DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 660 z 692
  • 1
  • 658
  • 659
  • 660
  • 661
  • 662
  • 692
 #1008514  autor: piotrzet
 20 sie 2018, 10:38
To samo co Play chodź ostatnio były narzekania na BOK ich

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1008572  autor: mreron
 20 sie 2018, 18:01
Witam, mam wypowiedzianą umowę w Play kończy się na początku września, dzisiaj kolejny raz rozmawiałem z konsultantem powiedział mi, ze nie mogą już proponować umowy za 25 zł na czas nieokreślony.

Poprzedni proponował mi 50 zł bez telefonu na 24 miesiące,jak to jest faktycznie?
 #1008581  autor: gepard
 20 sie 2018, 18:41
Są może jakieś nowe regulaminy dla 25PLN?
Pamiętam, że w wakacje czy to rok temu czy dwa, odświeżali papierologię i promocje zarazem.
 #1008611  autor: Cichy51
 20 sie 2018, 22:50
gepard pisze:Są może jakieś nowe regulaminy dla 25PLN?
Pamiętam, że w wakacje czy to rok temu czy dwa, odświeżali papierologię i promocje zarazem.
Wątpię w nowe - lepsze oferty. Chociaż nie powiem - byłbym happy gdyby dali coś nowego.
 #1008659  autor: tarinQ
 21 sie 2018, 12:32
Cześć,

W tej chwili mam ofertę FORMUŁA SOLO M, została ona podpisana jakiś czas temu.
Płacę za nią 25 PLN, jest na czas nieokreślony.

W ofercie posiadam
Limit GB w roamingu UE 1,5 GB
Minuty do Play Bez limitu
Minuty do innych sieci komórkowych Bez limitu
Minuty do sieci stacjonarnych Bez limitu
Pakiet Internet 7 GB
SMS-y do Play Bez limitu
SMS-y i MMS-y do wszystkich Bez limitu

Co w tej chwili mogę zyskać za 25 PLN? Głównie zależy mi na większym pakiecie internetu. Czy zmieniając ofertę na nową zyskam/stracę na pakiecie roamingu?
Oraz jakie dodatkowo usługi wchodzą w skład pakietu.
Czy możecie mi coś zaproponować? :smt006
Dodatkowo jeśli ktoś posiada aktualny regulamin do oferty i mi udostępni (może być na PW) będę wdzięczny.

Pozdrawiam
Stały bywalec :mrgreen:
 #1008672  autor: Karlos20
 21 sie 2018, 14:03
tarinQ pisze:Co w tej chwili mogę zyskać za 25 PLN? Głównie zależy mi na większym pakiecie internetu.
Polecam się pospieszyć, bo wchodzą nowe taryfy na abonament.
W SOLO STANIE NIELIMITOWANYM za 25 zł jest 10 GB z lejkiem 1 mbps. Można dokupić jeden dodatkowy pakiet 10 GB za 10 zł w razie potrzeby.
tarinQ pisze:Czy zmieniając ofertę na nową zyskam/stracę na pakiecie roamingu?
Stracisz stare zasady roamingu, czyli pełne 1,5 GB bez dopłat przez max 4 miesiące.
Owszem otrzymasz limit 1,5 GB neta w UE, ale przez pierwszy 1 GB nic nie zapłacisz, następnie przez 0,5 GB jest 1 gr za 1 MB dopłaty, a następnie po wyczerpaniu limitu, dopłata wzrasta do 3 gr za 1 MB.
tarinQ pisze:jakie dodatkowo usługi wchodzą w skład pakietu.
Częścią umowy jest usługa tv PLAY NOW - PAKIET PODSTAWOWY - z nielimitowanymi GB w ramach usługi czyli nie będą zjadać GB z pakietu netowego.
Opcjonalnie: TIDAL na 2 lata za darmo, Showmax na 3 miesiące (później płatny 19,90 mies.)
Warto powalczyć z czasem, bo nowa oferta już nie jest tak dobra.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008680  autor: portex
 21 sie 2018, 14:22
Mi zaproponowali przedłużenie umowy na czas nie określony za 25zł i 10 GB netu (RePlay SOLO z rabatem na abonament I +), wcześniej miałem też umowę za 25zł na czas nieokreślony ale z 7GB internetu.

