefony. W sumie za 4 numery 80zł.
 #1027992  autor: zielony71
 22 paź 2018, 20:37
kemot82 pisze:Pytanie do tych, którzy już przedłużyli umowy lub innych zorientowanych:

Czy w planie Standardowym jest możliwość bez kosztowego włączenia poniższych opcji?

1. "Nie chcę schodków"

2. "LTE bez limitu do 5Mb/s"


Chodzi o to, żeby po przekroczeniu limitu transferu (10 GB dla przedłużających) nie włączały się automatycznie dodatkowe pakiety danych za 10 zł...

Z góry dzięki za odpowiedź.
1. tak
2. nie
 #1028354  autor: JFK2016
 25 paź 2018, 00:06
maniek0071 pisze:Przedłużyłem umowa na 24 miesiące - 3 numery co już były w Orange za 50zł no limit + 10GB + dodatkowy numer 20zł na nim tylko 5GB i do tego net mobilny 10GB za 10zł do wykorzystania na wszystkie telefony. W sumie za 4 numery 80zł.
Słabo, ja już byłem nastawiony że przechodzę do Play lub Plusa (zapoznałęm się dokładnie z obydwoma ofertami, także z konsultantem rozmawiałem o konkretach, a że jeden z nr już przeszedł do konkurencji [prepaid Virgin], drugi czekał w kolejce z wyznaczoną datą, to rozmawialiśmy konkretnie) z przeliczeniem 6-miesięcznego okresu za free u obu opów. Wziąłeś 4-ty nr z internetem aby mieć więcej internetu na tych nr? Mnie konsul zaproponował w opcji na 3 nr, 15GB na nr, po wykorzystaniu na każdym nr lejek 1Mbps no-limit, do tego na każdym nr 100min. połączeń międzynarodowych. Do tej pory miałem abonament Wspólny za 61,79 (do maja rabat 40zł OO-Extra, gdyż miałem internet domowy LTE). Mimo wielu telefonów, wiosną nie było żadnej godnej oferty (za pakiet który miałem min. 140zł, dodatkowo reset rozmów międzynarodowych, z których regularnie korzystam, przy ostatniej rozmowie mogłem mieć to za 100zł). Teraz wziąłem opcję 2 nr za 55,98-15GB na każdym limit z full prędkością, a później lejek no-limit 1Mbps, a do tego na każdym nr 100min rozmów międzynarodowych. :)
 #1028423  autor: kemot82
 25 paź 2018, 09:17
JFK2016 pisze: do maja rabat 40zł OO-Extra, gdyż miałem internet domowy LTE
OOExtra został po przejściu LTE dla domu na czas nieokreślony czy zrezygnowałeś wcześniej?

Rezygnacja pisemna w salonie czy może skan na maila jak za dawnych, dobrych czasów?

Ja, mając 3 nr głosowe + jeszcze miesiąc LTE dla domu, zastanawiam się czy może nie rezygnować jednak z tego LTE dd a przedłużyć go jako Internet Mobilny Podstawowy za 9,99zł i 20GB na konto, skoro, jak pisze Zielony, nie można włączyć LTE bez limitu do 5MB/s w nowych taryfach.

Nie wiem tylko jeszcze czy tak się da przedłużyć LTE dd, bo jakoś do mnie nie chcą dzwonić :)
JFK2016 pisze: Teraz wziąłem opcję 2 nr za 55,98-15GB na każdym limit z full prędkością, a później lejek no-limit 1Mbps, a do tego na każdym nr 100min rozmów międzynarodowych. :)
Czyli dostałeś po 20% rabatu na każdy nr w Planie Optymalnym - standard od kilku miesięcy.
 #1028430  autor: tom5690
 25 paź 2018, 09:22
No jak każdy numer z tych trzech ma 15 gb i 100 minut międzynarodowych to jest to luks oferta. Ciężko mi uwierzyć, że nowy klient na abo może mieć w play coś takiego. Jak widzę z czego się cieszą na wątku przedłużenia play. Jakby nie ten tidal czy jakaś tam tv, której ja np nie używam, to te oferty są tam beznadziene. Co z tego, że mają na czas nieokreślony. Numer z 15 gb neta, międzynarodowymi i no limit za mniej niż 20 zł. Nie wiem może zle te wątki czytałem ale ani w play, ani plus, ani tmobile nie widzę nic ciekawego. Miałem się przenosić, dzwoniłem do każdej sieci i co najwyżej dawali to samo i to z uwzględnieniem 3 czy 6 miesięcy gratis. Nie wiem, może cienko negocjuję. Choć ponoć 20% na każdy numer to w orange standard ostatnio.
 #1028435  autor: tom5690
 25 paź 2018, 09:25
@kemot ja wg orange online mam lte 5mbps po wykorzystaniu pakietu na obu numerach. Tyle, że ilość danych ograniczona do 100gb na numer. To można traktować jako nielimitowane lte?
 #1028529  autor: kemot82
 25 paź 2018, 13:36
tom5690 pisze:@kemot ja wg orange online mam lte 5mbps po wykorzystaniu pakietu na obu numerach. Tyle, że ilość danych ograniczona do 100gb na numer. To można traktować jako nielimitowane lte?
Ty masz z tego co pisałeś Love i te 100GB to chyba dzięki temu.

