DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 258 z 408
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 408
 #1010031  autor: sa
 29 sie 2018, 16:23
W play 24 nie ma możliwości podejrzenia na jaką mógłbyś przejść ofertę zostaje tylko sposób podany przez 24bis24 czyli klikać *163# do oporu aż pojawi się wybór taryf i wtedy wybierasz co potrzebujesz.
 #1010076  autor: blacQ1
 29 sie 2018, 20:19
Witam Panowie kto z was wchodził ostatnio na konto play 24 usługi pakiety pozmieniało się tam troszkę widzę że ulepszają stronkę mogli by jeszcze dodać jakieś darmowe doładowania na play 24! <nie powiem> pozdrawiam!!!
 #1010175  autor: abrams
 30 sie 2018, 12:59
sa pisze:W play 24 nie ma możliwości podejrzenia na jaką mógłbyś przejść ofertę
No to trochę nie zrozumiałe traktowanie Fakt Mobile jeżeli taką funkcjonalność mam dla SIM kart: PInK, InK, RBM5, PnK-RWK a nawet na starym FRESH a tylko po wybraniu Fakt w Play24 (zawsze mam na myśli wersję FULL a nie mobile, na smartfony) owszem kolorki się zmieniają na faktowskie czerwone, inne funkcje działają a ta jedna"nie może teraz pobrać" :( No ale dzięki za kod.
 #1010178  autor: zakopane
 30 sie 2018, 13:13
rudymax pisze:Tak.
A da sie z virgin do fakt przeniesc numer online, bez wizytyw w salonie?

Mam tez pytanie do kodow publikowanych w Fakt, mozna je jakos wpisac inaczej niz wysylajac SMS? Córka ma dzieciecy telefon z modulem dzwonienia i GPS - nie da sie z niego wysylac SMS.

Oraz czy te kody na miuty/sms/internet z Fakt sie sumuja czy sa wazne tylko przez tydzien?
 #1010186  autor: bobiwr
 30 sie 2018, 13:53
zakopane pisze:da sie z virgin do fakt przeniesc numer online, bez wizytyw w salonie?
Nie da się. Play i "pochodne" Play'a nie obsługują migracji inaczej niż w salonie.
zakopane pisze:Mam tez pytanie do kodow publikowanych w Fakt, mozna je jakos wpisac inaczej niz wysylajac SMS?
Nie można.
P.S.
Ale pewnym jest, że można pisać po polsku używając odpowiednich znaków diakrytycznych...
 #1010187  autor: zakopane
 30 sie 2018, 13:56
[wymoderowano]

Sumują się?
BTW pamiętam czasy kiedy pisanie polskich liter było łamaniem zasad. Ale to dawne czasy początku internetu [wymoderowano]
Ostatnio zmieniony 30 sie 2018, 14:14 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: wymoderowano nieprawidłowy cytat i docinki
 #1010190  autor: bobiwr
 30 sie 2018, 14:04
Pakiety się sumują. Ale z uwagi na np. przejściowe kłopoty z aktywacją kolejnego pakietu, łatwo je stracić.
[wymoderowano]
Ostatnio zmieniony 30 sie 2018, 14:15 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wymoderowano offtop
 #1010212  autor: sa
 30 sie 2018, 16:34
abrams pisze: No to trochę nie zrozumiałe traktowanie Fakt Mobile jeżeli taką funkcjonalność mam dla SIM kart: PInK, InK, RBM5, PnK-RWK a nawet na starym FRESH a tylko po wybraniu Fakt w Play24 (zawsze mam na myśli wersję FULL a nie mobile, na smartfony) owszem kolorki się zmieniają na faktowskie czerwone, inne funkcje działają a ta jedna"nie może teraz pobrać" :( No ale dzięki za kod.
Moim zdaniem wzieło się to z tego że do Fakta można było pierwotnie przenieść się tylko przez konsultantów faktu czyli telefonicznie, ale można było przejść w obie strony tj z RBM i Play co sprawiało że ludzi chcący przejść do RBM z playa i na odwrót którzy wcześniej nie mogli przejść między playem i RBM niejako bezpośrednio i byli zmuszeni przenosić się do innych sieci i dopiero potem RBM(lub play) dzwonili na infolinię faktu przenosili tam numer i po 24 czy 48 godzinach szli dalej tj do RBM i takim kluczem okazał się być fakt.Po jakimś czasie tej zabawy konsultanici faktu mieli już penie tego tak bardzo dość że play dał kod do bezpośredniego przechodzenia z play do RBM i RBM do play oraz bezpośrednie przejście do faktu kodem, ale by ukryć tą funkcję przechodzenia miedzy taryfami trzeba klikać kodami by z fakta zmienić taryfę taka małe utrudnienie dla migrantów taryfowych.Co ciekawe play daje kod do bezpośredniego przejście tylk na najnowsze taryfy czyli Siema i siema pla a wcześniej RBMEnergy a do starszej taryfy tylko przez...fakt do pierwszej to taryfy to tylko z innej sieci.Bieże się to z ...regulaminu który pozwalał na migrację play-fakt-RBM i w nim wymieniona była taryfa rBM5 i RBMEnergy a bezpośrednio przejść do np. siemy i siemy pl się ...nie da a przynajmniej mnie się nie udało z faktu.I tak mamy nową konkurencję :sportową" czyli "kombinacje taryfowe "w play i jego submarkach. :lol: A play24 celowo został z tej "kombinacji sportowej" wyłączony i opcje przejścć ukryte by ...ograniczyć transfer ludzi międy submarkami ,bo kto wie to zmienia taryfy ale kto nie...ten siedzi w starej taryfie ,ofercie i się nie rusza prawda?Bo myśli że się nie da.Albo tylko za pomocą konsultanta o ile chce.
 #1010401  autor: KC-KARLOS
 31 sie 2018, 16:14
Jeśli to nowy starter (ten Youtuberowy) - nie ma takiej opcji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1010407  autor: 24bis24
 31 sie 2018, 16:35
Czy da rade otrzymać pakiet 500zl po przesciu z startera Play z Youtuberem na fakt mobile?
jak przeniesiesz numer do W3+Virgin mobile i wrócisz ponownie do Play to tak.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1010955  autor: adziu82
 03 wrz 2018, 20:18
Wam też wywala błąd z bezpieczeństwem, kiedy wchodzicie na stronkę Faktu? Nie wiem czy nie jestem moze w temacie, wirtualny Fakt został zamknięty?

RawStyle
  • Strona 258 z 408
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 408
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 408