DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 14 z 53
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 53
 #1006555  autor: marcz123456
 07 sie 2018, 17:59
Jak już coś moderujecie, poprawiacie i wyrzucacie do kosza, to może wszystko, a nie tylko kilka postów, wprowadzając zamieszanie. Ktoś panuje nad tym forum? Bo wygląda na to że niektórzy użytkownicy mogą sobie pisać co chcą, prowokować kogo chcą, i nikt nic z tym nie robi.
Echh, takie to było kiedyś fajne forum.
 #1006558  autor: piotrzet
 07 sie 2018, 18:14
Dokładnie to samo zauważyłem. Jedni są traktowani inaczej, a drudzy inaczej. Nie tak to powinno wyglądać. W ogóle zauważyłem, że ostatnio na większości forów zaczęło się dziać gorzej. Telepolis nie jest tu jednostkowym przypadkiem.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006578  autor: Niezgodna7
 07 sie 2018, 19:51
Mi się wydaje, że ktoś psychicznie nie wyrobił.... nie jest to złośliwość. Nie mam innego wytłumaczenia.
PS. Przecież każdemu może się to zdarzyć - w każdej pracy, choćby w przesileniu. W dodatku nie widujecie się, więc nie widać jak kto się "trzyma".

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #1006601  autor: Morvius
 07 sie 2018, 23:33
Sprawa pierwsza. Tu nie ma kolesiostwa, posty jednych userów są zgłaszane częściej, a innych mniej. Więc po prostu takie rozpatrywanie wynika tylko i wyłącznie z Waszego zgłaszania treści jak i użytkowników. Sprawa druga. Zgłoszenie postu o niewłaściwej, wulgarnej lub prowokującej treści należy również do was. Coś co dla mnie wygląda ok nie zawsze dla tej drugiej osoby jest tym samym. Wtedy wracam do tego postu i jeszcze raz podejmuję zrozumienie całej dyskusji/ wypowiedzi. Sprawa trzecia. Jeżeli według Was są osoby bardziej faworyzowane to wynik tylko i wyłącznie Waszych zgłoszeń. Moderacja jak i administracja stroni od faworyzowania kogokolwiek. Są osoby, które średnio kilka razy w tygodniu uważają się za obrażane, a są i takie, które po prostu przeczytają wystosowane w ich stronę treści i temat odpuszczą. Co się przełoży znów na ich odczucia i takie błędne koło. Bo dziś nie zwrócą uwagi, a jutro mając zły dzień będą się czuli poniżeni. Nie dogodzimy każdemu, ale każdy ma wpływ na własne samopoczucie wśród nas. To nie są donosy tylko uczciwe zwrócenie uwagi na problem, który wspólnie możemy rozwiązać poprzez rozmowę.
Poproszę kolejne pytania?

Klasyczny obserwator wątku.
 #1006794  autor: marcz123456
 09 sie 2018, 14:20
Ewidentnie chcą ubić forum, żeby nikt nic nie pisał. Niestety w ten sposób forum szybko padnie.
Wywalać posty bez powodu do kosza to śmiech na sali.
Coraz mniej tu wchodzę, i pewnie całkiem niedługo przestanę.
 #1006809  autor: Remington
 09 sie 2018, 16:40
Proszę skonkretyzujcie, kto pisze o moderacji komentarzy pod newsami na portalu, a kto na forum.

Tych co piszą o forum, prośba o konkrety, bo bez nich trudno się odnieść. Podstawą naszych działań na forum są zgłoszenia od użytkowników, które nie są bezrefleksyjnie uwzględniane, więc trudno o działaniu „bez powodu”.
Remington pisze:
Liquid pisze:Zgłaszałem i bez żadnej reakcji.
Komu i jak zgłaszałeś? Gdybyś zgłosił komuś z moderatorów, na pewno problemem byśmy się zajęli.
Żeby zarzucić brak wsparcia, to napisałeś pierwszy post od 1,5 roku. A gdy chcemy Ci pomóc, to mimo zaglądania na forum nie odpisujesz. Sprawa zbanowanego IP jest bardzo łatwa do załatwienia.
 #1008164  autor: marcz123456
 18 sie 2018, 08:27
I co? Bisowi wolno prowokować, tak?
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 76&t=92811

Po co zaczyna niepotrzebnie dyskusję z tym że można przedłużyć? Przedostatni post. Teraz przez całą drugą stronę będzie ściemniał o przedłużeniu bonusa.

