DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 655 z 692
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 692
 #1005660  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2018, 15:58
P1otr_PL pisze:Powiedzcie mi proszę czy z ceny abonamentu czy też słuchawki można coś urwać?
Nie za bardzo. To zresztą nieopłacalna opcja, skoro można poza operatorem dokonać zakupu telefonu, a abonament przedłużyć tylko sim w opcji 25/30 zł miesięcznie z no-limitem minut/sms/mms + 10 GB.
Polecam formularz kontaktowy: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
albo zadzwonić za darmo na numer 730300300 (opcja 5, a potem 1). Po co płacić więcej? :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005700  autor: Janobr
 31 lip 2018, 23:58
Witam specjalistów :)

Po latach przedłużania umów z Play na bazie tego co mi zaproponowali, chyba pora to zmienić - Szczególnie bazując na tym co tu przeczytałem, bo wyszedłem na niezłego jelenia :)

Tak na wstępnie, moja sytuacja wygląda następująco, mam dwa numery na jednym "loginie" przy czym mam wątpliwości czy jest to jakaś oferta rodzinna czy nie.

Mój numer:
Umowa do 09.07.2020 (wiem że na razie nic z nią nie zrobie)
Taryfa: SOLO STAN NIELIMITOWANY
Promocja: RePlay STAN NIELIMITOWANY
Płacę 45,00 pln

Drugi numer:
Umowa do 09.08.2018 (trochę późno się za to zabieram, ale o dziwo nikt się ze mną nie kontaktował)
Taryfa: FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 99,99
Promocja: Super FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED PRO SIM 24 m-ce
Płacę 49,99

I teraz pytanie co można z tym fantem zrobić, oczywiście bardzo chętnie przytuliłbym 25pln wszystko no limit, internet 10gb lejek 1mb (na bezterminowej mi w sumie nie zależy, najchętniej 18 miesięcy ale dłużej też przeżyje).

Kwestia na ile to realne, i jak najlepiej się za to zabrać (jako że do końca umowy zostało raptem 9 dni), czy dzownić do nich, pójść do salonu i złożyć z bomby wypowiedzenie, jaką strategie objąć?

Każda rada, wsparcie zbliżające mnie do 25pln mile widzana :)

P.S. czy może bardziej się opłaca zostawić tak jak jest i zmienić coś jak moja się będzie kończyć? albo inaczej przykombinować.

Z góry dzięki
 #1005701  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2018, 00:03
Janobr: na drugim numerze jak najbardziej dostaniesz tą ofertę za 25 zł/mies. Wyślij formularz ze strony https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/ - konsultant do Ciebie oddzwoni za darmo i porozmawiasz o ofercie. Postrasz konkurencją, że mają oferty za 25 zł, ale chcesz mieć tak samo w Play. Bez problemu i bez składania wypowiedzenia w tej sytuacji.
Ja przedłużałem umowę własnie w opcji 18m/25 zł/mies za min/sms/mms/10 GB na 3 miesiące przed jej końcem.
Powodzenia :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005705  autor: gepard
 01 sie 2018, 01:10
Karlos20 pisze:> Dodam też promocję - do 7 miesięcy abonament tańszy o 5 zł, za cykliczną płatność kartą Mastercard za faktury, które są śmiesznie niskie. Taki full wypas za 20 zł próżno szukać na kartę, bez zbędnych kombinacji typu 5te doładowanie czy liczenia terminu ważności pakietów.
Już wspominałem, że idąc za Play masz pod ctrl+v swoje regułki, szanuję.
Jednak jak już powtarzasz w kółko to czy tamto warto być dokładnym, bo przy płatności kartą zyskuje 5PLN, ale...? Traci 1PLN za płatność, niby niewiele, ale przy 5PLN to już różnica.
 #1005719  autor: zito
 01 sie 2018, 10:09
Ja mam x2 abo w Play (w sumie 60zł)- więc walczę z poqsą odpłynięcia do Plusha gdzie bez napinki:
- 2 dyszki co miesiąc mniej
- więcej netu co miesiąc
- umowa na czas nieoznaczony
 #1005725  autor: szakalq
 01 sie 2018, 11:33
szakalq pisze:
iphoneski pisze:@szakalq Nie będziesz płacił za tv, bo to 20 zł jest teoretyczne. Czyli masz niby cenę 20 zł które ma rabat 20 zł i wychodzi na 0.
Własnie nie wiem, czy to nie działa tak, że jak kończy się umowa wtedy ten rabat za TV się kończy i płacisz 20 zł dodatkowo. Tak miałem też showmax - tylko tu mogę wyłączyć a TV nie można wyłączyć - myślę, że to takie ich zabezpieczenie, żeby podpisać kolejną umowę a nie siedzieć na tych 30 zł.
Karlos20 pisze:Zadzwoń jeszcze raz i wynegocjuj ofertę za 25 lub 30 zł - po którymś razie się uda. Strasz m.in. Plushem za 25 zł i innymi ofertami na kartę/abo u konkurencji.
Abonament za 25 zł złoży się z 2 części: 15 zł to opcja głosowa (min/sms/mms/GB+miesiąc roamingu w UE bez dopłat) oraz 10 zł PLAY NOW pakietu podstawowego.
Opcja za 30 zł to 20 zł opcji głosowej i 10 zł tv PLAY NOW. Takie kwoty pojawią się na fakturze.

