DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1007008  autor: phil3010
 10 sie 2018, 22:14
Kończy mi się abonament w play. Interesuje mnie sim bez telefonu. Za 30zł/miesiąc oferują mi rozmowy sms i MMS do wszystkich bez limitu oraz 10 GB. Potrzebuję jednak więcej GB. Może lepiej przejść na prepaid? Jeśli tak to co polecicie?
 #1007011  autor: iphoneski
 10 sie 2018, 22:32
Np RBM prepaid i za 30 zł masz No limit i 20 gb. I pamiętaj, że w tym abo play po przekroczeniu 10 gb możesz nadal używać neta tylko masz lejek do 1 Mb/s a za 10 zł możesz kupić dodatkowe 10 gb.
 #1007445  autor: Karlos20
 11 sie 2018, 20:36
Jeśli chcesz mieć wszystko bez limitu - wraz z netem, który nie zwalnia do tragicznych prędkości bez liczenia GB za doładowanie - przedłuż umowę z Play.
Wystarczy postraszyć konkurencją, a dadzą takie warunki za 25 zł/mies.
Możesz za 10 zł dokupić dodatkowe 10 GB - żaden problem.
A po przedłużeniu umowy podpinając kartę płatniczą Mastercard w Play24 - nie tylko zapomnisz o terminach płatności (rachunek sam się opłaci ze środków z karty płatniczej) to jeszcze Twój abonament do 7 miesięcy zmniejszy się do pułapu 20 zł. Za 20 zł na kartę próżno szukać no-limitu na wszystko + 10 GB z przyzwoitym lejkiem na smartfona 1 mbps oraz dodatkami typu PLAY NOW (kanały telewizyjne i materiały wideo bez zjadania GB z abonamentu) oraz opcjonalnie muzyką TIDAL na 2 lata za darmo oraz Showmax'em na 3m za darmo.
Gdy kończy się umowa - zawsze doradzę żeby powalczyć o dobrą ofertę u obecnego operatora w wybranej opcji.
Wybór należy do Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1007446  autor: SACZI
 11 sie 2018, 20:41
Karlos20 pisze:Jeśli chcesz mieć wszystko bez limitu - wraz z netem, który nie zwalnia do tragicznych prędkości bez liczenia GB za doładowanie - przedłuż umowę z Play.
Wystarczy postraszyć konkurencją, a dadzą takie warunki za 25 zł/mies.
Możesz za 10 zł dokupić dodatkowe 10 GB - żaden problem.
A po przedłużeniu umowy podpinając kartę płatniczą Mastercard w Play24 - nie tylko zapomnisz o terminach płatności (rachunek sam się opłaci ze środków z karty płatniczej) to jeszcze Twój abonament do 7 miesięcy zmniejszy się do pułapu 20 zł. Za 20 zł na kartę próżno szukać no-limitu na wszystko + 10 GB z przyzwoitym lejkiem na smartfona 1 mbps oraz dodatkami typu PLAY NOW (kanały telewizyjne i materiały wideo bez zjadania GB z abonamentu) oraz opcjonalnie muzyką TIDAL na 2 lata za darmo oraz Showmax'em na 3m za darmo.
Wybór należy do Ciebie.
O jej, same zalety ...
Sam bym chciał taką umowę, ale niestety Play ciagle za konkurencją w sprawie infrastruktury i parametrów internetu, przynajmniej u mnie.
Na osłodę dodam, że ostatnio z Playowcami dobrze się rozmawia, bo HDVoice się włącza...
 #1007641  autor: phil3010
 14 sie 2018, 11:31
No w abonamencie play za 30 zł jest jest no limit i 10gb a później zwalnia do 1 mbit.
A w Red Bull mobile za 30 no limit i 20gb.
Na play nowy czy tidal nie zależy mi
 #1007724  autor: Karlos20
 14 sie 2018, 21:12
SACZI pisze:Gdzie Ty masz te 20GB za 30PLN?
Po doładowaniu konta 10 GB + 10 GB za włączenie i utrzymanie usługi. Oba pakiety na oddzielnych saldach.
phil3010 pisze:No w abonamencie play za 30 zł jest jest no limit i 10gb a później zwalnia do 1 mbit.
Można to mieć za 25 zł, a za przy znajomości jednej fajnej promocji abo spada do 20 zł do 7 miesięcy. I nie musisz pilnować doładowań konta no i czy GB się przedłuża, bo są nielimitowane. Na lejku 1 mbps dużo na smartfonie zrobisz. Uwierz - mam, korzystam i nie narzekam. No i miło zapomnieć o doładowaniach, terminach i liczeniu GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1007769  autor: SACZI
 15 sie 2018, 11:00
Karlos20 pisze:
SACZI pisze:Gdzie Ty masz te 20GB za 30PLN?
Po doładowaniu konta 10 GB + 10 GB za włączenie i utrzymanie usługi. Oba pakiety na oddzielnych saldach. ...
A widzisz, sprawdzałem ofertę na stronie i widziałemjedynie 10GB za 30PLN.
Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby szukać "promocji"...
 #1007867  autor: Karlos20
 15 sie 2018, 21:39
konik1977 pisze:Karta musi być MasterCard czy może być Visa?
Mastercard. Ona uprawnia do rabatu. Przy udanym przedłużeniu umowy w opcji za 25 zł, na 6 lub 7 okresów rozliczeniowych zejdziesz z ceną do 20 zł.
Jeśli nie masz karty Mastercard, mogę Tobie na PW podpowiedzieć jak taką kartę za free zdobyć i załapać się na promocję, bezpłatnie i bez dodatkowych warunków. Korzystam i mam. Tylko trzeba się pospieszyć, bo rabat można włączyć do końca sierpnia.
SACZI pisze:A widzisz, sprawdzałem ofertę na stronie i widziałemjedynie 10GB za 30PLN.
Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby szukać "promocji"...
Dlatego warto poszperać dokładnie co i jak. Ładnie to na stronce wygląda, w rzeczywistości już nie jest tak fajnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1008069  autor: phil3010
 17 sie 2018, 13:58
Przedłużyłem jednak abo w play za 30zl/miesiąc. Wszystko nielimitowane, internet 10gb, później 1mbit, tidal i play now gratis na całą umowę.