DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 651 z 675
  • 1
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 675
 #1007727  autor: tom5690
 14 sie 2018, 21:33
Ta rata 154 zł to razem z abonamentem czy bez? Z resztą bez większego znaczenia. Na pewnym portalu tego iphona można wziąć na 20 rat zero % gdzie rata jest niższa o prawie 20 zł od tych 154. Nawet jeśli jest to razem z abo to lepiej wziąć nawet plush abo za 25 zł. Tam jest no limit i powiększający się pakiet netu. No chyba, że celujesz w te 100 minut międzynarodowe, które pojawiły się od planu optymalnego niedawno. Jeśli nie to z abo i ratą wychodzi jakieś 160 zł. Tyle, że za telefon jest 20 rat i miesięcze zobowiazanie przy abo, które można wypowiedzieć w każdej chwili. Orange ma lipne teraz oferty. Zniżki za łączenie usług to mydlenie oczu. Ja im w grudniu piszę czego oczekuję łącznie ze screenami od innych operatorów cenników za internet, kablówkę, telefon stacjonarny, nagrywarkę tv, pakiety tv. Albo dają co najmniej w tej samej cenie co konkurencja albo papa dwa numery i cały love. Każdemu radzę to samo, no chyba że chcecie przedlużać ofery z czasów OOE, o ile się da. Inaczej wiać. Ani obecne abo, ani zniżki za łączenie usług ani raty telefonów nie są w orange korzystne.
 #1008383  autor: SmiecholPL
 19 sie 2018, 13:27
Witam wszystkich! W styczniu mojej babci kończy się umowa w Orange. Obecnie posiada Smart Plan LTE z telefonem. Telefonów już nie potrzebujemy, bo przez te niecałe dwa lata trochę się ich uzbierało w rodzinie. Ja posiadam obecnie Orange Free Na Kartę. Chciałbym również przejść na abonament bez telefonu i jakoś to połączyć. W związku z tym, mam kilka pytań:

1. Czy można już złożyć wypowiedzenie, żeby nie została nałożona kara? Utrzymanie aktywne już do babci dzwoniło, ale nie miała czasu rozmawiać.
2. Co możemy otrzymać? (dodam, że miałem kiedyś na swoim numerze abonament internetowy, czy dzięki temu oferty DUK są dla mnie dostępne przy przedłużeniu umowy babci?) Zależy mi na nielimitowanym internecie na moim numerze (10gb i lejek 1mbps jest wystarczający), a na drugim może być nawet 2gb, bo babcia dużo nie korzysta. Oczywiście oba abonamenty bez telefonu. Chciałbym się zamknąć w 50zł za dwa numery na powyższych warunkach, ale nie wiem, czy to możliwe.

Z góry dziękuję za pomoc :).
 #1008444  autor: Leo
 19 sie 2018, 19:35
Jaki będzie łączny rabat za łączenie usług w wypadku posiadania aktywnego numeru stacjonarnego i aneksowania trzech umów komórkowych w nowych planach np. 1 x optymalny i 2 x standardowy ? 60 zł, 40 zł czy też inny ?
 #1008632  autor: Mr.Pelisa
 21 sie 2018, 08:23
Cześć,
koleżance z pracy kończy się umowa w listopadzie. Chce przedłużyć na 24 mce z telefonem (Huawei Mate 10 Lite).
Czy po złożeniu wypowiedzenia może starać się o abo Plan standardowy za 29,99 zł? + rata za tel 39 zł. Czy to max co można aktualnie uzyskać? Ile przed końcem umowy można się ubiegać o takie warunki?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 #1009608  autor: blazeq
 27 sie 2018, 14:01
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to proszę o kontakt. Firma, 4 numery tel. do przeniesienia z Play, 1 karta na internet LTE z dużym pakietem + 1 nowy numer. W grę wchodzi Orange lub T-mobile. Preferowana jest jednak Orange. Do tego 3-4 telefony (2-3x flagowiec Iphone 7/8/X lub Samsung S8/S9/Note 9 + 1x solidny średniak w dobrej cenie). Oferta oczywiście no-limit rozmowy i sms + duże pakiety internetowe. Nie mam zaufania do ofert przedstawicieli tel., bo dwie różne osoby przedstawiły nam skrajnie różne ofety, stąd pytanie tutaj w formie otwartej.
 #1009619  autor: Prezesek
 27 sie 2018, 14:55
Dzień dobry,

Powracam po jakimś czasie i potrzebuję pomocy...

