Telekomunikacja jak na dłoni

[T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Postprzez kamciak » 18 lip 2018, o 13:00

Dorzucę wynik swoich negocjacji, a raczej tego co mi zaproponował konsultant a ja od razu zaakceptowałem.
Numer prywatny: abonament 60 zł brutto, umowa 24 miesiące, 10 gb internetu, no limit połączenia i sms/mms, motorola moto g6 39 zł brutto
Numer firmowy: abonament 55 zł netto, umowa 24 miesiące, 20 gb internetu, no limit połączenia i sms/mms, huawei p20 lite 219 zł brutto.
Mam nadzieję że to dobra oferta :) Konsultant bardzo rzeczowy
kamciak
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez rohan666 » 18 lip 2018, o 13:38

Ponawiam prośbe, czy ktoś mógłby udostępnić aktualny cennik telefonów dla taryf Jump ProFirma? Przeszukałem wcześniejsze wpisy na forum, szukałem w necie i nie znalazłem. Przedłużyłem w zeszłym tygodniu umowę w taryfie Jump ProFirma M Special i chciałbym wiedzieć jakie zniżki otrzymałem. Dziękuje i pozdrawiam
rohan666
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez skorek » 18 lip 2018, o 14:34

kamciak napisał(a):Dorzucę wynik swoich negocjacji, a raczej tego co mi zaproponował konsultant a ja od razu zaakceptowałem.
Numer prywatny: abonament 60 zł brutto, umowa 24 miesiące, 10 gb internetu, no limit połączenia i sms/mms, motorola moto g6 39 zł brutto
Mam nadzieję że to dobra oferta :) Konsultant bardzo rzeczowy

Rzeczywiście całkiem okej. Ja się zastanawiam nad ofertą wymienioną kilka stron wcześniej czyli Sony XA2, za 9 zł w abo 80 zł z 20 GB i resztą no limit. Przy czym jak patrzę na koszt tej Motoroli to też całkiem sensowna oferta. Neta używam od 7 do 9 GB więc 10 mi wystarczy. Przydałby się aktualny cennik i informacja, czy coś jeszcze z niego można urwać.

Umowa kończy mi się na koniec listopada. Nikt nie dzwonił jeszcze.

Coś możecie polecić? Podpowiedzieć?
skorek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez arasel » 18 lip 2018, o 14:56

skorek napisał(a):Sony XA2, za 9 zł w abo 80 zł z 20 GB i resztą no limit.

W ofercie SUK ten abonament będzie zrabatowany do 70PLN, reszta się zgadza.

rohan666 napisał(a):Ponawiam prośbe, czy ktoś mógłby udostępnić aktualny cennik telefonów dla taryf Jump ProFirma?

Najwidoczniej nikt akurat nie ma tego cennika. Najszybciej będzie jeśli napiszesz do BOA i o takowy poprosisz.
arasel
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: Moto G6
Sieć: T-Mobile

Postprzez Soulshakin » 19 lip 2018, o 07:35

Jak ktoś czekał na Huawei P20 pro to są jeszcze dostępne, kolor czarny i kilka sztuk niebieskiego (pewnie już nie ma).
Soulshakin
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Bronchicum » 20 lip 2018, o 17:55

Jaka jest możliwość zjechania z ceny miesięcznego abonamentu lub ceny telefony?

Abonament - T-mobile 1 (180) - bez limitu 24 msce - 180 zł/msc
Telefon - Iphone 8 64GB - opłata na start 228.99 zł

Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa żeby było coś taniej?

W tej chwili posiadam cztery aktywne abonamenty w t-mobile.
Bronchicum
Obserwator
Obserwator

Postprzez mloddy » 21 lip 2018, o 11:05

moge zrobic 165 i za 1 zł na 24 msc
mloddy
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Sławek » 21 lip 2018, o 15:03

U mnie t-mobile wszystko przegrał nieprofesjonalną i niekompetentną obsługą klienta, wadliwymi automatami (problem z odczytywaniem wstukanego w automat numeru podczas połączenia zagranicznego), brakiem możliwości płacenia kartą, brakiem możliwości kontaktu via e-mail (jedynie formularz na stronie), przedłużającą się blokadą konta po opóźnieniach (ponad regulaminowy czas) mimo nadpłaty na koncie, brakiem możliwości zalogowania się przez internet lub aplikację podczas gdy numer jest zawieszony. Nie polecam przedłużać umowy w tej sieci. Miałem przez wiele lat numer w konkurencyjnej sieci i nigdy (podkreślam nigdy) mimo opóźnień nie miałem takich problemów. Żałuję, że do T-Mobile się przeniosłem. Za 5 miesięcy kończy się umowa i wracam do poprzedniego operatora, a jeśli nie odwieszą numeru to pewnie szybciej. Może trochę droższe telefony, ale jakość obsługi i podejście do klienta mają na poziomie o niebo lepszym. Namawiam forumowiczów - zastanówcie się poważnie czy warto. W razie problemów T-Mobile okazuje się nie być zbyt przyjazny.
Ostatnio edytowano 21 lip 2018, o 15:55 przez Sławek, łącznie edytowano 1 raz
Sławek
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Pochwały: 1
Model telefonu: Huawei P9 Lite

