DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 55
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 55
 #1026708  autor: darekka
 17 paź 2018, 20:24
Tak SIMki są darmowe i jak wolisz to możesz zamówić nowy numer i po testach(zasięg jest Plusa, jakość itp.) możesz złożyć wniosek o przeniesienie Twojego stałego numeru z innej sieci na tą SIMkę, którą testowałeś-jej numer w takim przypadku skasują i podłączą do niej numer przeniesiony).

Liczą na to, że będziemy dokupować internet(drogo mają relatywnie), bo 1GB to jednak mało dla młodych ludzi(do takich ofertę głównie kierują).

Ja tam żadnego ryzyka nie widzę.

Rejestracja w zasadzie to nie istnieje(przynajmniej kurier oddając przesyłke dowodu nie woła), bo zamawiasz podając swoje dane w formularzu i kurier przywozi kopertę z SIMką, pyta o adresata i jak ktoś potwierdzi, że nim jest lub to członek rodziny wręcza koperte i jedzie dalej(bywa, że nawet nie trzeba się podpisać w ich terminalu, bo sami to robią żeby szybciej było)-słyszałem o osobach, które SIMki od kuriera miały w skrzynce pocztowej.

Jak dobrze idzie to na drugi dzień z rana masz aktywowaną SIMkę i dzwonisz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1026709  autor: jutek
 17 paź 2018, 20:29
jamto02 pisze:
darekka pisze: Jaki maja w tym interes skoro wszystko za free. Będzie powtórka z Virgina?
Może kiedyś wprowadzą opłatę 10zł za oferowany pakiet, bo jak widać po mailu, który ktoś otrzymał, rozważali też taki model biznesowy ;)
Jak będzie powtórka z Virgin to pikuś, byleby nie było powtórki z Vectone. Choć w porównaniu z początkami Vectone tu wygląda to dużo lepiej zorganizowane.
 #1026711  autor: darekka
 17 paź 2018, 20:33
Może tak być, że jak ochłoną i zobaczą bilans koszty/zyski na naszym specyficznym rynku aby przetrwać wprowadzą jakąś niewielką opłatę i o ile nie będzie ona wygórowana to mają spore szanse, że dusigrosze zostaną w tej sieci.

Ja się zamierzam cieszyć każdym dniem bez opłat. 8)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1026718  autor: Kamil7878
 17 paź 2018, 20:45
@Darekka,
Według mnie nie mają szans na przetrwanie, owszem działających od 7 lat ale w państwach gdzie pakiety no limit w cenie 12 e są bardzo atrakcyjne, a w Polsce kto im tyle zapłaci? Narazie testują to ludzie którzy, się tym interesują i na nas oni nie zarobią, zamowiliscie karty ale do neta napewno używacie innej oferty kto z was niech sam sobie odpowie czy jakiś dodatkowy pakiet? Dadatkowo trzeba dodać kartę, to też trochę potencjalnych nowych klientów odstrasza.
 #1026721  autor: jutek
 17 paź 2018, 20:53
Może też być tak, że jak zdobędą powiedzmy te 100tys. klientów to odsprzedadzą polski oddział: czytaj klientów np. Solorzowi, który odpowiednio zapłaci za obszerną bazę klientów i w ten sposób osiągną zwrot. Dzięki darmoszce przyrost tej bazy jest i będzie bardzo szybki, w tempie nieosiągalnym dla płatnych usług. Nawiasem mówiąc dziwię się, że nawet nie wymagają zgód marketingowych.
 #1026722  autor: darekka
 17 paź 2018, 20:55
Testy robili we Wrocławiu i ponoć wyszły im zachęcająco(chyba bilans mieli na+) więc poszli w Polskę. Jak napisałeś najpierw trafili na to ludzie tacy jak my-obeznani z cenami,rynkiem i do tego oszczędni(nie powiem, że skąpi :lol: , bo mi tu na głowę zaraz wskoczą) i na nas nie zarobią raczej ale i nie stracą(dostana statystyki zużycia), bo darmową reklamę im robimy i zwołujemy członków rodzin itp. Jak zbudują bazę/renomę marki to możliwe, że wprowadzą jakąś formę odpłatności dla nowych, a może i dla wszystkich.