Posiadam pakiet Orange LOVE Neo+TV+VOIP + 6 numerów dodatkowych po 19,99 zł każdy (niestety z umową do 31.12.19) + Internet mobilny 50 GB za 19,99 zł . Posiadam również Orange BIZ za 35 netto (chyba?)

Chciałbym usługi przenieść na konto firmowe lub zmienić dane do faktur z osoby prywatnej na firmę (jeżeli tak można), aby móc wrzucić wszystko w koszta.

Czy można coś z tym zrobić? Migracja i zmiana taryfy nie jest w ogóle opłacalna (dla firm plan dodatkowy to 19 zł netto). Przy okazji migracji chciałbym dobrać kolejne dwa numery / tylko SIM.

Pytanie, czy to się w ogóle opłaca... posiadam również usługi na firmę w Plusie i Play, ponieważ mam wrażenie, że Orange zrobiło się bardzo mało pro-klienckie...
 #1010234  autor: buka77
 30 sie 2018, 17:49
A u mnie taka sytuacja, kończyły się umowy, na jednym z numerów złożyłem wniosek o przeniesienie. Zaczęły się negocjacje z pomarańczowymi no i udało się wziąć w pakiecie internet, tv i trzy numery komórkowe. Na dwa z nich wpadł dodatkowy rabat 20%.
No i co przyszła pierwsza faktura bez rabatów ale pomyślałem sobie ok, to pewnie naliczą je od kolejnego okresu. Przyszła faktura za lipiec i co znowu bez dodatkowych rabatów no to uderzam do BOK a tam mówią mi że rabaty zostały anulowane. Najlepsze jest to że aneksy do umów mam oczywiście z uwzględnionymi rabatami.
Co teraz robić???
 #1010316  autor: MikiQQ
 31 sie 2018, 07:12
Albo rozwiązać umowę albo składać reklamację. Skoro masz aneksy z rabatami to się nawet nie ma nad czym zastanawiać. Nie wywiązują się z umowy która sami stworzyli.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 #1010640  autor: big-time
 01 wrz 2018, 19:22
neusia pisze:W moim przypadku najgorsze jest to że mam różne terminy zakończenia umów. A od października stracę dość spora zniżkę. A już teraz mogę przedłużyć wszystko razem więc liczę łatwiej będzie przy kolejnym przedłużeniu. O ile abonamenty za 9,90 są dla mnie spoko to internet z telefonem za 79 już nie bardzo
Odpowiedź do starego wpisu, ale może się przyda.

Na początku sierpnia przedłużyłem umowę, która kończyła się w połowie września JEDNOCZEŚNIE aneksujac od startu w/w umowy drugą na tym koncie, która wygasała w GRUDNIU 2019.

W sumie 2 nr komórkowe za 39.98 (główny ten co był do 2019, za 29.99, a drugi za 9.99).
Jakieś 10 gb neta na oba za staż (chyba 5gb normalnie jest).

NIGDY jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby skasowali tak mocno trwającą umowę.

Oczywiście całość po wypowiedzeniu na ten nr do września.
 #1011075  autor: borowiki
 04 wrz 2018, 12:59
Dzień dobry,
dzwonili do mnie z Orange z propozycją przedłużenia (proponują orange love dla firm).
50,99 za internet 999GB
28,78 za tel (15GB neta)
0 za drugi nr.
I teraz pytanie - czy można mieć większy pakiet w telefonie niż to 15GB (konsultant twierdzi, że może dać 10GB na 2 mc a potem trzeba dopłacać.
 #1011223  autor: rodrigoXXL
 05 wrz 2018, 15:34
szukalem bardzo taniego abonamentu bez telefonu w orange, zmienilem numer z abon tel na internet i od 8.09 bedzie rachunek 10zl miesiecznie i 0,29/min rozmowy.
 #1012878  autor: kemot82
 11 wrz 2018, 06:16
Po dynamice zmian w tym wątku widać, że skończyły się dobre czasy dla przedłużających abo w Orange.

