DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 84 z 97
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 97
 #1026615  autor: jarekt
 17 paź 2018, 14:35
Słuchajcie, ale przyczyna pojawienia się tej możliwości, a potem jej usunięcia, powiedzmy, że nie jest znana, więc żebyście się nawzajem niepotrzebnie nie zagalopowali, bo wyjdzie awantura.
Nie wiadomo "co by było gdyby", gdyby np. nikt o tym wprost nie napisał tutaj czy na forum i czy miało to jakikolwiek wpływ na cokolwiek i na tego typu sprawy w przyszłości.

Natomiast zwracam kolejny raz uwagę, aby na forum Play czy blogu Rzecznika nie pisać takich rzeczy i nieistotne jest czy to jest sprawa "w trakcie", czy już po fakcie, bo nawet pisanie po fakcie może skutkować pojawieniem się w przyszłości przykrych tego konsekwencji.

Jak operator ma awarię, to nie idzie użytkownikom automatycznie na rękę, nie informuje ich i sam automatycznie nie rozdaje rekompensat i nie naprawia awarii w godzinkę. Czasami trzeba się bujać miesiącami i pisać dziesiątki reklamacji aby odzyskać swoje i trzeba samemu to wszystko zainicjować.

Jak jest awaria w drugą stronę (na korzyść użytkownika), to niech Wam operator zgłosi szkodę i poprosi aby z dziury nie korzystać. Jak nie zgłasza, to znaczy, że mu to nie przeszkadza, albo skala jest nieduża i nie chce mu się tym zajmować. Ale gdy go o tym grzecznie poinformujecie na jego własnym forum...
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, 14:50 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1026616  autor: Kamil7878
 17 paź 2018, 14:37
Koleżanko, pisząc od 14 sugeruje się wpisami na forum play, Tutaj ciągle piszesz o PiNK, masz możliwość migracji i nie korzystasz z tego, pierwszy Twój wpis w tym temacie widziałem tam, tam się pisze wiadomo po co....Założycielem tamtego wątku na forum play jest JanuT ciekawe kim jest ta osoba na tym forum J..... T? :D :roll:
 #1026620  autor: jarekt
 17 paź 2018, 14:54
@Kamil7878, przeczytaj o czym jest tamten temat na forum Play, jakiego problemu dotyczył i jak się dyskusja przeniosła ni stąd ni zowąd na zupełnie inny temat, kto w niej brał udział, itp. itd...
 #1026624  autor: jarekt
 17 paź 2018, 15:10
Ale ten post to przecież @Dorotea napisała, a nie ja. I tamten temat nie dotyczy nieregulaminowych opcji migracji, tylko błędu (złego linka) na głównej stronie Play24, chociaż, chcący czy niechcący, niektórzy go zofftopowali :).
 #1026625  autor: Dorotea
 17 paź 2018, 15:11
@Kamil7878
Za mały ten screen, słabo widać :D Niestety nie załapałam się, bo na jednej Formule mam ponad 300 zł, a na drugiej ok. 100 GB. Kiedy przelogowałam się na trzecią już było po zawodach.

@jarekt
Przyznaj, wiedziałeś o bugu i celowo nie dałeś znać choćby przez PW? Podejrzewam Cię o to w świetle dobrych rad jakie udzieliłeś (wyczuwam troskę o przeniesione numery) :) Milczenie pozostałych rozumiem, startery słabo idą na Allegro :mrgreen:
 #1026629  autor: jarekt
 17 paź 2018, 15:19
Ala ja wiem o dziesiątkach, setkach i tysiącach rzeczy i nie piszę o nich z różnych powodów:
- bo nikt o to nie pytał na forum,
- bo nikt o to nie pytał na PW,
- bo nikogo to nie interesuje,
- bo nie mam czasu,
- bo pewnie to i tak wszyscy wiedzą, jak ja (skora ja wiem to inni też pewnie wiedzą),
- bo mi się nie chce,
- bo akurat nie jestem przy kompie/fonie/necie,
- itp. itd.

Czasami jest to jeden powód, czasami kilka.

Jak mi będą płacić za pisanie, to mogę klepać posty 16 godzin dziennie przez 365 dni w roku, do momentu aż mi się taka praca znudzi :).

Rozumiem, że chcecie abym więcej pisał?
 #1026632  autor: Dorotea
 17 paź 2018, 15:26
@jarekt
Czyli jednak wiedziałeś i nie powiedziałeś. No nie musiałeś, ale szkoda. Było puścić PW z dopiskiem na końcu "nie wypeplaj na forum Play" i niektórzy spaliby spokojnie. A tak martwią się, czy im nie wrócą tych przeniesionych numerów :)
 #1026635  autor: jarekt
 17 paź 2018, 15:31
@Dorotea, no przecież nie chciałaś, żeby Ci powiedzieć.

@adbadbad też nie chciał (nie napisał mi nic, że chce).

@Kamil7878, też nie chciał (też nie napisał do mnie że chce takie info).

Sporo osób nie chciało. Prawie wszyscy nie chcieli :).