Ewentualnie jak kolega jutek pisze zbudują bazę i ją opchną jakiemuś potentatowi telko.

Ciężko będzie im przetrwać na ogólnopolskim rynku ale trzymam kciuki.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1026725  autor: pantin
 17 paź 2018, 21:07
Oferta za 10 zł to podobno oferta za granicę do Polski w aplikacji.
Rebtel posiada też aplikację do dzwonienia o takiej samej nazwie. Oferta dotyczy tylko i wyłącznie naszej aplikacji dla klientów z zagranicy dzwoniących do Polski.
 #1026749  autor: jamto02
 17 paź 2018, 21:54
Zamówiłem ale ręka zadrżała przy danych karty.... Jednak wszystko im się podaje. Jedyną tarcza obronna to jest hasło sms. Dla świętego spokoju podałem konto gdzie mam niewielkie sumy i tak to pozostanie
Jak następuje aktywacja, przysyłają jakąś instrukcję ? Jakieś konto u nich trzeba mieć do obsługi nr?
 #1026760  autor: robbo2k
 17 paź 2018, 22:22
Karte mam i ja :) dzisiaj kurier dostarczył czas na testy

http://www.robbo2k.pl Testy wideo - Poradniki jak kupić i co kupić
 #1026875  autor: ratatam
 18 paź 2018, 09:09
jak tam u was z netem?
u mnie prędkości są śmieszne (rzędu 2mbit/s) i cały czas utrzymuje na 3G mimo dobrego zasięgu Na karcie Plusa miałem bez problemu cały czas LTE
 #1026906  autor: kowal2200
 18 paź 2018, 09:38
U mnie LTE cały czas, prędkości jak z Plusa jedynie wysoki ping, ok. 150 ms
 #1026915  autor: rymi
 18 paź 2018, 09:51
pantin pisze:
adbadbad pisze:Ale sposob w jaki sie przenosi numer jest smieszny. Przeciez to ja moge kazdy numer sobie przeniesc jaki tylko chce. Nigdzie tego nie weryfikują co jest bardzo groźne.
Jak? Przecież oni składają wniosek do obecnego i jak dane się nie zgadzają to nie przeniosą. Więc nie możesz każdego.
Dziś przeniosę ojca bez cesji na mnie [oczywiście za jego wiedzą i zgodą] - po prostu podam jego dane i już. Jestem w 100% pewny, że to przejdzie [wczoraj kurier dla żony przyniósł przesyłkę do domu (nie dzwonił też do niej, że ma przesyłkę dla niej], a jej nie było i mi ją po prostu zostawił bez żadnego podpisu na jego kartce przewozowej!!!]. Zresztą jaka weryfikacja - najsłabszym ogniwem jest tu zawsze człowiek [nie tylko kurier, ale pracownik salonu, pani w okienku poczty, urzędnik więc nie dziwne, że istnieje możliwość załatwienia czegokolwiek "na słupa"].
 #1026940  autor: leszekte
 18 paź 2018, 10:21
Wydaje mi się, że warto zachować powściągliwość z przenoszeniem do REBTELa głównych numerów. Po epizodzie z Vectone warto być sceptycznym . Ja od piątku, 12-go czekam na aktywację karty.... Pani Aleksandra od piątku zapewnia, że "czynność ta zostanie wykonana w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych" .
 #1026966  autor: benek112
 18 paź 2018, 10:46
Jest tu ktokolwiek któremu udało już się przenieść numer :?: Oprócz problemu z odbiorem sms, wszystko działa jak należy, ale cały czas siedzę na tymczasowych numerach... :| Pisać do supportu tak jak w załączonej ulotce?
 #1026980  autor: pantin
 18 paź 2018, 11:06
Nikt nie dał znać, że jest już po, więc pewnie nie. Ja tam nie piszę, czekam, niech działają. I tak pisanie nie przyśpieszy. Przez to, że nie działają SMSy nie wiadomo czy dostaniemy informację o terminie. Chyba, że na maila wyślą.
  • Strona 16 z 55
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 55
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 55