Telekomunikacja jak na dłoni

Bonus za rejestrację karty w Orange

Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
Wiadomość
Autor

Re: Bonus za rejestrację karty w Orange

Postprzez piokuk » 1 cze 2018, o 16:45

Takich numerów można w Orange rejestrować bardzo dużo. Nie spotkałem się dotychczas z żadnymi ograniczeniami.
piokuk
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 20
Model telefonu: S4, S6E+, S7
Sieć: Mutacje P4

Postprzez darek032 » 1 cze 2018, o 16:47

Po przyznaniu pakietu 10gb jaka wam datę ważności ustawiło?
darek032
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Konoko » 1 cze 2018, o 16:59

do 8 czerwca br zgodnie z regulaminem.
Konoko
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez 24bis24 » 1 cze 2018, o 18:01

Witam,

Proszę Cię o podanie nr telefonu pod który dzwonisz i co mówisz. Bardzo zależy mi na tym bonusie bo mam do 2.06 GB z promocji zaproś znajomego

reasumując 8 czerwca dzwonisz pod 510 100 100 połączenie płatne lub 502 802 800 za darmo w wersji 4.0.2 aplikacja mój Orange, wyższe wersje połączenie płatne mówisz to co potrzebujesz włączyć :)
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez adacomp » 1 cze 2018, o 19:10

Ale się Janusze podniecili tymi GB które i tak przepadną :)
adacomp
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Huawei Ulefone MyPhone Manta
Sieć: Play RBM Fakt Virgin Orange A2 Plush TM BDI

Postprzez 24bis24 » 1 cze 2018, o 19:35

adacomp napisał(a):Ale się Janusze podniecili tymi GB które i tak przepadną :)
to napiszę tak...
mam je już ponad dwa lata :mrgreen:
ale wcale nie mogę zaprzeczyć Twoim słowom ponieważ może się tak zdarzyć, że zbraknie mnie pomysłów :-)
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez darek032 » 6 cze 2018, o 00:20

Dzwoniłem na infolinie. powiedział, że niby bonus był aktywowany na tych 2 numerach. Dał reklamacje, poźniej zadzwonili, na 1 numerze atywowali a na 2gim nie bo niby upłynął czas 30dni. A tak faktycznie to oba numery są ponad 3 miesiące u nich. Czy mogę jeszcze raz jakoś to załatwić?
darek032
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez 24bis24 » 6 cze 2018, o 11:29

musisz najpierw wycofać adres i dopiero później dzwonić ponownie o aktywacje bonusu na drugim numerze
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Bohann » 23 lip 2018, o 13:42

Posiadam 2 startery Orange w taryfie Yes (wybierz swój numer), na których mogę włączyć te 50 GB na 14 dni i chciałbym skorzystać jeszcze z tych 100 GB za podanie adresu i zgody podczas rejestracji karty, ale jest problem. Mam w Orange zarejestrowanych już kilkadziesiąt kart SIM, dzwoniłem przed chwilą do nich na infolinię i według konsula już podałem dane adresowe podczas którejś tam rejestracji karty. Konsul twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie adresu i nie da się tego zrobić. W jaki sposób mam wycofać ten adres?

A w ogóle chodzi tylko o wycofanie adresu, czy adresu i zgód marketingowych? Konsul mi powiedział, że o ile, to czy adres został już podany, to jest to widoczne na ogólnym koncie w Orange, o tyle zgody są przypisane do każdego zarejestrowanego numeru z osobna i trzeba by sprawdzać każdy numer telefonu po kolei.
Bohann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Orange Ekspert » 23 lip 2018, o 15:27

Bohann napisał(a):Posiadam 2 startery Orange w taryfie Yes (wybierz swój numer), na których mogę włączyć te 50 GB na 14 dni i chciałbym skorzystać jeszcze z tych 100 GB za podanie adresu i zgody podczas rejestracji karty, ale jest problem. Mam w Orange zarejestrowanych już kilkadziesiąt kart SIM, dzwoniłem przed chwilą do nich na infolinię i według konsula już podałem dane adresowe podczas którejś tam rejestracji karty. Konsul twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie adresu i nie da się tego zrobić. W jaki sposób mam wycofać ten adres?

A w ogóle chodzi tylko o wycofanie adresu, czy adresu i zgód marketingowych? Konsul mi powiedział, że o ile, to czy adres został już podany, to jest to widoczne na ogólnym koncie w Orange, o tyle zgody są przypisane do każdego zarejestrowanego numeru z osobna i trzeba by sprawdzać każdy numer telefonu po kolei.

Jeżeli chodzi o bonus 100GB można go odebrać tylko raz. Potwierdzamy informacje przekazanie przez Doradcę na infolinii.
Orange Ekspert
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 20

Postprzez Bohann » 23 lip 2018, o 16:58

Orange Ekspert napisał(a):
Bohann napisał(a):Posiadam 2 startery Orange w taryfie Yes (wybierz swój numer), na których mogę włączyć te 50 GB na 14 dni i chciałbym skorzystać jeszcze z tych 100 GB za podanie adresu i zgody podczas rejestracji karty, ale jest problem. Mam w Orange zarejestrowanych już kilkadziesiąt kart SIM, dzwoniłem przed chwilą do nich na infolinię i według konsula już podałem dane adresowe podczas którejś tam rejestracji karty. Konsul twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak wycofanie adresu i nie da się tego zrobić. W jaki sposób mam wycofać ten adres?

Jeżeli chodzi o bonus 100GB można go odebrać tylko raz. Potwierdzamy informacje przekazanie przez Doradcę na infolinii.

To wiem, ale ja go nie odebrałem jeszcze ani razu.
Bohann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez przemo_one » 30 lip 2018, o 23:34

Właśnie będę odbierał bonus 100 GB drugi raz. Tylko raz na jednej karcie, ale inna karta to inna sprawa. Chciałem zwrócić uwagę, że zniknęła informacja o 100 GB ze strony zarejestrujnumer.pl. Na stronie nju jest jeszcze regulamin.

KONSTYTUCJI NIE ODDAM
przemo_one
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: S5 neo
Sieć: Play

Postprzez 24bis24 » 31 lip 2018, o 11:55

przemo_one napisał(a):Chciałem zwrócić uwagę, że zniknęła informacja o 100 GB ze strony zarejestrujnumer.pl. Na stronie nju jest jeszcze regulamin.
od 1.08 już nie będzie tej promocji.
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Poprzednia strona

Powrót do Promocje i Bonusy