DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 85 z 97
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 97
 #1026660  autor: adik
 17 paź 2018, 17:22
Dorotea pisze:Od tego jest forum, żeby dzielić się wiedzą. Zgadzam się, żeby robić to nienachalnie, ale przechył w drugą stronę typu "wiem, ale nie powiem" znajduję jako żenujący.
mam takie same zdanie na ten temat

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1026665  autor: jarekt
 17 paź 2018, 17:49
To też mówię, że dałem sobie spokój z pilnowaniem, żeby pewne informacje nie wypływały zbyt nachalnie.
Zresztą, do moich próśb nie zawsze każdy się dostosowywał :).

Dorotea pisze:"wiem, ale nie powiem"
Ja najbardziej lubię wersję "wiem, nie powiem, nauczę, podpowiem" :).

24bis24 pisze:
jarekt pisze:chociaż ostatnia taka luka trwała znacznie dłużej (kilka dni), ale ja nigdzie się tym nie chwaliłem (i nikt inny też się nigdzie nie pochwalił)
nie masz racji, ponieważ do dzisiaj można o tej luce przeczytać na innym forum :-)
Może ktoś się jednak wygadał (ale czy na pewno nie po fakcie?) - wszystkich internetów nie dam rady przeczytać. Ale tak jak mówię, nieistotne to już jest dla mnie.
 #1027044  autor: amigo007
 18 paź 2018, 15:35
Kolego zapytałem już tutaj, jakoś obszerna dyskusja o wpisach na forum play ci nie przeszkadzała. Pytanie dotyczy RBME i jak już zostało tu napisane, to chyba może zostać?
 #1027045  autor: jarekt
 18 paź 2018, 15:40
Dyskusja o wpisach na forum Play (dotycząca migracji między taryfami) jest o migracji między taryfami... i o tym właśnie jest ten temat - o migracji między taryfami. Natomiast temat ten nie jest o roamingu w taryfie rbmE.

Jeśli pytanie jest nie na temat i dyskusja nie na temat się rozwija, to miejscem tej dyskusji jest inny odpowiedni temat lub kosz. Moderator sobie wybierze...
 #1027678  autor: oskarosi
 21 paź 2018, 01:05
Witajcie
Przeczytałem kilkadziesiąt wątków w tym temacie ale dalej jestem zielony.

Niedługo kończy się promocja z DIL mam kartę RBM na kartę 5 i za kilka dni kończy mi się ważność ma połączenia wychodzące.

Czy istnieje sposób który sprawiłby aktywacje w tej taryfie roku ważności konta?

Moje obecne saldo to 102 zł , wolałbym je wykorzystać na dwie/trzy aktywacje pakietu za 40 zł w listopadzie i uciekać z tej oferty.

Nie znajduje jednak sposobu jak to zrobić nie doładowując juz tam konta...

Jeżeli nie będzie dało się aktywować RWK np przez migracje do fakt mobile (o ile jest to jeszcze jakkolwiek możliwe) to może podsunie ktoś pomysł co można zrobić aby odzyskać sensownie w gotowce pieniądze z tej sim RBM. Pomijam zakup kodów na chomikuj;)

Liczyłem juz nawet ze ładując za 100 zł zyskam 150 dni a płatny pakiet 100gb za 40zl będę pierwszy raz musiał aktywować 20.11 nie mniej i tak po 150 dniach będę musiał znów doładować by wyzerować konto ;/
 #1027680  autor: pablo82
 21 paź 2018, 07:32
Kolego możesz zawsze przejść kodem *163*12# do oferty Fakt mobile (najlepiej okrężną drogą przez taryfę Play RWK poprzez kod *163*2# ) i później będąc już w Fakcie doładować za 5zł by mieć RWK. Natomiast z tej kasy co Ci została z taryfy RBM 5 włączyć w Fakcie kilka pakietów 20GB za 10zł, które Ci się zsumują. W ten sposób niewielkim doładowaniem będziesz miał sporo GB, do tego RWK i wyzerujesz sobie kasę na koncie.
 #1027721  autor: amigo007
 21 paź 2018, 13:41
Na stronie internetowej fakt-u nie ma tego pakietu. Tamta strona nie jest aktualizowana. Być może to dlatego też, że to extra pakiet do odwołania. Jest on normalnie do włączenia w pakietach pod *111#
  • Strona 85 z 97
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 97
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 97