DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 658 z 692
  • 1
  • 656
  • 657
  • 658
  • 659
  • 660
  • 692
 #1007673  autor: piotrzet
 14 sie 2018, 14:01
To samo masz w premium mobile plus 10 GB internetu czyli łącznie w cenie 25zł masz 20GB bez żadnych umów itp lub NJU co prawda 29zł ale po pół roku masz 20 GB a po roku 25 GB. Moim zdaniem dużo bardziej ciekawe niż Play w którym za to że masz umowę nie dostajesz nic więcej. A tutaj nie dość, że cię nic nie trzyma to jeszcze masz więcej za staż/

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1007723  autor: Karlos20
 14 sie 2018, 21:05
Pragnę zaznaczyć, że na cholerę 20 GB u konkurencji (i to niepewnej, bo Premium Mobile jako MVNO wydaje za dużo na reklamę w necie, a wiadomo, jak Solorz traktuje spółki przejęte - dofinansuje jednorazowo i radźcie sobie sami), skoro albo ich nie wykorzystasz, albo po ich zużyciu prędkość spadnie do pułapu nieużywalności neta (32/64 kbps). W Play po 10 GB lejek 1 mbps i z tym się nie kryją. Sprawdzone i na takiej prędkości wszystko może działać w smartfonie. No i za to nie dopłacasz. Chcesz więcej GB? Masz 10 GB za 10 zł.
Powiedzmy sobie szczerze: jest tanio i dużo.
I zawsze warto powalczyć o ofertę u swojego obecnego operatora - jak nie zaoferują oferty za te 25/30 zł, wówczas można odejść do konkurencji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1007744  autor: Cichy51
 15 sie 2018, 08:29
Karlos20 pisze:Chcesz więcej GB? Masz 10 GB za 10 zł.
W jakiej taryfie taka cena ? U Mnie wyskakuje 15 PLN za 10 GB .
 #1007762  autor: konik1977
 15 sie 2018, 10:31
pytajacy pisze:Dzień dobry :)

Pytanie jest jedno i pytanie jest krótkie, czy istnieje w Play aktualnie oferta atrakcyjniejsza niż "FORMUŁA SOLO M - Promocja RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II na czas nieokreślony" ?
W w/w ofercie za 25zł mam wszystko nielimitowane, lejek po 10GB oraz 1,57GB w roamingu UE.

Pozdr! :smt006
Ja i żona mamy obecnie pakiet"FORMUŁA UNLIMITED 49,99" na czas nieokreślony za 29zl/mc w tym połączenia, MMS, SMS nieograniczone, oraz chyba 5GB internetu

Jestem w Play jakieś 10lat i w zasadzie 2razy negocjowałem ceny więc nie jestem typem co ciągle żąda zniżki Obrazek ale przydałoby się znowu coś taniej i lepiej ale pod warunkiem "na czas nieokreślony" wystarczy mi oferta kolegi wyżej.
Muszę znowu pisać wypowiedzenie czy macie jakiś sposób na szybsze załatwienie sprawy i co dokładnie wymagać np. za 25zl/mc?



Wysłane z mojego Bluboo Maya Max przy użyciu Tapatalka
 #1007785  autor: pakierhakierxd
 15 sie 2018, 13:29
Dzwon na *500 może uda się bez wypowiedzenia choć ciężko z tym zwykle chcą dać 18/24 Mc

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #1007787  autor: piotrzet
 15 sie 2018, 13:35
konik1977
Przenieś na kartę i bez problemu masz takie warunki. Zresztą u konkurencji masz np za staż dużo więcej GB czego w Play nic takiego nie ma.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1007865  autor: Karlos20
 15 sie 2018, 21:33
piotrzet: przypominam: niech negocjuje NAJPIERW w Play, spokojnie można fajne warunki tam otrzymać. Skomentuj droższe abo głosowe dla przedłużających w T-Mobile bez telefonu. Może otrzymasz tam 20 GB z lejkiem 1 mbps, ale za 40 zł lub i więcej.
W Play dostaniesz już za 25 zł, a za 10 zł można dokupić 10 GB, jeśli komuś starczy 10 GB albo gdy net świetnie działa na lejku 1 mbps w smartfonie, to po co przepłacać?