Ja Love nie chcę.
 #1028530  autor: Masterjam77
 25 paź 2018, 13:51
JFK2016 pisze:
maniek0071 pisze:Przedłużyłem umowa na 24 miesiące - 3 numery co już były w Orange za 50zł no limit + 10GB + dodatkowy numer 20zł na nim tylko 5GB i do tego net mobilny 10GB za 10zł do wykorzystania na wszystkie telefony. W sumie za 4 numery 80zł.
Słabo, ja już byłem nastawiony że przechodzę do Play lub Plusa (zapoznałęm się dokładnie z obydwoma ofertami, także z konsultantem rozmawiałem o konkretach, a że jeden z nr już przeszedł do konkurencji [prepaid Virgin], drugi czekał w kolejce z wyznaczoną datą, to rozmawialiśmy konkretnie) z przeliczeniem 6-miesięcznego okresu za free u obu opów. Wziąłeś 4-ty nr z internetem aby mieć więcej internetu na tych nr? Mnie konsul zaproponował w opcji na 3 nr, 15GB na nr, po wykorzystaniu na każdym nr lejek 1Mbps no-limit, do tego na każdym nr 100min. połączeń międzynarodowych. Do tej pory miałem abonament Wspólny za 61,79 (do maja rabat 40zł OO-Extra, gdyż miałem internet domowy LTE). Mimo wielu telefonów, wiosną nie było żadnej godnej oferty (za pakiet który miałem min. 140zł, dodatkowo reset rozmów międzynarodowych, z których regularnie korzystam, przy ostatniej rozmowie mogłem mieć to za 100zł). Teraz wziąłem opcję 2 nr za 55,98-15GB na każdym limit z full prędkością, a później lejek no-limit 1Mbps, a do tego na każdym nr 100min rozmów międzynarodowych. :)
No ja jestem w podobnej sytuacji :(
LTE domowy kończy się 21 listopada, jeden numer w Wspólny za 23,69 zł . Miałem drugi numer ale wobec braku ofert (!) przeniosłem na kartę do T-Mobile w czerwcu. Dziś zadzwoniłem na 510100100 i gadka że tylko Orange Love. Nie kalkuluje mi się bo wcześniej za te 2 numery + lte płaciłem 89,78 a teraz 99,98 bez sensu. Dodatkowo konsultant stwierdził że numer w abo Wspólnym nie do ruszenia i nie można go aneksować na kolejne 2 lat bo pozostało jeszcze 1,5 roku (umowa na 36 miesięcy). Być może standardowa infolinia nie ma więcej uprawnień ale DUK powinien mieć. Miałem w lipcu jedna ofertę :za wszystko coś około 50 zł i teraz nie wiem jak nakierować ich żeby powtórzyli coś podobnego. Nawet bym powrócił z T-Mobile z powrotem :)
 #1028558  autor: tom5690
 25 paź 2018, 16:58
Ja jakby nie kablowka i internet stacjonarny z ktorego momentami na wifi korzysta kilkanascie osób to też bym się na love nie zdecydował. Na transfery stacjonarne bywa, że jest ponad 200 gb. No i na stacjonarce raczej nie zdarza mi się brak neta jak czasem bywa na mobilnym. Dlatego dla mnie to akurat korzystne jest.
 #1028624  autor: JFK2016
 26 paź 2018, 00:01
kemot82 pisze: OOExtra został po przejściu LTE dla domu na czas nieokreślony czy zrezygnowałeś wcześniej?
OO-Extra został (z tym że ja miałem ofertę "LTE Dla Domu 2&1" i jak skończył się rabat na niego 30%, to cena mi poszybowała do 95zł/m-c, nową ofertę wciskali mi nie do zaakceptowania, to też wypowiedziałem umowę [w salonie], po wypowiedzeniu jedyną sensowną umową była 20GB za 9,90 później 10GB za 10zł i lejek 1Mbps, do tego dorzucili jeszcze 3 miesiące gratis), nr dodatkowych nie wypowiadałem, tylko od razu poszedłem do salonu Virgin, Play i złożyłem wniski o przeniesienie nr do tych sieci, w Virgin zrobili poślisk i jeden nr obsunął się o kolejny miesiąc. W ogóle to po wiosennych perturbacjach z przedstawianymi ofertami, latem nastawiałem się że przeniosę nr-y do Virgin abonament i będę miał wszystkie no-limity +20GB neta na nr, bez łaski za 21,75zł za nr (bo jak widziałem tutaj w wątku jak co niektórzy się proszą aby mieć w usłudze łączonej za 20zł/nr z paczką danych 5-10GB i później