Telekomunikacja jak na dłoni

Ciekawe/dziwne/niesamowite oferty na net mobilny z Allegro

Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Ciekawe/dziwne/niesamowite oferty na net mobilny z Alleg

Postprzez matek451 » 16 lip 2018, o 22:24

Ja go zapytałem czy gwarantuje ze karta będzie na LTE Play działać z dostępną u mnie prędkością przez cały rok a on uzależnia to od "położenia nadajnika". Przecież on nawet nie rozumie o co go pytałem? No i ten "nadajnik" to tylko dopełnienie "opisu" tej aukcji. Amatorszczyzna aż kłuje w oczy.
matek451
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez Kamil7878 » 16 lip 2018, o 22:28

A może sprzedawcy zależy na tym byś o nim tak myślał co ma ci napisać patent na otrzymanie pakietu?
Kamil7878
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Remington » 17 lip 2018, o 10:12

Pytał go ktoś jak przebiega u niego proces rejestracji?
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez Kamil7878 » 17 lip 2018, o 10:56

Remington napisał(a):Pytał go ktoś jak przebiega u niego proces rejestracji?
Karty są już zarejestrowane.
Kamil7878
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez adacomp » 17 lip 2018, o 11:35

Kamil7878 napisał(a):
Remington napisał(a):Pytał go ktoś jak przebiega u niego proces rejestracji?
Karty są już zarejestrowane.

Czyli albo na Janusza Aledrogo albo na "słupa" więc ryzyko zablokowania bardzo duże.
adacomp
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Huawei Ulefone MyPhone Manta
Sieć: Play RBM Fakt Virgin Orange A2 Plush TM BDI

Postprzez Remington » 17 lip 2018, o 12:11

Dzięki Panowie, ale nie cytujcie w całości postów, pod którymi odpisujecie.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez lucfej » 21 lip 2018, o 19:22

Myslalem ze to jakis fajny temat a Wy sie klocicie o to czy janusz z allegro kantuje xD serio nie mozecie kupic i sie przekonac, przeciez jakby kantowal to by dawno go zalali negatywami no co wy to xD
lucfej
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez Dorotea » 22 lip 2018, o 14:21

Pomysł tutaj wielokrotnie powtarzany "kup i przekonaj się" uważam za delikatnie mówiąc nierozsądny. Aukcja śmierdzi z daleka, a ciągłe ktoś sugeruje, że to zapach kwiatków. Miejsce tego tematu to kosz, bo nie ma tutaj żadnej Ciekawej/dziwnej/niesamowitej oferty, a tylko jedna, podejrzana.
Dorotea
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Sieć: VoIP Play

Postprzez jarekt » 22 lip 2018, o 14:42

@Dorotea, ten temat (o takim tytule) ja założyłem (wbrew temu co jest sugerowane i widoczne), bo te posty były w temacie o DIL (zerknij na nagłówki postów aż do strony 4.).
W tym poście viewtopic.php?f=27&t=93276&start=45#p1003895
poprosiłem o zaniechanie dyskusji o tej aukcji w temacie o DIL i przeniesienie jej do tego właśnie tematu, który specjalnie do tego celu utworzyłem gdy zobaczyłem jaki śmietnik zrobiono w temacie o DIL (a 70 postów z DILa zaraportowałem, a moderator przeniósł je do tego tematu).

Temat jest również na przyszłe takie "okazje" i okazje :) aby nie zaśmiecać innych tematów (był mój post jako pierwszy, który to objaśniał po co ten temat , ale po porządkach moderatora wylądował w koszu, a @Morvius z jakiegoś powodu nie chciał go przywrócić na moją prośbę, lub mojej wiadomości nie odczytał, lub nie potrafił zrobić tego o co prosiłem :)).

Post wprowadzająco/objaśniający znajdujący się obecnie w koszu, który powinien być jako pierwszy w tym temacie: viewtopic.php?f=37&t=93287#p1003894

Napisałem w nim:
"Jak w tytule. Dyskutujemy tutaj o takich ofertach aby nie zaśmiecać innych tematów."
@Morvius go usunął z dopiskiem:
"Powód: Treść nie nawiązuje do wyznaczonego tematu, wprowadza chaos."