A to? Jednego dnia bez opamiętania do kosza by wrzucali, a dubel sobie może wisieć.

viewtopic.php?f=22&t=93855
 #1008235  autor: f0ku5
 18 sie 2018, 15:31
Marcz, ja na przykład praktycznie nie zaglądam do działu prepaid, ponieważ kompletnie się na tym nie znam. Żadnych zgłoszeń na te posty nie ma. Prosiliśmy nie raz, że jeżeli widzicie coś, co powinno być ogarnięte to używajcie funkcji do zgłaszania. Bardzo mało osób na forum to robi.
Dla przykładu Ty wolałeś tutaj napisać posta zamiast użyć tej funkcji ;)

Ogarnę za chwilę te w/w rzeczy.
 #1008257  autor: pawcio1978
 18 sie 2018, 17:00
Chciałem kiedyś zgłosić spam to wyświetliło, że nie mam takiej możliwości
 #1008263  autor: f0ku5
 18 sie 2018, 17:19
Nie wiem jakiej funkcji użyłeś. Każdy użytkownik ma możliwość zgłoszenia dowolnego postu przez ikonkę wykrzyknika, obok opcji cytowania :)
 #1008281  autor: f0ku5
 18 sie 2018, 18:55
Być może to był jakiś chwilowy błąd, trudno mi powiedzieć. Zgłaszanie postów działa normalnie :)
 #1008284  autor: p2225
 18 sie 2018, 18:58
Może w międzyczasie post został usunięty przez moderatora lub autora? Albo może post został już przez kogoś wcześniej zgłoszony?

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #1008301  autor: f0ku5
 18 sie 2018, 20:23
Jakby był już wcześniej zgłoszony to ikonka (z tego co pamiętam) ma inny kolor, a przy kliknięciu w nią jest odpowiedni komunikat, że post jest już zgłoszony.
Natomiast faktycznie, w międzyczasie post mógł zostać np. przeniesiony do kosza i stąd ten komunikat.
 #1008367  autor: piotrzet
 19 sie 2018, 12:46
Co raz gorzej z moderacją na tej stronie. Dzisiaj mój post został usunięty za to, że nie zgadzam się z moderatorem Chociaż jak najbardziej był na temat wątku, w którym został opublikowany.:lol:

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1008375  autor: Pabloeq
 19 sie 2018, 12:59
piotrzet pisze:Co raz gorzej z moderacją na tej stronie. Dzisiaj mój post został usunięty za to, że nie zgadzam się z moderatorem Chociaż jak najbardziej był na temat wątku, w którym został opublikowany.:lol:
@piotr Bo z moderatorami na tym forum mogą nie zgadzać się tylko koledzy moderatorów, innych obowiązuje twardy regulamin.
Ja zgłaszałem kiedyś posty kolesia który pisał ewidentnie nie w temacie wątku, i co? Kolesie moderatorzy nie usunęli tego ani nawet nie przenieśli. Tak działa to forum.
 #1008391  autor: Morvius
 19 sie 2018, 13:43
Nieprawda. Użytkownik nie zastosował się do prośby o powrocie do tematu dyskusji. Zanim zaczniecie osądzać, zapoznajcie się z obiema stronami.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1008397  autor: piotrzet
 19 sie 2018, 13:53
Po pierwsze post został przywrócony przez innego administratora. Po drugie dyskusja dotyczyła aparatu jeśli niby nie było to związane z tematem to nie mój post był do usunięcia tylko a praktycznie każdy z wątku. Po trzecie w pierwszym poście wyraźnie było zaznaczone, że jednym z głównych kryteriów jest aparat to rozumiem, że na ten temat nie można dyskutować? To tak jakby napisać, że to forum nie jest związane z telekomunikacją :lol: Zastanów się naprawdę za nim coś napiszesz. Jak widać odnośnie moderacji na tym portalu nie ja mam tylko takie odczucia, że coś dzieje się złego.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1008409  autor: Morvius
 19 sie 2018, 14:30
Prosiłem o zaprzestanie krytyki wobec jednego urządzenia by zacząć odpowiadać wprost w sprawie z jaką przyszedł do nas nowy użytkownik. Piotrzet dlaczego ty wiecznie szukasz problemów i nie potrafisz po prostu się ustosunkować do prośby. Rozpruszasz ogień z zapałki i budujesz niepotrzebne napięcia. Jeżeli chcesz to omówić zapraszam na PW. Nie będziemy głównej zapychać tą dyskusją.

Klasyczny obserwator wątku.
  • Strona 14 z 53
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 53
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 53