Telekomunikacja jak na dłoni

[lajtmobile] - Strzał w 10tkę i inne oferty abonamentowe

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [lajtmobile] - Strzał w 10tkę i inne oferty abonamentowe

Postprzez coleslaw7 » 23 lut 2018, o 15:59

Do mnie wczoraj dzwonili o przedłużenie. Zaoferowali mi to co wam czyli:
cena 24,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym)
- nielimitowane do komórkowych i stacjonarnych;
- nielimitowane SMS-y i MMS-y;
- 10GB

i podobnie jak wam udało mi się zbić cenę do 19,99 zł tyle, że ja wziąłem umowę na 12 miesięcy, dzięki czemu dodatkowo dostałem 3 miesiące za połowę ceny.
coleslaw7
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez obru » 24 lut 2018, o 16:59

Mi nic nie proponują. Na moje pytanie, na jakim etapie jest sprawa nieprzedłużania umowy odpisali, ze kończy się 28 lutego 2018 (umowa zawarta 13 marca) a nr przechodzi do oferty na kartę. Zapytałem, czy otrzymam nową kartę sim, to odpowiedzią było, że numer przechodzi do oferty na kartę 13 marca. Koniec okresu rozliczeniowego mam 1 każdego miesiąca, to pewnie 1 kwietnia przeniosą mi numer.
obru
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Mi4, i9195, ZTE v987
Sieć: Lajt Mobile, Virgin Mobile, Lyca, orange

Postprzez Katrinka » 28 lut 2018, o 17:41

coleslaw7 napisał(a):
Katrinka napisał(a):Kiedy kończyła mi się umowa "Strzał w 10", zaproponowali mi (mailowo) przedłużenie na warunkach:

Ile dni przed końcem umowy dostałeś ofertę przedłużenia? Bo u mnie niedługo kończy się okres i żadnych ofert nie dostałem.

Umowa kończyła mi się z końcem lutego, więc sama zadzwoniłam do nich pod koniec stycznia i zapytałam o jakąś ofertę przedłużeniową. Osoba na infolinii obiecała przekazać moją prośbę do odpowiedniego działu i miałam czekać na maila z ofertą. Na drugi dzień przyszedł mail.
Katrinka
Obserwator
Obserwator

Postprzez Phenresin » 13 mar 2018, o 20:30

Krótko o roku w sieci lajt mobile:

Miałem 2 numery swój i żony mój za 12zł ze stacjonarkami, i żony za 10zł bez stacjonarek. Nigdy nie miałem problemów, żeby się gdzieś dodzwonić, a rachunki przychodziły takie jak miały być, czasem pare groszy za dzwonienie pod 801 ew. żona zapomniała że nie ma stacjonarek. Chcieli mi dać za 19.99zł to samo lecz olali temat i zanim się zdecydowałem już nie zadzwonili. Beka z nich, że 48h przed przeniesieniem nr. do a2 wyłączyli mi całkowicie internet :lol:

Jestem w a2 i na razie nie narzekam. A prędkości LTE lepsze niż od lajta.
Phenresin
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez obru » 14 mar 2018, o 13:26

Ja od dziś jestem w ofercie na kartę, załadowałem konto - jeszcze wczoraj, uruchomiłem pakiet studencki, ale nie otrzymałem potwierdzenia, że jest aktywowany. Po każdej rozmowie otrzymuję wiadomość o czasie i koszcie połączenia. Ogólnie ze strzału w 10 byłem zadowolony. Zastanawiałem się nad a2 lecz widzę dużą różnicę w jakości połączeń, na korzyść lajtmobile.
obru
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Mi4, i9195, ZTE v987
Sieć: Lajt Mobile, Virgin Mobile, Lyca, orange

Postprzez tytoos » 19 kwi 2018, o 14:59

Hej,
dziś dostałem maila z informacją, że jest dostępny dla abonamentowców nowy panel klienta. Ten sam panel, który bodajże w listopadzie 2017 został uruchomiony dla karciarzy.
Można powiedzieć, że się doczekałem po prawie roku od podpisania umowy ale już nie zdążę skorzystać, bo od 1 maja przechodzę do innej sieci. To tyle jeśli chodzi o lajt...
tytoos
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Redmi Note 4
Sieć: Orange

Postprzez Ryumari » 7 cze 2018, o 11:55

Czesc wszystkim.

Za tydzien wyjezdzam do Wloch i chcialbym potwierdzic jak w lajt dziala teraz roaming.
Mam oferte Strzal w 10.

1. Wyczytalem, ze mam 0.92GB transferu - czy ilosc jest pomniejszana proporcjonalnie do wykorzystanego juz transferu na terenie kraju w danym miesiacu? Tzn. powiedzmy, ze zostalo mi 9gb transferu u nas, czy wtedy w roamingu mam 828mb jeszcze do wykorzystania?

2. Nie widze nigdy wskazanych oplat za polaczenia, smsy, itp., czy oznacza to, ze bede je mial w ramach pakietu? Jest wzmianka o oplatach dodatkowych, ale sa one naliczane dopiero w przypadku niewlasciwego lub niestandardowego korzystania z uslug.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Ryumari
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez uki83 » 7 cze 2018, o 13:12

Pakiet sie zmniejsza jeśli korzystasz w PL ale nie wiem jaki przelicznik...co do minut to kiedys bylo,że masz 50min/50smsow w ramach opłaty a mms i internat wiazal sie z opłatą 20zł za bonus krajowy.Moja mama tak ma w lajcie.
uki83
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Ryumari » 8 cze 2018, o 11:46

Dzwonilem wczoraj na BOK. Jest tak jak mowilem.
1. Pakiet zmniejsza sie proporcjonalnie. Jest na kraju zostanie nam 5gb, to na roamingu 460mb.
2. Wszystkie oplaty sa wliczane w cene pakietu.

Roaming trzeba aktywowac i jest wazny przez 30dni. Potem ewentualnie przedluzac.
Pozdrawiam
Ryumari
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez rafnov » 18 lip 2018, o 11:01

Czy w ofercie abonamentowej lajt mobile są połączenia oczekujące?
Czy w ofercie lajt mobile na kartę są połączenia oczekujące?
Czy są jakiekolwiek problemy z zasięgiem/połączeniami jako że lajt jest "partnerem technologicznym" Plusa?
rafnov
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Ryumari » 19 lip 2018, o 13:03

rafnov napisał(a):Czy w ofercie abonamentowej lajt mobile są połączenia oczekujące?
Czy w ofercie lajt mobile na kartę są połączenia oczekujące?
Czy są jakiekolwiek problemy z zasięgiem/połączeniami jako że lajt jest "partnerem technologicznym" Plusa?

1. Tak
2. Nie wiem, mam abonament.
3. Nie mialem nigdy problemu.
Ryumari
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez macc » 20 lip 2018, o 16:07

W lajt największym problemem w abonamencie są faktury na których liczą jak chcą. Trzeba kontrolować faktury co miesiąc czy Ciebie nie orżnęli na parę złotych. Potrafią 2-3 krotnie w miesiącu robić korektę faktury. Uciekłem z tego powodu z lajta. Reszta ok..
http://5.196.183.164:8500/listen.pls ->Słuchaj za pomocą winamp</a>
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 4
Model telefonu: samsung
Sieć: a2 mobile , nju mobile

Postprzez mrkarolk » 20 lip 2018, o 21:00

Właśnie kończy mi się umowa w LajtMobile. Otrzymałem ofertę, już z DUK - jest gorsza niż nowa aktywacja.
Wszystkie firmy wyznają ideę, że trudniej jest pozyskać niż utrzymać klienta. Jak już go pozyskają, tzn., że można go potem dymać? Jeżeli nie otrzymam oferty minimalnie lepszej niż otrzymuję nowi klienci - zmieniam sieć. Ogólnie opłaty są już tak absurdalnie niskie, że upominanie się o kilka złotych jest kiepskich żartem. Wolę już przejść do innej sieci, nawet więcej ale nie będę lojalnym klientem skoro oni nie doceniają tej lojalności, oferując gorszą ofertę niż nowym klientom.
mrkarolk
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Pochwały: 1
Model telefonu: iPhone 6S
Sieć: T-Mobile

Postprzez rafnov » 21 lip 2018, o 08:06

macc napisał(a):W lajt największym problemem w abonamencie są faktury na których liczą jak chcą. Trzeba kontrolować faktury co miesiąc czy Ciebie nie orżnęli na parę złotych. Potrafią 2-3 krotnie w miesiącu robić korektę faktury. Uciekłem z tego powodu z lajta. Reszta ok..

Jak mogliby liczyć jak chcą opłaty w "Strzał w 10"?
rafnov
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Oferta abonamentowa