lejek 16kbps, to aż się dziwiłem że chce się im w ogóle rozmawiać z Orange (do mnie wiosną wydzwaniali kilka razy, 2 zdania na temat konkretów i byli "zapowietrzeni", chyba z tego powodu raz napuścili konsultantkę-typowego marketingowego ... mówisz białe a ona czarne, czerwony przycisk słuchawki... . Od jesieni gdy pojawiły się oferty w Play i Plus z 6 miesiącami gratis, do przedłużenia podchodziłem bardzo lajtowo (w Play mimo że bez pakietu rozmów międzynarodowych 30GB pakiet data, później lejek 1Mbps, Tidal na 24 miechy, HBO 6 m-cy, Showmax 6 m-cy, w Plusie 10GB/nr, później lejek 1Mbps no-limit i 120min międzynarodowych). Jak zadzwonił "Gościu" (22 592 27 38) to już na dzień dobry byłem sceptycznie nastawiony, pierwszą opcją była ta standardowa prezentowana tutaj na forum: pierwszy nr 39,90, drugi 9,90, po 10GB/nr później lejek 16kbps. Od razu go skontrowałem czemu Orange ma takie słabe oferty że muszę uciekać do innych sieci? To zaczeliśmy rozmawiać o szczegółach: do no-limitów voice/sms/mms interesuje mnie pakiet miedzynarodowych, wyższy pakiet data z lejkiem jak u konkurencji 1Mbps i odrazu zaproponował mi abonament opymalny na 2 nr za 55,98 lub na 3 za 74 zł z 15GB/nr, lejkiem 1Mbps i 100min. rozmów międzynarodowych. Jak go poinformowałem że już byłem sceptycznie nastawiony, gdyż wiosną z 80zł/m-c proponowano mi przejście na 140zł za takie same usługi/uboższe bo zabierano mi przy tym rozmowy międzynarodowe, to powiedział że on mógłby taki pakiet zamknąc za 100zł.
tom5690 pisze:Miałem się przenosić, dzwoniłem do każdej sieci i co najwyżej dawali to samo i to z uwzględnieniem 3 czy 6 miesięcy gratis. Nie wiem, może cienko negocjuję. Choć ponoć 20% na każdy numer to w orange standard ostatnio.
Tak ale 6 m-cy free znacznie obiża średni abonament, nie wiem jakie dostaje każdy ale ja tutaj wcześniej nie widziałem takich ofert, jest różnica w wysokości pakietu data oraz wygodny lejek 1Mbps no-limit oraz pakiet rozmów międzynarodowych (jak ktoś korzysta to bardzo fajna opcja). "Czyste" abonamenty voice w usługach łączonych "średnio" się opłaca gdy mamy je powyżej 15zł/nr z pakietem data 5-10GB (chyba że kożystamy z usługi Orange Światłowód i chcemy mieć wszystko na jednej fakturze).
Masterjam77 pisze: No ja jestem w podobnej sytuacji :(
LTE domowy kończy się 21 listopada, jeden numer w Wspólny za 23,69 zł . Miałem drugi numer ale wobec braku ofert (!) przeniosłem na kartę do T-Mobile w czerwcu. Dziś zadzwoniłem na 510100100 i gadka że tylko Orange Love. Nie kalkuluje mi się bo wcześniej za te 2 numery + lte płaciłem 89,78 a teraz 99,98 bez sensu. Dodatkowo konsultant stwierdził że numer w abo Wspólnym nie do ruszenia i nie można go aneksować na kolejne 2 lat bo pozostało jeszcze 1,5 roku (umowa na 36 miesięcy). Być może standardowa infolinia nie ma więcej uprawnień ale DUK powinien mieć. Miałem w lipcu jedna ofertę :za wszystko coś około 50 zł i teraz nie wiem jak nakierować ich żeby powtórzyli coś podobnego. Nawet bym powrócił z T-Mobile z powrotem :)
Ale mnie też wiosną przedstawiano różne "kombinacje alpejskie" -Love włącznie. Przecież ja dokładnie mam abonament Wspólny (ta niższa opcja za teoretycznie 115 zeta/m-c + wszystkie usługi z wyższego Wspólnego na 24 m-ce [wszystko mi się kończy 15 listopada, zmienili cykl rozliczeniowy to chyba 10 listopada] i z tego Wspólnego przechodzę na 2 Optymalne/24 miechy za łączną kwotę 55,98 m-c.
 #1028643  autor: tom5690
 26 paź 2018, 09:14