Aby tego dokonać musiałem jednak złożyć wypowiedzenie. Wcześniej rozmawiałem z trzema różnymi konsultantami ale każdy twierdził ze czegoś takiego nie ma albo już nie jest dostępne :P

Ponoć Tidal na dwa lata ma być dostępny od nowa, będę musiał to sprawdzić.

PS. Wie ktoś, czy można dostać drugi numer na podobnych warunkach czy tylko na takich samych jak mają nowe osoby?
 #1008687  autor: Cichy51
 21 sie 2018, 15:05
W związku z nowymi ofertami ,ktoś coś o nowych taryfach TylkoSim w wersji Replay?
 #1008710  autor: szalony kefir
 21 sie 2018, 15:42
mreron pisze:Witam, mam wypowiedzianą umowę w Play kończy się na początku września, dzisiaj kolejny raz rozmawiałem z konsultantem powiedział mi, ze nie mogą już proponować umowy za 25 zł na czas nieokreślony.

Poprzedni proponował mi 50 zł bez telefonu na 24 miesiące,jak to jest faktycznie?
Do mnie również dzwonił utrzymaniowiec i mowił, że już nie ma na czas nieokreślony i wg niego teraz najlepsza oferta to 18 miesiecy, no-limit, 10gb potem lejek, tidal, i telewizja na 3 miechy za 30 brutto.

Co o tym myślicie, bajerant czy prawda? :D
 #1008728  autor: AdamCh
 21 sie 2018, 16:11
Witam wczoraj zgodziłem się na warunki przedłużenia umowy
140zł abo + rata na 28m + 380zl za Galaxy s9+ , tak mnie skuszono i po szybkiej kalkulacji nawet spoko, tym bardziej że mam 14 dni na rezygnację. Jestem ciekaw co sądzicie o takiej ofercie ?
 #1008749  autor: tarinQ
 21 sie 2018, 19:36
Karlos20 pisze:
tarinQ pisze:Co w tej chwili mogę zyskać za 25 PLN? Głównie zależy mi na większym pakiecie internetu.
Polecam się pospieszyć, bo wchodzą nowe taryfy na abonament.
W SOLO STANIE NIELIMITOWANYM za 25 zł jest 10 GB z lejkiem 1 mbps. Można dokupić jeden dodatkowy pakiet 10 GB za 10 zł w razie potrzeby.
tarinQ pisze:Czy zmieniając ofertę na nową zyskam/stracę na pakiecie roamingu?
Stracisz stare zasady roamingu, czyli pełne 1,5 GB bez dopłat przez max 4 miesiące.
Owszem otrzymasz limit 1,5 GB neta w UE, ale przez pierwszy 1 GB nic nie zapłacisz, następnie przez 0,5 GB jest 1 gr za 1 MB dopłaty, a następnie po wyczerpaniu limitu, dopłata wzrasta do 3 gr za 1 MB.
tarinQ pisze:jakie dodatkowo usługi wchodzą w skład pakietu.
Częścią umowy jest usługa tv PLAY NOW - PAKIET PODSTAWOWY - z nielimitowanymi GB w ramach usługi czyli nie będą zjadać GB z pakietu netowego.
Opcjonalnie: TIDAL na 2 lata za darmo, Showmax na 3 miesiące (później płatny 19,90 mies.)
Warto powalczyć z czasem, bo nowa oferta już nie jest tak dobra.
Super, dzięki za informacje.
Czyli dodatkowe 10GB to równowartość 10 zł?
A jak wygląda sprawa pakietów po za obszarem PL?
1,5GB mam do wykorzystania w cenie abonamentu tak? Czy 1GB? Teraz mam 1,5GB bez opłat.
Czy można dokupić dodatkowy pakiet za granicą? Ile wynosi?
Czy jak TIDAL był już aktywny i się skończyła opcja promocyjna to wraz z nową ofertą mogę go włączyć jeszcze raz?