W ogóle ktoś jeszcze negocjuje coś z DUK niedawnej sieci #1?;)

Warto jeszcze poczekać na jakieś pozytywne dla nas zmiany czy jednak opuszczać ten "okręt bez sternika"?
 #1013062  autor: JFK2016
 11 wrz 2018, 12:13
kemot82 pisze:Po dynamice zmian w tym wątku widać, że skończyły się dobre czasy dla przedłużających abo w Orange.
W ogóle ktoś jeszcze negocjuje coś z DUK niedawnej sieci #1?;)
Ok. 2 tygodnie temu sami dzwonili do mnie (umowy we wspólnym kończą się 31.12), to co proponują jest całkiem nie akceptowalne (abonament za 4-5 nr ok. 150zł/m-c, przy pakiecie danych na nr 10GB). Już dziś konkurencja czuje że nie mają nic ciekawego i dają 6 m-cy za free dla przenoszących nr. Jeżeli ktoś nie jest związany z usługą Orange Światłowód/VDSL to podpisywanie aneksu jest całkiem bezsensowne przy obecnej zawartości ofert.
kemot82 pisze: Warto jeszcze poczekać na jakieś pozytywne dla nas zmiany czy jednak opuszczać ten "okręt bez sternika"?
Jak zostanie przekroczony pewny pułap odejść od operatora, to zapewne zostaną podjęte stosowne działania.
 #1013079  autor: dsk121
 11 wrz 2018, 12:48
Dla mnie mieli propozycje:
no limit na wszystko (net no limit to 15gb a potem predkość spada) za 37,99
24 miesiące umowa
 #1013215  autor: kemot82
 11 wrz 2018, 15:07
dsk121 pisze:Dla mnie mieli propozycje:
no limit na wszystko (net no limit to 15gb a potem predkość spada) za 37,99
24 miesiące umowa
Przedłużenie w Orange tylko jednego numeru jest więcej niż nieopłacalne :lol:
JFK2016 pisze:Ok. 2 tygodnie temu sami dzwonili do mnie (umowy we wspólnym kończą się 31.12), to co proponują jest całkiem nie akceptowalne (abonament za 4-5 nr ok. 150zł/m-c, przy pakiecie danych na nr 10GB). Już dziś konkurencja czuje że nie mają nic ciekawego i dają 6 m-cy za free dla przenoszących nr. Jeżeli ktoś nie jest związany z usługą Orange Światłowód/VDSL to podpisywanie aneksu jest całkiem bezsensowne przy obecnej zawartości ofert.
Ja mam 3 nry głosowe + LTE dla domu. O ile jestem pewien, że nie dam się namówić do migracji na LOVE (zupełnie się nie opłaca przy ofercie np. T-mobile) to może i bym był skłonny przedłużyć simy głosowe, bo 10GB na numer w abo STD mi ogólnie pasuje...
 #1013656  autor: tMati
 13 wrz 2018, 19:11
Hej, czy ma ktoś może numer telefonu do Orange, na którym udało się wam coś wywalczyć? Do mnie dzwonią tylko z ofertą ze strony internetowej i wciskają, że wychodzi taniej od tego co teraz płacę, więc nie chcą dać żadnego rabatu.

Xperia Z5, Xperia M2, Galaxy Ace 2, SE Elm, SE K550i, Nokia 1600, Nokia 3330
 #1013699  autor: JFK2016
 14 wrz 2018, 00:18
tMati pisze:Hej, czy ma ktoś może numer telefonu do Orange, na którym udało się wam coś wywalczyć? Do mnie dzwonią tylko z ofertą ze strony internetowej i wciskają, że wychodzi taniej od tego co teraz płacę, więc nie chcą dać żadnego rabatu.
Mnie ostatnio tak zdenerwowała konsultantka że powiedziałem jej: może podpiszę aneks jak ona odejdzie z tej sieci (mam wszystko free + 30GB na 3nr-y + pakiet Europa), a ona że mi da darmowe MMS, połączenia na stacjonarne. :)
  • Strona 651 z 675
  • 1
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 675
  • 1
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 675