Czyli zakładam temat o tytule "Ciekawe/dziwne/niesamowite oferty na net mobilny z Allegro".
W pierwszym poście piszę "Jak w tytule. Dyskutujemy tutaj o takich ofertach aby nie zaśmiecać innych tematów.".
A @Morvius kasuje ten post z dopiskiem "Treść nie nawiązuje do wyznaczonego tematu, wprowadza chaos."

:) :) :)
Moja prośba (z precyzyjnym tłumaczeniem że ten post jest istotny i musi być przywrócony i jako pierwszy) pozostała bez odpowiedzi...

Ale to dla mnie żaden problem :)
Ostatnio edytowano 22 lip 2018, o 15:02 przez jarekt, łącznie edytowano 1 raz
"@jarekt to mistrz Januszy i cebuli" - surface123 » 17 lip 2018, o 16:39
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Dorotea » 22 lip 2018, o 15:02

Skoro tak to zwracam honor. Zemdliło mnie od tego maglowania przez 6 stron podejrzanej oferty, dlatego tak mnie poniosło.
Dorotea
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Postprzez jarekt » 22 lip 2018, o 15:04

Wyobraź sobie te 5 stron tych postów w temacie o DIL. Mnie zemdliło bardziej niż Ciebie :).
"@jarekt to mistrz Januszy i cebuli" - surface123 » 17 lip 2018, o 16:39
jarekt
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez kpc211 » 22 lip 2018, o 15:21

1. W opisie aukcji sprzedawca pisze, że rejestracja startera po zakupie, a przed wysyłką. To by sugerowało, że rejestruje je na kupującego. Chyba, że robi jakąś "cesję" ze słupa tak naprawdę.

2. Jeśli to jest jakiś błąd w systemie i coś działa niezgodnie z tym, co jest w regulaminach - i gość to sprzedaje - to czemu operator jeszcze się nie zorientował, że taki proceder ma miejsce i tego nie zablokował, nie naprawił tego błędu? Błędy, z których korzysta mała grupa użytkowników tego forum bywają łatane i naprawiane, a tu ktoś ten błąd sprzedaje i na nim zarabia, kupują to na pewno całe masy ludzi - i jeszcze się nie zorientowali?

3. Ciekawe, że jeszcze nikt z tych, co to kupili nie zaczął drążyć tematu i kombinować, jak ten gość to osiągnął.

4. Opinie... niby 100% poleca sprzedającego, ale to jest póki co, z tego co widzę, całe 9 opinii. Pierwsza z 9 czerwca. Może po prostu ci, co to kupili i wystawiali te opinie, nie zdążyli jeszcze wykorzystać limitu transferu... I nie trafił się nikt znający się na ofertach komórkowych na tyle, by choćby sprawdzić ten limit kodem czy przez Play 24. Przy 9 osobach jest to możliwe. Choć też mocno ryzykowne dla sprzedającego. Ale... może sprzeda ileś kart i po pojawieniu się pierwszego negatywa po prostu się ulotni?
kpc211
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Kamil7878 » 30 lip 2018, o 12:06

Pozytywnych komentarzy przybywa, więc zdaniem niektórych niemożliwe jest możliwe....
Kamil7878
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Dorotea » 30 lip 2018, o 19:59

Przybyło raptem kilka komentarzy na Allegro i to ma podnieść wiarygodność?

matek451 napisał(a):Facet na Allegro https://allegro.pl/play-internet-na-kar ... 6e964e28a0 wynalazł cudowny sposób na prawdziwy no limit bez lejka i RWK w Play a Janusze jeszcze go nie zasypali ofertami zakupu. Działkuje sobie wystawiając po 7 ofert a żeby być jeszcze bardziej wiarygodny to po uzyskaniu 50 feedbacków na jednym koncie założył sobie drugie i zaczyna od początku bidaka. Kamil w niego wierzy więc na bank to pewna oferta. A jakby co to Jarek pomoże i w 30 dni bez ceregieli kasa wróci na konto. POK na Allegro to sposób łatwy i przyjemny i szybki jak błyskawica. A całość tak jak napisał @darekka trwa miesiącami od czasu zakupu. Zwrot kasy przed upływem pól roku to sukces.

Chyba najtrafniejsze podsumowanie.
Dorotea
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Postprzez 24bis24 » 30 lip 2018, o 21:18

Zwrot kasy przed upływem pól roku to sukces.
jeden tak po drugim powtarza. W tym temacie też za wiele nie macie do powiedzenia :mrgreen: :mrgreen:
ZM we Freshu
24bis24
Spamer ;)
Spamer ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Internet mobilny