konik1977: strasz konkurencją i odejściem, od razu zwiększysz szansę na dobrą ofertę. Wyślij formularz ze stronki: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/ - oddzwonią za darmo z propozycją. Przy obecnej umowie na czas nieokreślony, możesz otrzymać 25-tkę również na nieokreślony. Powodzenia :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1007880  autor: Cichy51
 15 sie 2018, 22:37
iphoneski pisze:@Cichy51 Stan nielimitowany. W tej taryfie masz za 10 zł.
No ja Mam za 15 PLN. Ale to z tego względu , że mam tą sławną pierwszą wersję SOLO czyli Replay SOLO z TV II.
 #1007882  autor: iphoneski
 15 sie 2018, 22:59
@piotrzet Czy serio musisz te swoje mądrości tysiąc razy na 2 stronach powtarzać? Już wiemy: play to zło, wszystkie sieci mają lepsze oferty itd. Każdy już to czytał. I nie szukam zaczepki, każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania opinii. Ale dlaczego to samo zdanie wyrażać tyle razy? Raz nie wystarczy?
@Cichy51 A widzisz, czyli jest tylko w tej nowej opcji. No i ja Man to za 30 zł, nie chciało mi się negocjować, szkoda mi czasu.
 #1007892  autor: piotrzet
 16 sie 2018, 07:49
Karlos20
Po pierwsze to nie temat o T-Mobile tylko o Play. Po drugie gdzie te droższe taryfy T-Mobile z tego co wiadomo owszem 5zł drożej ale w cenie 30zł są aplikacje bez limitu i roaming na takich samych zasadach jak był w play z tego co wiem okres do sprawdzania aktywności skrócili do 1 miesiąca oprócz tego za 4 lub 10zł supernet video czego w Play nie ma. Za 40zł to samo tylko 20 GB internetu. Więc nie wiem gdzie niby drożej. Po za tym główną przewagą oferty Play jest Tidal na 24 miesiące z tego co wiadomo to nikt na drugą umowę go nie dostaje niestety. Więc największa przewaga oferty znika.
iphoneski
Z tego co mi się wydaje to wątek o przedłużaniu umów czyli również porównywaniu ofert z konkurencją i trudno zeby nie doradzić komuś lepszej operty. Po za tym nie ty będziesz decydował o czym i gdzie piszę.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2018, 08:32 przez piotrzet, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1007896  autor: iphoneski
 16 sie 2018, 08:24
Wątek o przedłużaniu umów w konkretnej sieci służy jak sama nazwa wskazuje rozmowie o przedłużaniu umów w tej konkretnej sieci. Do porównywania ofert są inne wątki i tam możesz błyszczeć.
Akurat to twoje największe szczęście że nie ja decyduję gdzie i o czym piszesz...
 #1007902  autor: michal94
 16 sie 2018, 08:56
Witam, posiadam abo w Play na dwie karty sim, DUET L, rachunki 95zł (po wyrażeniu zgód), jeden numer kończy się w grudniu 2018 drugi marzec 2019(była robiona cesja w 2016 roku). Mam pytanie czy lepiej rozłączyć numery i spróbować powalczyć o abo ok.30zł jeśli jest taka możliwość, czy przedłużyć na duecie ?
Pozdrawiam
 #1007916  autor: dawoo1
 16 sie 2018, 11:46
Czy orientuje się ktoś z Was ile najmniej można wynegocjować za abonament rodzina z 3 kartami sim w której jest wszystko no limit i 30 gb internetu po wykorzystaniu lejek? Zaproponowano mi to na 24 miesiące za 85zł. Oczywiście oferta na przedłużenie :D
 #1007919  autor: konik1977
 16 sie 2018, 12:20
Dziś nie wiem czy przez przypadek zadzwonili do mnie z ofertą na przedłużenie.... mówię, że ja mam na czas nieokreślony wiec przedłużać nie muszę a on na to, że mam bo mi się skończyła umowa, musiałem mi wyjaśnić że tak dostałem, ale zaproponował mi uwaga 50zl/mc za nielimitowane wszystko, jak mu powiedziałem że zaczniemy rozmowę jak to co zaproponował da mi za 25zl, zaczął analizować więc dodałem, że nadal na czas nieokreślony, to się poddał, że nie istnieje taka oferta i jest to niemożliwe...więc chyba faktycznie wyśle wypowiedzenia i najwyżej albo spróbuję gdzie indziej albo na kartę.

Wysłane z mojego Bluboo Maya Max przy użyciu Tapatalka
 #1007920  autor: piotrzet
 16 sie 2018, 12:26
Mówię to nie te czasy, żeby się prosić o ofertę. Albo dają to co mają czyli 25zł albo przenosisz do konkurencji, która jakby nie patrzeć jest lepsza. Czasy proszenia operatorów o oferty dawno się skończyły. Teraz można bez problemu przenieść numer i wybrać co się chce i za ile się chce.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1007951  autor: Karlos20
 16 sie 2018, 15:18
piotrzet: spadaj lepiej do tematu analogicznego w T-Mobile, tak?
Można porównywać delikatnie oferty, ale domyślnie jak sama nazwa tematu sugeruje, mówimy o Play. Więc z automatu tylko oferty z tej sieci będą brane pod uwagę. Jeśli "rePlay-owiec" będzie mieć pecha z negocjacją - droga wolna, przejdzie na kartę lub przeniesie numer gdzie indziej.

