DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1004402  autor: BobbyPeru
 19 lip 2018, 15:25
Cześć.

Szukam telefonu do bardzo podstawowych zadań: tel./sms/mail.
Ogromnym plusem będzie jak najlepszy aparat, za jak najmniej cebulionów, czy znajdę coś lepszego od tytułowej Lumii? Bo telefon ma już swoje lata, więc może można zaproponować coś lepszego?
Wiem, że system, ale mi to tito, bo mam ogólnie jakąś inklinację do martwych systemów, do dziś używam BB Z10 i Samsunga Wave, mam też coś na Win 8.1, więc Win10 będzie i tak swoistym upgradem.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
 #1004419  autor: t r o i p
 19 lip 2018, 15:57
Tak jak napisałeś, "system" Windows jest już martwy na smartfonach, i musisz zadać sobie pytanie jak bardzo Ci to nie przeszkadza.
W podobnych pieniądzach nic z lepszym lub nawet porównywalnym aparatem raczej nie dostaniesz.
Za około 600 zł możesz kupić Xiaomi redmi 5 plus na snapdragonie 625,
Będzie to w miarę szybki i wszechstronny telefon ze średnio niskiej półki, ale aparatem to on niestety stoi 100 lat za murzynami w stosunku do Lumii 950.
Żebyśmy się źle nie zrozumieli, aparat w Xiaomi nie jest zły, jest przeciętny ani in plus ani na minus. Ot do wrzucania fotek na fejsa w zupełności wystarczy.

Dictum sapienti sat est.
 #1004447  autor: jack78
 19 lip 2018, 17:21
Jeśli wystarczy Ci to co dostajesz razem z Windows to lepszego wyboru w ten cenie nie ma. Sam mam Lumie 730 i gdyby nie to że potrzebuję sporo aplikacji do pracy to nie zmienionym na andka, tylko kupił lepszą Lumie, pewnie 950 lub starszą 1020

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 #1004463  autor: vonski
 19 lip 2018, 19:21
Lumia to bardzo dobry telefon. Podkreślam słowo telefon, bo ze smartfonem nie ma już wiele wspólnego.

Tapatalk @ Google Pixel