Postprzez piotrzet » 21 lip 2018, o 15:10

Kwestia na kogo trafisz. Akurat ostatnio obsługa im się poprawiła chodź zdarzają się przypadki osob, które w ogóle tam nie powinny pracować
http://www.speedtest.net/result/a/3687820711.png
piotrzet
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium

Postprzez piter410 » 21 lip 2018, o 18:48

Sławek napisał(a):U mnie t-mobile wszystko przegrał nieprofesjonalną i niekompetentną obsługą klienta, wadliwymi automatami (problem z odczytywaniem wstukanego w automat numeru podczas połączenia zagranicznego), brakiem możliwości płacenia kartą, brakiem możliwości kontaktu via e-mail (jedynie formularz na stronie), przedłużającą się blokadą konta po opóźnieniach (ponad regulaminowy czas) mimo nadpłaty na koncie, brakiem możliwości zalogowania się przez internet lub aplikację podczas gdy numer jest zawieszony. Nie polecam przedłużać umowy w tej sieci. Miałem przez wiele lat numer w konkurencyjnej sieci i nigdy (podkreślam nigdy) mimo opóźnień nie miałem takich problemów. Żałuję, że do T-Mobile się przeniosłem. Za 5 miesięcy kończy się umowa i wracam do poprzedniego operatora, a jeśli nie odwieszą numeru to pewnie szybciej. Może trochę droższe telefony, ale jakość obsługi i podejście do klienta mają na poziomie o niebo lepszym. Namawiam forumowiczów - zastanówcie się poważnie czy warto. W razie problemów T-Mobile okazuje się nie być zbyt przyjazny.

no to życzę Ci powodzenia przenoś się do orange tam zobaczysz jak jest nie płacić rachunków w terminie życzę ci powodzenia
piter410
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez RafRafRaf » 21 lip 2018, o 23:50

Nie rozumiem ludzi którzy nie płacą w terminie i jeszcze mają pretensje.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
RafRafRaf
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez jashooligans » 22 lip 2018, o 17:38

Witam.
Mam pytanie, bo na poprzednich stronach są sprzeczne informacje.
Jeden z użytkowników napisał że dostał p20 lite za 1 zł 2 abonamencie 80 zł.
Nie pasuje mi to do żadnego cennika (wychodzi mi 200 zł dopłaty)
Czy możecie mi potwierdzić w jakim abonamencie dostanę p20 lite za 1 zł, ewentualnie 100 zł dopłaty.
Mam jeszcze pytanie bo mam 5 miesiący do końca umowy. Wyczytałem że nie można przedłużyć na abo mniejszy niż się ma teraz, czy to prawda. Czy płacąc teraz 85 zł mogę przedłużyć już teraz na 80 zł czy muszę 90 zł?
Dzikeuje za pomoc pozdrawiam
jashooligans
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez iphoneski » 22 lip 2018, o 17:59

RafRafRaf napisał(a):Nie rozumiem ludzi którzy nie płacą w terminie i jeszcze mają pretensje.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Czasami po prostu można zapomnieć. Ja też kilka razy nie zapłaciłem bo najpierw nie miałem czasu a potem wyleciało mi z głowy. To nie zawsze jest tak, że jak ktoś nie płaci to chce oszukać opeatora
iphoneski
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Postprzez Soulshakin » 23 lip 2018, o 09:11

Orange i plus też są uciążliwi za spóźnienie się z zapłatą. Wiec nie widzę operatora który w jakiś sposób dużo lepiej ogarnia takie sytuacje niż t-mobile (nie wiem jak w play).

Jak ktoś ma problemy z terminowością pozostaje karta.
Soulshakin
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez piotrzet » 23 lip 2018, o 09:14

Jeśli ktoś się spóźni do 5 dni to nie ma żadnego problemu. Mnie jeszcze nikt nie wydzwaniał jak się tyle spóźniłem. A nawet jak ktoś zrobi przelew po terminie to wystarczy wysłać potwierdzenie i też żadnego problemu nie robią nawet jak dojdzie do blokady połączeń
http://www.speedtest.net/result/a/3687820711.png
piotrzet
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa