DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 653 z 692
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 692
 #1004272  autor: KonradM
 18 lip 2018, 12:04
Cześć.
Mam obecnie dwa numery w RBM na abonamencie za 29zł brutto każdy (~23,57zł netto), obydwa są w trakcie wypowiedzenia abonamentu w RBM (przejście na kartę od 1 sierpnia). W ciągu ostatniego miesiąca przeniosłem obydwa numery na działalność gospodarczą i równocześnie wziąłem światłowód z Orange.

Orange w pakiecie "Love" oferuje mi przeniesienie obydwu numerów od 1 sierpnia w opcję no limit za 28,78zł netto (~14,39zł za jeden numer!). Czy RBM lub Play są w stanie zaoferować cokolwiek konkurencyjnego?

Pewną "wartość" ma dla mnie Tidal do którego zwyczajnie się przezwyczaiłem, dodatkowa karta na LTE też jest pewnym "backupem". Planowałem to przenieść wszystko do oferty Playa gdzie za dwa abonamenty no limit, tidala i kartę LTE chcieli 50zł netto, ale podwyżka od pierwszego czerwca nieco mnie rozzłościła.
 #1004284  autor: portex
 18 lip 2018, 14:07
Witam,

Obecnie posiadam jeden numer no-limit za 25zł z Internetem 7GB na czas nieokreślony.
Wiecie może czy da się dobrać drugi numer (nowy) na podobnych warunkach? Albo czy jest jakaś lepsza opcja niż nowy numer za 60zł/miesięcznie? (Cena wg strony przy umowie na 12miesiecy bez telefonu – Stan Nielimitowany)
 #1004401  autor: kkyyoo
 19 lip 2018, 15:12
Dzięki @damdol5 za pw, odpisałem.
Na chwilę obecną chyba złożę wypowiedzenie i poczekam na reakcję DUK. Wypowiedzenie zawsze można cofnać.
@iphoneski - tak mógłym zostawić tak jak jest, rozważałem to, ale drugi numer mam na kartę i chcę go przenieść na abonament z dwóch przyczyn - chce mieć dwa numery na jednej FV, a po drugie osoba używająca numeru ma dość doładowywania konta i chce mieć abo.
Zastanawiałem się też nad rozwiązaniem opisanym przez @Nikita_Bennet - moi rodzice narzekają na internet domowy więc mógłym im dostarczyć tego typu kartę, niestety tam jest taki problem, że PLAY ma bardzo słaby zasięg i o ile telefon może przełączyć się na zasięg innego operatora to to internet na nadajnikach PLAY więc będzie kicha.
 #1004452  autor: ogromny
 19 lip 2018, 17:47
Mam jeden nr w RePlay solo za 25zl, jest szansa by za podobne pieniądze wyrwać nr który obecnie jest w TM, oczywiście tylko SIM?
 #1004556  autor: Nikita_Bennet
 20 lip 2018, 17:41
kkyyoo pisze:...Zastanawiałem się też nad rozwiązaniem opisanym przez @Nikita_Bennet - moi rodzice narzekają na internet domowy więc mógłym im dostarczyć tego typu kartę, niestety tam jest taki problem, że PLAY ma bardzo słaby zasięg i o ile telefon może przełączyć się na zasięg innego operatora to to internet na nadajnikach PLAY więc będzie kicha.
Router w domu w miejscu gdzie jest zasięg i puszczenie sieci domowej po wifi (w telefonach będziesz miał neta z routera wifi). Ostatecznie jakaś antena. Tylko tutaj tak naprawdę dobrze przetestować wcześniej usługę. Ja ją wziąłem mimo że nie mam u siebie zasięgu macierzystego play ale karta data poleciała dla dziecka u którego jest maszt <2km od domu.
 #1004560  autor: iphoneski
 20 lip 2018, 18:22
Miałem pisać dokładnie to co @Nikita_Bennet czyli kupno anteny rodzicom i ofiarowanie im tej internetowej karty. Antena i osprzęt do niej to nie jest aż taki duży wydatek a posłuży lata. A jak starczy tobie te 200 GB to można nawet w domu zrezygnować z neta i zostawić to.
 #1004719  autor: LordSeth
 22 lip 2018, 13:38
Cześć
Mam obecnie numer w Solo Stan Nielimitowany do 10.2019. Chcę przenieść numer żony do Play. Mam możliwość wzięcia abo na firmę, ale interesują mnie ceny brutto, bo nie odliczałbym faktur.
Oferta dla firm, którą widzę na stronie Play jest słaba (73,8/2=36,9 za numer), zakładając, że dałbym radę zmigrować mój numer na firmę. Skoro przy przedłużeniu idzie wyrwać no limit za 25, to 37 nie jest akceptowalne. No chyba, że przy przedłużeniu na firmę da się ugrać niżej niż 25. Czy w mojej sytuacji można wyrwać coś lepszego na firmę, czy jednak trzeba oba numery trzymać w ofercie prywatnej?
 #1004975  autor: wiolettass
 24 lip 2018, 21:44
Mam w play 3 numery pierwszy to abonament SOLO STAN NIELIMITOWANY za 25zł drugi to mix (zostały jeszcze 4 doładowania) a trzeci to Play na Kartę odNOWA. Czy jest możliwość mixa i karty przeniesienia na abonament? (taki jak ten pierwszy)
 #1004976  autor: Karlos20
 24 lip 2018, 21:53
wiolettass:
MIXa bez problemu przeniesiesz do SOLO STANU NIELIMITOWANEGO za 25/30 zł mies., wystarczy wykonać ostatnie 4 doładowania i wysłać formularz kontaktowy do Play. MIXy spłacone są traktowane jak abonamenty, którym minęła umowa na czas określony. Przy karcie nie polecam - bo obowiązuje wówczas oferta standardowa - 50 zł/mies., z opłata aktywacyjną.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1004981  autor: Karlos20
 24 lip 2018, 22:29
Najlepiej zostawić. Zawsze może się przydać, a ofertę w każdej chwili możesz sobie zmienić. W przypadku MIXa przejście na abonament jest najbardziej opłacalne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005017  autor: damdol5
 25 lip 2018, 09:27
Karlos20 pisze:wiolettass:
MIXa bez problemu przeniesiesz do SOLO STANU NIELIMITOWANEGO za 25/30 zł mies., wystarczy wykonać ostatnie 4 doładowania i wysłać formularz kontaktowy do Play. MIXy spłacone są traktowane jak abonamenty, którym minęła umowa na czas określony. Przy karcie nie polecam - bo obowiązuje wówczas oferta standardowa - 50 zł/mies., z opłata aktywacyjną.
Są i na to sposoby :)