Co ciekawe, tydzień po przedłużeniu umowy miałem już pierwszą fakturę po przedłużeniu umowy - pełne 25 zł do zapłaty, bez jakiegokolwiek wyrównania ze starego abo, cząstkowego nowego abo i pełnego abo za miesiąc z góry, więc jednocześnie ta faktura nie była wyższa, a... niższa (na nowych warunkach).
Nie wiem, raczej wątpię, że coś uda się załatwić - ja już przy pierwszym telefonie próbowałem negocjować i Pan powiedział mi, że nic nie może zrobić w systemie ma tylko tą ofertę o której pisałem i reszta jeszcze gorsze. Mówił, że powinno się coś ciekawszego pojawić w następnym miesiącu (czyli ten w którym mi się kończy umowa).

W weekend przejdę się do salonu, zobaczę co powiedzą i złożę wypowiedzenie, wtedy powinno coś się ruszyć - podobnie miałem z poprzednią umową dopiero po złożeniu wypowiedzenia dostałem coś wartego uwagi.
To ja zostawię info dla innych:

- faktycznie jest tak, że jak ktoś ma TV w pakiecie, to po zakończeniu umowy nie płaci się za nią dodatkowo 20 zł - jest ona na stałem wliczona w abonament - czyli jak w moim przypadku nadal zostaje z 30 zł

- odnośnie mojego przedłużenia umowy, to wczoraj podpisałem nową umowę - no limit, 30 zł, na czas nieokreślony (nie składałem wypowiedzenia)

- przedłużenie umowy podpisałem po trzecim albo czwartym telefonie konsekwentnie odrzucając ofert, które były gorsze od tego co już posiadałem. W ostatniej rozmowie po odmówieniu oferty konsultant przekierował mnie do działu promocji, po krótkiej rozmowie dostałem te 30 zł, czas nie określony, no limt na wszystko - myślę, że zwlekając dłużej udałoby się wywalczyć te 25 zł, ale już mi się nie chciało ;)
 #1005726  autor: piotrzet
 01 sie 2018, 11:34
zito
Przed przejściem do sieci, która działa na Plusie radzę sprawdzić czy nie masz zapchanego nadajnika i czy w ogóle masz zasięg u siebie. Cóż ci po tym że oferta lepsza jak nie będzie można swobodnie korzystać?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1005734  autor: Janobr
 01 sie 2018, 12:35
No to tak w ramach aktualizacji, zadzwonili do mnie z Play'a - Zaproponowali 50pln miesięcznie przy 24 miesiącach (o 1gr więcej niż płacę teraz), albo 45pln przy 28 miesiącach - Grzecznie podziękowałem, potem Pan zaproponował przy 28 miesiącach 40pln ale internat 7gb a nie 10, czyli dalej tragedia.

Potem zgodził się mnie przekierować do grupy specjalnej, ale akurat wszyscy byli zajęci i obiecał że ktoś do mnie oddzwoni.

Trochę po tych ofertach czuje się jakby dostał po twarzy :)
 #1005746  autor: szakalq
 01 sie 2018, 14:49
@Janobr
Miałem podobnie, 2-3 telefony z kiepskimi ofertami i później kiepska plus przekierowanie i wtedy z tą za 30 zł no limit.
 #1005750  autor: zito
 01 sie 2018, 15:18
max na dzisiaj to bezlimit (10gb + 10zł za kolejne 10gb) za 25 na czas nieoznaczony z PLAY NOW - nikt nie chwalił się aby o3mał coś ponad to
 #1005751  autor: iphoneski
 01 sie 2018, 15:48
@Janobr Jak zadzwonią znowu z takimi mega ofertami to od razu powiedz żeby cię przekierowali do działu promocji i to za 30 zł spokojnje dostaniesz. Tylko tam się dość długo czeka, dobrze że odebrałem z macbooka i mogłem czekać i przy okazji robić swoje.
 #1005763  autor: TomLee
 01 sie 2018, 17:50
Za 30 PLN to chyba w każdym salonie dostaniesz przedłużenie umowy. Ja się dziwię, w dobie wielu ofert za 25 PLN bez umowy, nie powinno być problemu z uzyskaniem podobnej w abo.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 #1005807  autor: Janobr
 01 sie 2018, 23:12
Przede wszystkim dzięki wszystki za rady.