Znacie jakiś numer do BOK Play gdzie nie pobierane są opłaty za połączenie? I gdzie połączą mnie z kumatym konsultantem, który może zaproponować w/w ofertę?

Czy ma ktoś link do aktualnego regulaminu? znalazłem dokument ważny od 26 Stycznia 2018 z ofertą RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Słyszał ktoś jaka oferta ma być w tych nowych taryfach?? :-D

Pozdrawiam,
 #1008775  autor: Karlos20
 21 sie 2018, 21:38
tarinQ pisze:Czyli dodatkowe 10GB to równowartość 10 zł?
Dokładnie.
tarinQ pisze:A jak wygląda sprawa pakietów po za obszarem PL?
Przy nowej ofercie do końca stycznia 2019 (promocyjnie) 1 GB w UE jest bez opłat. Następnie jest dopłata 1 grosz za 1 MB, a po przekroczeniu limitu: 3 grosze za 1 MB.
W starej ofercie do 4 miesięcy od pierwszego użycia transmisji masz te 1,5 GB zgodnie z poprzednią umową, następnie wchodzimy w taryfikację 3 gr za 1 MB.
Dodatkowy pakiet bez dopłat jest jeden: 500 MB za 15 zł na 14 dni, nieopłacalny. Uczulam na losowe kłopoty z korzystaniem w roamingu UE. Warto przed wyjazdem poprosić o pomoc konsultantów Play o sprawdzenie czy numer jest gotowy do usługi i/lub urządzenie.
tarinQ pisze:Czy jak TIDAL był już aktywny i się skończyła opcja promocyjna to wraz z nową ofertą mogę go włączyć jeszcze raz?
Tak, ale wyłączając starą wersję, opisałem ten proces na kilku poprzednich podstronach wątku.
tarinQ pisze:Znacie jakiś numer do BOK Play gdzie nie pobierane są opłaty za połączenie? I gdzie połączą mnie z kumatym konsultantem, który może zaproponować w/w ofertę?
730300300 albo wyślij formularz zgłoszeniowy: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/ wtedy konsultant sam bezpłatnie oddzwoni.
tarinQ pisze:Czy ma ktoś link do aktualnego regulaminu? znalazłem dokument ważny od 26 Stycznia 2018 z ofertą RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
Podstrona 864 w razie co :)
https://www.play.pl/dokumenty/2018/1002 ... -01-26.pdf
tarinQ pisze:Słyszał ktoś jaka oferta ma być w tych nowych taryfach??
Tego nie wie nikt.
Liczę na opcję za 35/40 zł mies w ofercie SOLO L gdzie byłoby no-limit + 30 GB z lejkiem + TV PLAY NOW PODSTAWOWY i 1 pakiet dodatkowy, TIDAL na 2 lata, OPCJONALNIE Showmax na 6m i NOWOŚĆ HBO GO 6m za darmo. Wyższa cena niż przy aktualnym SOLO SN za 25 zł, bo więcej jest dodatków i neta.
ZOBACZYMY.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008836  autor: Cichy51
 22 sie 2018, 11:21
Karlos20 pisze: Tego nie wie nikt.
Liczę na opcję za 35/40 zł mies w ofercie SOLO L gdzie byłoby no-limit + 30 GB z lejkiem + TV PLAY NOW PODSTAWOWY i 1 pakiet dodatkowy, TIDAL na 2 lata, OPCJONALNIE Showmax na 6m i NOWOŚĆ HBO GO 6m za darmo. Wyższa cena niż przy aktualnym SOLO SN za 25 zł, bo więcej jest dodatków i neta.
ZOBACZYMY.