PS. @Dorotea, poza tym nie napisałem, że akurat o tym wiedziałem od np. 1:00.
 #1026639  autor: Dorotea
 17 paź 2018, 15:50
Mnie nikt nie powiedział, bo nie zapytałam na czas. Ja pisuję na forum Play co chcę, bo nikt nie poinformował, żebym przyhamowała twórczość, bo boi się o 20, czy też 300 swoich przeniesionych numerów. Czyli wszystko w porządku i nie ma się o co spierać :)
 #1026640  autor: jarekt
 17 paź 2018, 15:55
@Dorotea, a jak już chcesz iść w tą stronę, no to ja mogę zapytać Ciebie, dlaczego napisałaś najpierw na forum Play, zamiast najpierw poinformować mnie o tym odkryciu na PW poprzez forum Telepolis?

Dlaczego? Pytam poważnie.


PS. Info dla moderatorów: dyskusja jest (czego nie widać na pierwszy rzut oka) o nieregulaminowych opcjach migracji (zmianie taryf) w Play, więc na temat.
 #1026645  autor: Dorotea
 17 paź 2018, 16:21
W tę stronę zacząłeś iść pierwszy udzielając dobrych rad, co pisać, a co nie na forum Play. Częściowo są słuszne, ale nie ze wszystkim się zgadzam. Nie wiedziałam, że kolekcjonujesz niedziałające bugi. Gdybym nie odkryła za późno i bug działałby nadal, właśnie Tobie pierwszemu posłałbym PW z własnej inicjatywy. Serio. Ale to nie zadziała w drugą stronę co właśnie dość dowcipnie mi wytłumaczyłeś. Oczywiście nie musi, nie ma dla mnie żadnego problemu. Podobnie jak to, że inni sobie skorzystali, a ja nie. Z większości "okazji" tutaj znanych na forum też nie skorzystałam i mam się całkiem dobrze :)
 #1026651  autor: jarekt
 17 paź 2018, 17:00
@Dorotea, faktów nie zmienisz i nie ma co się w to zagłębiać. Nie wysłałaś mi PW, tylko napisałaś na forum Play :). Taka była kolejność i fakty.
Hipotetyczne wysłanie mi PW po tym jak najpierw napisałaś na forum Play, mijało by się z celem: co mi po informacji o luce, jeśli najpierw dałaś znać o niej operatorowi na jego forum?

Mnie ona (ta luka) do niczego nie potrzebna (nie chcę być milionerem), ale teraz już się nie dowiesz czy luka nie byłaby przynajmniej kilka godzin dłużej, albo nie powróciła by po chwili na znacznie dłużej (kilka dni czy znacznie dłużej), gdybyś tam nie popełniła tego wpisu. Nie wiadomo. To jest nawet nieistotne. Ważne żeby tam o takich rzeczach nie pisać w taki sposób, a Ty mimo moich (i innych) próśb ciągle i tak to robisz.

Pewnie i tak by szybko zniknęła ta luka, chociaż ostatnia taka luka trwała znacznie dłużej (kilka dni), ale ja nigdzie się tym nie chwaliłem (i nikt inny też się nigdzie nie pochwalił), tylko kilka PW wysłałem i kilku zaufanym osobom dałem znać, a po fakcie delikatnie o tym napomknąłem tu na forum.

To samo było z tym Twoim ciągłym pisaniem tam, że sobie zmieniasz ciągle taryfę z RBM5 na Fakt i ponownie na RBM5, aby mieć bez potrzeby ładowania 14 dni ważności. Może na nic to nie wpłynęło, a może wpłynęło bardzo na kilka spraw.

Ja bym nawet tutaj na forum nie napisał wprost - tak jak to zrobił @24bis24 - o tej luce.
Zresztą mnie już każdy z tej strony zna: o takich rzeczach albo się wcale nie dyskutuje albo dyskutuje się w odpowiedni sposób w odpowiednim miejscu.

Dawniej nawet wysyłałem wielokrotnie forumowiczom PW, aby skasowali albo zmodyfikowali swój post, bo jego skutki mogą być nie za fajne (chyba najwięcej peplał @24bis24 - no zna się, ale trąbił dawniej za dużo i niepotrzebnie).

Potem dałem sobie z tym spokój.
 #1026656  autor: 24bis24
 17 paź 2018, 17:14
jarekt pisze:chociaż ostatnia taka luka trwała znacznie dłużej (kilka dni), ale ja nigdzie się tym nie chwaliłem (i nikt inny też się nigdzie nie pochwalił)
nie masz racji, ponieważ do dzisiaj można o tej luce przeczytać na innym forum :-)
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, 17:20 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1026657  autor: adik
 17 paź 2018, 17:15
to nie wygląda na przypadkowy błąd tylko celowe działanie jakiegoś pracownika play który ma dostęp do ich systemu w edytowaniu dostępnych taryf, wiadomo DIL się kończy to wiadomo gdzie teraz przejdzie skupienie, i przy okazji wydało się że migracja między taryfami głosowymi, a internetowymi to sztuczna blokada.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1026658  autor: Dorotea
 17 paź 2018, 17:16
@jarekt
Trochę wyolbrzymiasz. gdzie mi do takich przodowników jak np. matek/cinek. Ledwo napomknęłam na forum Play o sposobie migracji do RBM5 (działa do dziś), zmianie taryfy po 14 dniową ważność (działa do dziś) oraz o wczorajszym cudzie migracyjnym (po fakcie).

Od tego jest forum, żeby dzielić się wiedzą. Zgadzam się, żeby robić to nienachalnie, ale przechył w drugą stronę typu "wiem, ale nie powiem" znajduję jako żenujący.
  • Strona 84 z 97
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 97
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 97