Wiolettass, napisałem na priv :)
 #1005087  autor: razu103
 25 lip 2018, 19:29
Cześć,
telefon dziś z Obsługi klienta, Pan oczywiście na wstępie oferty z www 70zł/50zł bez telefonu itp.
podziękowałem, od razu zapropnował, że przekieruje do innego działu, Pani oczywiście już mniej oficjalnie proponuje 30zł / 18 miesięcy no limit 10gb potem lejek.
Zwrócę uwagę na to, że do końca umowy mam ponad 3 miesiące (9 listopad), dlatego jak na ten dzień oferta ok, na hasło bezterminowa powiedziano mi, że możliwe ale to bliżej końca. Mam się zdecydować do piątku i oddzwoni.
Bralibyście czy czekali do listopada i kombinowali 25zl/bezterminowa
Teraz płacę 95 z telefonem rata 40.
Jak to policzyłem zyski/straty, to 15zł różnicy. Nie wiem czy czekać, czy te warunki 30/18 mogą się czymś różnić od tych 25/bezterm, niby no limit 10gb ale nie dopytałem jak z Tidalem itp.
 #1005091  autor: Karlos20
 25 lip 2018, 19:42
Ja przedłużałem na 3m przed końcem umowy, nie warto czekać, aż łaskawie zaproponują bezterminówkę, bo i tak komponenty oferty są identyczne. Czyli rozmowy+SMS+MMS + 10 GB z lejkiem 1 mbps + Play Now podstawowy + do włączenia osobno Tidal na 24m i Showmax na 3m.
Walcz o opcję 25 zł. Uda się. Strasz konkurencją.
Warto, bo po przedłużeniu umowy polecam w mobilnej apce Play24 podłączyć swoją kartę płatniczą Mastercard, żeby zyskać do 7 miesięcy abonament tańszy o 5 zł, więc rachunek wyniesie 20 zł miesięcznie. Dla mnie miodzio. Prepaid nie ma takich warunków. Konkurencja zbliża się kosztowo do tych opcji, ale nie jest tak korzystnie jak w Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1005172  autor: szakalq
 26 lip 2018, 13:43
Witam,

Kończy mi się umowa wraz z końcem sierpnia, aktualnie mam "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM 18 m-cy + z TV" (wszystko no limit i net 7Gb). Dzwonił dziś konsultant za 30 zł z marną ofertą (sms płatne do innych sieci itp.).

Mam pytanie bo tv chyba nie można wyłączyć w tej ofercie, to po skończeniu umowy będę płacił 30 +20 za tv? Tak, jak czytam ten temat od jakiegoś czasu, to należy złożyć wypowiedzenie i czekać na telefon od nich z lepszą ofertą? Mi w sumie pasuje 30 zł i wszystko no limit z umową na jakiś tam okres, myślę, że takie coś mogę dostać, jak nie, to podziękuję i przeniosę się do innej sieci. Swoją drogą, to wkurzające jest to, jak traktują stałych Klientów - wypowiedzenie później kilka telefonów z negocjacjami, żenada.

Edit:
Dzwoniłem na numer podany w tym wątku 730300300 - jedynie co mi zaproponowano, to no limit, umowa na 28 miesięcy przez 6 miesięcy 30 zł a później 50 zł :roll: jak będzie lepsza oferta to Pan zadzwoni do mnie
 #1005183  autor: iphoneski
 26 lip 2018, 15:14
@szakalq Nie będziesz płacił za tv, bo to 20 zł jest teoretyczne. Czyli masz niby cenę 20 zł które ma rabat 20 zł i wychodzi na 0.
  • Strona 653 z 692
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 692
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 692