DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55
 #1002397  autor: JacekK
 06 lip 2018, 08:50
Odnośnie prób zamówienia karty SIM na adresy spoza Wrocławia:

https://mvno-gsm.pl/jonas-lornell-head- ... kacyjnych/
JK: Na oficjalnej stronie internetowej operatora każdy może złożyć wniosek o kartę SIM, bez względu na miejsce zamieszkania. W automatycznym mailu zwrotnym nie ma informacji o ograniczeniu do Wrocławia. Co dzieje się ze zgłoszeniami osób spoza tego miasta? Czy mogą liczyć na dołączenie do sieci? Jeśli tak, kiedy mogą się tego spodziewać?

JL: Cała kampania marketingowa Rebtela, w tym komunikacja na naszej stronie internetowej, opiera się na ofercie dostępnej tylko we Wrocławiu, więc myślę, że jest to jasne dla wszystkich. Z osobami spoza Wrocławia które zgłosiły się po kartę SIM, będziemy w stałym kontakcie aby od razu móc ich poinformować, kiedy obszar obowiązywania oferty się zwiększy. A być może, niektórzy z nich dostaną kartę wcześniej, zobaczymy!

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #1002402  autor: Remington
 06 lip 2018, 10:05
"będziemy w stałym kontakcie" - typowy pr-owy bełkot, bo niby jak zdefiniować stały kontakt, zresztą na czym miałby polegać; prawda jest taka, że zbierają dane tych osób, choć nie są w stanie nic im zaproponować.
 #1002418  autor: reboot
 06 lip 2018, 12:22
Mija miesiąc od startu, zgłaszałem się kilka razy i brak kontaktu z ich strony.

WKS
 #1002421  autor: KR2615
 06 lip 2018, 12:42
My (ja i moja dziewczyna) również czekamy a dzisiaj mija równo miesiąc
 #1002442  autor: garfield-
 06 lip 2018, 14:16
hmm .... kontakt jest stały - nie odzywali się i dalej się nie odzywają. ;)
 #1002448  autor: bobiwr
 06 lip 2018, 14:42
A jesteście z Wrocławia?
Ja w ubiegłą sobotę (30.06) dostałem sms:
"Hej! Cieszymy się, że możesz dołączyć do Rebtel!
W mailu znajdziesz kod do rejestracji.
Jeśli jeszcze z niego nie skorzystałeś, wciąż czeka: @#$%%^&
Nie przegap swojej darmowej karty SIM i dokończ rejestrację na rebtel.pl"

Mail przyszedł 6 dni później.
Sprawdźcie foldery spam, bo nadawcą jest Sophie@Rebtel i np. u mnie Kasperek potraktował to jako pocztę niechcianą...
 #1003509  autor: reboot
 13 lip 2018, 12:04
Dostałem kod, zapisałem się, teraz pewnie będę czekał na kuriera z kartą.
Ciekawe czy zwiną się szybciej niż Vectone lub Folx hehe.

WKS
 #1003905  autor: h659463
 15 lip 2018, 23:28
Pewnie tak, bo wygląda, że nie traktują tej działalności na poważnie. Pożałowali kasy na tłumaczenie regulaminu usług na język polski, bardzo niski kapitał własny, działalność niezwiązana z telekomunikacją - wedle KRS:
Wysokość kapitału zakładowego: 5 000,00 ZŁ
Przedmiot przeważającej działalności przedsiębiorcy: pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.
Przedmiot pozostałej działalności przedsiębiorcy:
    działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja działalność usługowa w zakresie informacji reklama, badanie rynku i opinii publicznej pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna działalność związana z zatrudnieniem działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej działalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjna pozostała indywidualna działalność usługowa
 #1003910  autor: adacomp
 16 lip 2018, 01:19
Coś czuję że jak nałapią naiwnych Januszów i Grażyny, wyciągną od nich dane osobowe to się zaraz zwiną podobnie jak Folx czy Vectone.
Nie ufałem Folx i nie wszedłem tam i teraz tez nie ufam Rebtel chociaż nie jestem nawet z Wrocławia.
 #1004076  autor: bobiwr
 17 lip 2018, 09:56
reboot pisze: ...zapisałem się, teraz pewnie będę czekał na kuriera z kartą...
Doczekałeś się?
Czy ja dobrze rozumiem? Oni nie dają numerów własnych tylko trzeba przenieść numer od innego operatora?!?!
 #1004193  autor: muchakk
 17 lip 2018, 18:06
Ja mam też zapro do skorzystania z tej sieci. Zastanawiam się właśnie czy próbować czy też nie. Szczerze trochę boję się, że mój numer przepadnie... :/
 #1004217  autor: h659463
 17 lip 2018, 20:47
muchakk pisze:Ja mam też zapro do skorzystania z tej sieci. Zastanawiam się właśnie czy próbować czy też nie. Szczerze trochę boję się, że mój numer przepadnie... :/
Zależy jaki nr i czy zmiana będzie jakimś dużym problemem. 2 z 3 znajomych który dostali kod zaproszenia nie zdecydowało się na przeniesienie podstawowego numeru lecz przenieśli nr który leży w szufladzie i który jest w smartwatchu. Też mam kod, ale dochodzę, że nr jest dla mnie zbyt dużo warty i nie warto dla kilku darmowych miesięcy ryzykować jego utratą.
 #1004344  autor: pakierhakierxd
 19 lip 2018, 05:47
Zawsze można przenieść numer jak się wycofaja jak z Folx.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #1004352  autor: bobiwr
 19 lip 2018, 07:46
A co zrobisz gdy się "wycofają" jak Vectone? :shock:
Co prawda oni mieli własne numery. (Więc strata była niewielka.) I o ile dobrze pamiętam, nie działało przenoszenie posiadanego numeru do- ani od nich.
W przypadku Rebtel - skoro to inicjatywa "na próbę", to i numer przenoszony raczej powinien być techniczno-eksperymentalny.
 #1004363  autor: reboot
 19 lip 2018, 09:48
Numer w takim przypadku powinien wrócić do puli pierwotnego operatora.
Zresztą - odezwali się prawie tydzień temu i znowu cisza hehe.

WKS
 #1004393  autor: patrix-83
 19 lip 2018, 14:32
Jak dostać kod zaproszeniowy do nich? Macie może jakieś zaproszenie do odstąpienia?
  • Strona 2 z 55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 55