Potwierdzam że oddzwonili do mnie z "zespołu eksperckiego", bardzo miły Pan spytał czy kolega z którym rozmawiałem wcześniej przedstawił jakieś oferty, i co o nich myślałem. Po czym spytał jakie warunki by mnie interesowały, powiedziałem że wszystko no limit 10gb z lejkiem do 1mb za 25 pln, a on na to od razu że bez problemu może mi takie warunki zaoferować na 24 miesiące.

Tak więc się zgodziłem i temat z głowy. :)
 #1005844  autor: zito
 02 sie 2018, 12:05
- co jest poniżej zwykłego poziomu wejścia do wielu sieci (nju, plush, etc) gdzie warunki są identyczne ale za to umowa jest na czas nieoznaczony.
Minusem są gorsze parametry lejka.
 #1005849  autor: iphoneski
 02 sie 2018, 12:23
zito pisze:- co jest poniżej zwykłego poziomu wejścia do wielu sieci (nju, plush, etc) gdzie warunki są identyczne ale za to umowa jest na czas nieoznaczony.
Minusem są gorsze parametry lejka.
A od kiedy w niu albo w Plush jest tidal na 2 lata? Skoro ktoś te umowy przedłuża to jakiś powód musi być, ja przedłużyłem ze względu na tidala, eleven który nie pomniejsza pakietu, lejek i najlepsze prędkości w mojej okolicy. A przecież nikt ci nie broni przejść do innej sieci skoro 25 zł jest zbyt drogo.
 #1005853  autor: zito
 02 sie 2018, 12:43
Kwestia ocenna: P nie jest w mojej okolicy najszybszy, Tidala - jak mi powiedziano - nie dostane bo już wyjadłem 24 miesiące w poprzednim kontrakcie, zejdę z 60 do 40 miesięcznie (za 2 numery) i nie przywiążę się do sieci kolejnym 24 miesięcznym kontraktem.
Obiektywnym minusem jest lejek - ale i tak nie zbliżam się nawet do 7'demki którą mam obecnie - wiec nie planuje testować lejka na 10'siątce.
Indywidualna kwestia - jak tak to widzę.

....a i jeszcze 1'dno: za .5'łowę miesięcznej różnicy w abo kupię sobie rocznego Tidala za ~ 10 zł
 #1005909  autor: adalbert
 02 sie 2018, 16:05
Cześć,

Jestem indywidualnym użytkownikiem Play'a i kończy mi się umowa.
Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mógłbym otrzymać tańszą ofertę dla dwóch osób w jednym abonamencie (oferta duet). Poprzednio miałem abonament tylko dla siebie. Powiedzcie proszę, co muszę zrobić aby otrzymać tanią ofertę i na jaki upust mogę liczyć. Zależy mi na ofercie nielimitowanej (telefon i sms) + internet 15gb albo więcej.

Z góry dziękuję za informacje
Wojciech
 #1005914  autor: iphoneski
 02 sie 2018, 16:41
@zito Dostaniesz tidal, ja dostałem do przedłużenia i każdy dostaje. Dla mnie 10 giga w telefonie to mało, te 15 albo 20 musi być.
 #1005918  autor: zito
 02 sie 2018, 16:55
..tjaa uważaj! - przy ostatnim przedłużeniu tez tak mi mówili (T na cały okres!) po czym po 4 miesiącach... wyłączyli go mówiąc że usługa ma swój indywidualny czas trwania, który biegnie niezależnie od czasy obowiązywania umowy o abonament! i serio! kompletnie NIC nie dało się zrobić! NIC ich nie przekonywało - że w o3manych materiałach było napisane inaczej, że wprowadzono w błąd podczas podpisywania zobowiązania! OFF i djupa!
Może teraz jest inaczej?!
 #1006213  autor: piter20020
 05 sie 2018, 10:15
whstlr pisze:Informacyjnie, bo śledziłem ten wątek - dostałem 25/nieokreślony od razu w pierwszej rozmowie (choć fakt, że nie odbierałem od nich przez 3 tygodnie), po wypowiedzeniu umowy która również była na nieokreślony.

Pozdrowienia
Mógłbyś wrzucić link do regulaminu? Jest dostępny w aplikacji Play24.
  • Strona 655 z 692
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 692
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 692