Mogliby wrzucić taką ofertę TylkoSim dla przedłużających. Zapłaciłbym te 10-15 więcej by mieć 3 razy więcej neta z pełną prędkością. Poczekamy może ktoś wrzuci regulamin z nową ofertą - lepszą niż sławna Replay za 25 PLN.
 #1008842  autor: Karlos20
 22 sie 2018, 11:54
Poczekamy sobie trochę. Na razie oferty są aktualne i na bank będą przez jakiś czas proponowane lecz trudniejsze do otrzymania, bo przyćmią je nowe taryfy. A argument za wyższymi cenami jest, bo w Ofercie SOLO L jest więcej neta i dodatkowe opcje, w tym HBO GO i Showmax nie na 3 a na 6m.
Uważać trzeba na nową Ofertę SOLO M, gdzie okres darmowego Tidala jest skrócony do 12m, a cenowo wyjdzie dużo drożej za to samo, co mamy w SOLO STANIE NIELIMITOWANYM (jedyny bonus w nowej opcji to opcjonalne HBO GO na 3m).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008927  autor: kkyyoo
 22 sie 2018, 21:13
Dzisiaj miałem rozmowę z utrzymaniowcem, oferta mi nie odpowiadała więc powiedziałem, że najprawdopodobniej zmigruję do konkurencji (jestem na wypowiedzeniu) - przedstawiłem konkretne oferty u konkurencji które mnie interesują. Konsultant powiedział, że odznaczy w systemie że migruję do konkurencji. Co teraz może się wydarzyć? Czy pojawią się lepsze oferty czy wręcz przeciwnie - odpuszczą?
Umowa się kończy z końcem tego miesiąca.
 #1008936  autor: Karlos20
 22 sie 2018, 22:26
Jakie warunki proponował? Jeśli to za 25 zł nawet z opcją terminową na 18m, to wtedy będzie słabo, bo ta opcja na numerze może być czasowo zblokowana, co nie znaczy, że nie wszystko stracone.
Próbuj dalej, albo formularz kontaktowy, albo darmowe połączenie do Obsługi Klienta 730300300.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1009031  autor: kkyyoo
 23 sie 2018, 16:20
Jestem jako firma (jednosobowa). Proponowali za 25zł brutto na 24 m-ce(na jeden numer), co nawet bym zaakceptował, problem jest jednak w czymyś innym. Mam drugi numer na siebie, na kartę. Chciałem połączyć te dwa numery i wziąć duet dla firm albo wziać dwa odzielne numery. O ile w trakcie trwania umowy bardzo mnie zachęcali do przejścia na duet i wtedy oferowali ciekawe pakiety - lepsze niż na stronie interetowej, to DUK jak dla mnie czyta tylko oferty ze strony, nawet pół grosza mniej.
Proponowali jeden numer za 25butto a drugi (i ile dobrze pamiętam) 35 netto. Powiedziałem, że zastanawiam się nad przejsciem do Vergin mobile gdzie jest 29 brutto za pierwszy numer, a za każdy kolejny 14,50 brutto
 #1009147  autor: Olaboga
 24 sie 2018, 13:13
Witam,
posiadam ofertę abonamentową rodzinną w Play, aktualnie 8 numerów telefonicznych, oraz karta do internetu.
W skład oferty wchodzą:
nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich polskich sieci (włącznie ze stacjonarnymi)
30 gb internetu na grupę (po wykorzystaniu lejek 1MB)
9.5 gb w roamingu UE na grupę (bez dodatkowych warunków)
Karta do internetu - wystarcza mi 10gb/miesiąc, za które płacę 10 zł miesięcznie.
Suma wszystkich opłat wynosi 205 zł (po zgodach marketingowych)
Trzy spośród numerów przeszły na czas nieoznaczony, trzy spośród numerów kończą się w listopadzie br, dwa spośród numerów kończą się w listopadzie 2019.
Aktualne propozycje opiewają na kwoty około 235-250 złotych ze zmianą na limit 1.5 gb w roamingu UE, w tym pierwszy 1gb za free, później 1gr/1mb. Z roamingu w UE korzystam na 1, maksymalnie 2 urządzeniach kilka razy w roku.
Pytanie - czy ktoś ma doświadczenie z ofertami rodzinnymi, czy jest opcja ugrać coś lepszego, czy przechodzić ze wszystkim na czas nieoznaczony i przeczekiwać?
Pozdrawiam
  • Strona 660 z 692
  • 1
  • 658
  • 659
  • 660
  • 661
  • 662
  • 692
  • 1
  • 658
  • 659
  • 660
  • 661
  • 662
  • 692