Ja za łącznie usług wycisnąłem bez wypowiadania umów i bez jakiegoś szczególnego proszenia się po 12,5 gb na numer, nielimitowane wszystko i po 100 gb z lejkiem 5 mbps lte. Do tego za 80 zł net światłowodowy, telefon stacjonarny, dekoder z nagrywarką. Może te 6 miesięcy gdzieś obniża średnie rachunki, ale to nie jest nawet 10 zł różnicy miesięcznie, dla mnie nie warto zmieniać sieci dla takich kwot. Wszystko za 120 zł. W upc nie chcieli mi dać dysku pvr, ani stacjonarki za 80 zł, tak bym dwa numery mógł przenieść do plush i też mieć za 120 zł. Choć na pewnym media forum można wyczytać, że da się czasem w upc coś takiego. Tyle, że ze względu na różny czas kończenia się umów i wzajemnie zależnych rabatów wyszło mi, że musiałbym dołożyć jakieś 350 zł w najbliższych miesiącach by uwolnić się z orange. Może przy jednym numerze komuś tam opłaca się skakać po sieciach, ale przy większej liczbie usług to średni biznes wg mnie i szkoda zachodu dla paru złotych. Co do tych tidalów, showmaxów... Ja mam póki co spotify, a i na kablówce orange przez ostatnie dwa lata miałem z 3 miechy hbo. Okazuje się, że jednego mało co słucham, drugiego mało co oglądam.
 #1028857  autor: JFK2016
 27 paź 2018, 07:58
tom5690 pisze: Może te 6 miesięcy gdzieś obniża średnie rachunki, ale to nie jest nawet 10 zł różnicy miesięcznie, dla mnie nie warto zmieniać sieci dla takich kwot.
Nie o 10zł, a o 15zł przy wartości uśrednionej (360zł w całości), poza tym wyższe pakiety zasadniczo różnią się zawartością.
tom5690 pisze: Co do tych tidalów, showmaxów... Ja mam póki co spotify, a i na kablówce orange przez ostatnie dwa lata miałem z 3 miechy hbo. Okazuje się, że jednego mało co słucham, drugiego mało co oglądam.
To już kwestia wyboru i z jakich usług się korzysta, ale skoro masz szybki internet z Orange na kablu, to średnio się opłaca płacić 80 zeta nie korzystając z multimediów on-line (równie dobrze wystarczyłoby ci to 100GB w LTE). Póki operatorzy walczą o przejęcie klienta 6 miesiącami za free, grzechem jest nie korzystać jeżeli macierzysty operator nie przedstawia żadnej sensownej oferty (mnie Orange wyszedł na przeciw i zostaję w sieci, lecz gdybym nie dostał tej oferty bez sentymentu powiedziałbym mu pa,pa :) )
 #1028896  autor: tom5690
 27 paź 2018, 15:26
Przecież pisałem wcześniej, że miesiąc w miesiąc na stacjonarnym mam 200 i więcej gb, a to jest pomiar tylko z laptopa. Żaden net w abo komórkowym czy na kartę nie ma takich ilości pakietów. Nie wydaje mi się by 80 dych to było drogo za 3 rzeczy. Owszem vectra ma niezłą ofertę, niestety u mnie niedostępna, mam jeszcze upc, ale tamci luks ofki mają głównie dla przedłużających. Poza tym pisałem też, że była różnica w terminach umów - to jednak też ma znaczenie, to też spora kasa. Ciężko mi pisać o wszystkim, z czego korzystają inni domownicy to nie wiem, nie wypytuje :)
 #1028902  autor: wawerek
 27 paź 2018, 16:17
Witam.
Posiadam 3 numery w Orange. Na 2 numery umowa kończy się w grudniu 2018 roku, na 3 numer w czerwcu 2019 roku. Czy ktoś z Was negocjował full pakiet Orange Love z Canal + Prestige, HBO i pakietem maksymalnym (182 kanały)? Czy można zejść poniżej 250 zł za full Orange Love plus 3 karty sim?
 #1028943  autor: tom5690
 27 paź 2018, 20:35
Mi się wydaje, że średnio by się może dało. Wg konfiguratora love z full pakietem, hbo i prestige c+ to 229 zł, dwie dodatkowe karty sim można po 10 zł, ale pierwsze trzy miesiące byłyby za 120 zł, tak przynajmniej na stronie mi wyszło. Więc te 390 zł oszczędzone w trzech miechach da na 24 miesiące trochę mniej niż 250 zł. Chyba, że coś popierniczyłem.
  • Strona 653 z 675
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 675
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 675