Niestety sprawdzając tematy u pozostałych operatorów odczuwam identyczne wrażenie jak w Play - o dobrą ofertę trzeba się "prosić", a przenoszących z innych sieci będą kusić promocjami, które nie zawsze są atrakcyjne. Przypomnę, że sieci na niewiedzy klientów obecnych i przedłużających umowy, zarabiają krocie.
---

A teraz do meritum wątku:
michal94 - zaczekaj do grudnia, mija już dobry rok od wprowadzenia taryf STAN NIELIMITOWANY, możliwe, że jesienią coś nowego się pojawi. Trzymaj rękę na pulsie. Jeśli nic nowego się nie pojawi, to walcz albo o opcję only sim za 25 zł, albo przejdź na kartę i włącz Rodzinę w Play na Kartę (TY+1nr za 50 zł na 30 dni).

dawoo1: jeszcze ponegocjuj, żeby zamiast 85 zł było abo w granicach 70 zł, żeby było TANIEJ, niż w ofercie RODZINA w Play Na Kartę (tam grupa TY+2 numery to 75 zł na 30 dni). W innym wypadku, przenieś się na kartę lub powalcz o indywidualne oferty na 1 kartę SIM po 25 zł miesięcznie.
Oferty z abonamentami rodzinnymi jest trudniej negocjować, bo sieć chce zarobić, dlatego warto straszyć konkurencją lub przejściem na kartę, gdzie jest w tym wypadku taniej i to w samym Playu. Tylko wynegocjowanie nawet opłat o 5 zł tańszych niż na kartę będzie sukcesem, bo zapomnimy o comiesięcznym ręcznym odpalaniu usług na kartę, żeby przyoszczędzić kasy.

konik1977: walcz dalej. Zadzwoń na darmowy numer 730-300-300 (wybierz 5 i 1) i połącz się z sekcją promocji dla Abonentów. Na pewno coś się trafi. Dzwoń bez ryzyka, infolinia darmowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1007965  autor: damdol5
 16 sie 2018, 18:10
piotrzet pisze:Karlos20
Po pierwsze to nie temat o T-Mobile tylko o Play. Po drugie gdzie te droższe taryfy T-Mobile z tego co wiadomo owszem 5zł drożej ale w cenie 30zł są aplikacje bez limitu i roaming na takich samych zasadach jak był w play z tego co wiem okres do sprawdzania aktywności skrócili do 1 miesiąca oprócz tego za 4 lub 10zł supernet video czego w Play nie ma. Za 40zł to samo tylko 20 GB internetu. Więc nie wiem gdzie niby drożej. Po za tym główną przewagą oferty Play jest Tidal na 24 miesiące z tego co wiadomo to nikt na drugą umowę go nie dostaje niestety. Więc największa przewaga oferty znika.
iphoneski
Z tego co mi się wydaje to wątek o przedłużaniu umów czyli również porównywaniu ofert z konkurencją i trudno zeby nie doradzić komuś lepszej operty. Po za tym nie ty będziesz decydował o czym i gdzie piszę.
Jeśli mamy aktualnie wcześniejszą ofertę niż Stan Nielimitowany to po wybraniu wspomnianej oferty jak najbardziej można otrzymać Tidala na kolejne 24 miesiące :)
 #1007967  autor: piotrzet
 16 sie 2018, 18:15
Faktycznie tego nie dopisałem. Dzięki za przypomnienie ;)

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1007969  autor: Karlos20
 16 sie 2018, 18:28
damdol5 pisze:Jeśli mamy aktualnie wcześniejszą ofertę niż Stan Nielimitowany to po wybraniu wspomnianej oferty jak najbardziej można otrzymać Tidala na kolejne 24 miesiące
Warto sprawdzić poprzednie podstrony, opisałem dokładnie co zrobić, żeby otrzymać w ramach Stanu Nielimitowanego nowe darmowe 24 miesiące dostępu do Tidala.
A propo Supernetu Video DVD (lejek 1,5 mbps w ramach streamu wybranych serwisów) w T-M chwalonego przez piotrzeta: w Play on fajnie jest zastępowany przez nielimitowane GB w ramach PLAY NOW. A dodatkowo na 1 mbps lejku po przekroczeniu 10 lub 20 GB z dokupionej puli danych, przy 480p można swobodnie oglądać YT czy inne zasoby filmowe np. na Showmax. Znajomy mając lejek 1 mbps w Play swobodnie oglądał wszystkie mecze MŚ w piłce nożnej w apce tvp sport - nie dopłacając za to. Są odpowiednie ustawienia, żeby i na zmniejszonej prędkości oglądać materiały wideo, na 480p i tak na tak małych ekranach smartfonów w porównaniu do monitorów PC czy telewizorów to znośna rozdzielczość. No i nie jest dodatkowo płatna, bo to nielimitowane GB.
Po raz kolejny się pytam: PO CO PRZEPŁACAĆ?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 658 z 692
  • 1
  • 656
  • 657
  • 658
  • 659
  • 660
  • 692
  • 1
  • 656
  • 657
  • 658
  • 659
  • 660
  • 692