DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 46 z 48
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
 #1004640  autor: TomekErek
 21 lip 2018, 16:45
Ktos gdzies ostatnio pytał czy aktywacja Freemium nadal daje RWK. Ja właśnie wczoraj włączyłem nowy freemium na jednym z moich numerów i bez zadnego problemu oprócz 30min,30sms i 300MB ważność konta została wydłużona o równy rok.
 #1005038  autor: sernik92
 25 lip 2018, 13:44
Panowie, potrzebuję internetu do jednego urządzenia w pracy (zużycie w granicach 100MB/mc). Pomyślałem o freemium. Czy trzeba co jakiś czas doładowywać/wysłać jakiegoś smsa, żeby freemium się odnawiało "w nieskończoność"? Pytam, bo niewygodnie będzie co jakiś czas wyjmować kartę z urządzenia tylko dlatego, żeby przykładowo wysłać smsa, dlatego wolałbym by raz włożyć tam kartę i wszelką ingerencję w numer sterować z pomocą aplikacji :) czy takie coś jest możliwe we freemium?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 #1005065  autor: kamerling
 25 lip 2018, 16:40
sernik92 pisze:Panowie, potrzebuję internetu do jednego urządzenia w pracy (zużycie w granicach 100MB/mc). Pomyślałem o freemium. Czy trzeba co jakiś czas doładowywać/wysłać jakiegoś smsa, żeby freemium się odnawiało "w nieskończoność"? Pytam, bo niewygodnie będzie co jakiś czas wyjmować kartę z urządzenia tylko dlatego, żeby przykładowo wysłać smsa, dlatego wolałbym by raz włożyć tam kartę i wszelką ingerencję w numer sterować z pomocą aplikacji :) czy takie coś jest możliwe we freemium?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Da radę zarządzać tym z aplikacji//strony www
 #1005095  autor: sernik92
 25 lip 2018, 19:56
Dziękuję za zainteresowanie.
forum_tg pisze:Nie trzeba doładowywać. raz na 6 miesięcy uruchomić usługę Freemium i po temacie.
To uruchomienie raz na 6 miesięcy może być wykonane przez stronę/aplikację? ;)
 #1005111  autor: lordbyd
 25 lip 2018, 22:54
Czasami jednak pakiet Freemium się nie odnawia i wtedy trzeba interweniować przez infolinię bo aplikacja ani kod USSD nie pomoże:)
Od czasu wprowadzenia "resetu" przez drzewo IVR idzie to jednak sprawnie.
Mimo tych niedomagań jest to jednak ciekawa oferta.
 #1007693  autor: barney89
 14 sie 2018, 17:07
Witam,

mam kilka kart, których żywotność chciałbym przedłużyć.
Freemium jest aktywne i tak czytam, że nie można dezaktywować pakietu, można go tylko nie przedłużyć. Konto ważne do 20.08.2018. Chciałbym przedłużyć ważność konta o rok poprzez ponowną aktywację pakietu. Kodem *101* nie mogę sprawdzić ważności pakietu, a do momentu zablokowania połączeń wychodzących mogę nie zdążyć. Chciałem spróbować "resetu", ale otrzymuje komunikat "Połączenie nie może zostać zrealizowane z przyczyn technicznych". Fakt, że stan konta 0 zł, ale myślałem, że dla numerów z Virgin połączenie z infolinią jest bezpłatne. Rozumiem, że bez doładowania nie ma innego sposobu? Fajnie, że pakiet jest darmowy, ale dziwne, że nie można go dezaktywować od razu...
 #1007704  autor: Remington
 14 sie 2018, 18:51
Aktywacja Freemium nie zawsze przedluza ważność konta - regulamin tego w ogóle nie przewiduje, a mi z 3 numerów przedłużyła tylko 1. Czyli to taki bonus, na którym lepiej nie bazować.
 #1007717  autor: forum_tg
 14 sie 2018, 20:02
ja wcześniej robiłem tak, że najpierw wyłączałem freemium (kilka dni przed okresem zakończenia), a potem włączałem jeszcze raz i sprawdzałem czy się ważność konta przedłużyła.
 #1007771  autor: ManiacGSM
 15 sie 2018, 11:18
Pozwolę sobie zapytać w tym wątku, czy ktoś z Was ''kasował'' jeden ze swoich numerów przypisanych do swojego konta? Mam na siebie wzięte trzy numery w VM -na każdym Freemium, z czego jeden numer całkiem olałem i nawet nie wiem gdzie leży karta SIM. Obecnie po zalogowaniu na swoje konto pisze ''nieaktywny''- pytam < bo może ,ktoś miał z tym do czynienia, a nie chce mi się dzwonić na infolinie i słuchać 20 minut melodyjek, oraz lektora ,że wszyscy konsultanci są mega zajęci. Mówiąc najprościej ,chciałbym odpiąć ten numer od swojego konta ,aby nie wisiał na moich danych adresowych, bo zwyczajnie mi już na nim nie zależy.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1007772  autor: barney89
 15 sie 2018, 11:25
Remington pisze:Aktywacja Freemium nie zawsze przedluza ważność konta - regulamin tego w ogóle nie przewiduje, a mi z 3 numerów przedłużyła tylko 1. Czyli to taki bonus, na którym lepiej nie bazować.
"15. Aktywacja Pakietu #Freemium powoduje przedłużenie ważności konta Numeru o rok (365 dni dla ważności połączeń wychodzących oraz dodatkowe 60 dni dla połączeń przychodzących)."

BOK pisze, że numer został dezaktywowany w wyniku braku doładowań.

Ale chwila, pytam dlaczego numer został dezaktywowany, skoro miał roczną ważność konta, która jeszcze nie minęła (20.08.2018) ?
 #1007773  autor: jarekt
 15 sie 2018, 11:35
@barney89, cytujesz stary i nieaktualny regulamin z 2015 roku. Wszystkie regulaminy od 20 stycznia 2017 roku nie mają już tego zapisu.

@ManiacGSM, normalnie odpinasz numer i gotowe.
 #1007775  autor: ManiacGSM
 15 sie 2018, 11:46
@ManiacGSM, normalnie odpinasz numer i gotowe.
W sumie tak i w sumie nie. -ale dziękuję za pomoc, niestety tę kartę SIM gdzieś przewaliłem, więc trochę masło maślane, bo musiałbym najpierw zamówić duplikat ,ponieważ po zalogowaniu pokazuje mi ,aby wpisać jednorazowe hasło na tenże numer. I chyba nie obejdzie się bez zamówienia, ale przedzwonię na ichniejsze party-line i dowiem się ,bo może będzie można obejść ten problem telefonicznie.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 09:34 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Poprawiony /quote.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1007776  autor: jarekt
 15 sie 2018, 11:56
Faktycznie, jeśli nie masz dostępu do numeru, to go tak na szybko w ten sposób nie odepniesz :) - musisz odebrać i podać kod SMS (jest to rozwiązane inaczej niż w całym Play/RBM/Fakt).
Więc pozostaje duplikat/infolinia/mail itp. lub np. odnalezienie numeru :).
 #1007780  autor: jarekt
 15 sie 2018, 12:34
@barney89, to czy numer jest do wyrzucenia czy nie, nie ma nic wspólnego z tym czy aktywujesz #Freemium czy nie, na kolejne 6 miesięcy. Nawet z RWK nie ma nic wspólnego.
Bo możesz aktywować #Freemium, dostać RWK i numer tego samego dnia wyrzucić. Dodatkowo możesz tego samego dnia pierwszej setce ludzi napotkanych na ulicy wręczyć po 100zł. Wolna Twoja wola.
  • Strona 46 z 48
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48