DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 51 z 53
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
 #978692  autor: tytoos
 19 lut 2018, 16:21
Ryumari pisze:Czesc,

Czy w lajt mozna wlaczyc jakies powiadomienie, kiedy podczas mojej rozmowy ktos probuje sie ze mna skontaktowac?
To się nazywa "połączenie oczekujące" i spróbuj je aktywować z telefonu. Jeśli się nie uda, to zadzwoń albo napisz do BOK.
 #979291  autor: tomiangelo
 22 lut 2018, 15:11
mam już wyznaczoną datę przeniesienia numeru do Nju i teraz mi przysłali ofertę przedłużeniową z Lajta. Pokazuję te ofertę dla tych co się pytają co Lajt proponuje.
OFERTA SPECJALNA: "ZYSKAJ NAJWIĘCEJ ZA 22,99/MC" - z opłatą abonamentową 22,99 zł:

- nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych

- nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich krajowych sieci komórkowych

- krajowy transfer danych 10 GB LTE
- umowa na okres bezterminowy, 12 miesięcy, 24 miesiące - do Państwa wyboru
Dodatkowo proponujemy specjalną zniżkę w abonamencie przy zawarciu umowy terminowej:
- obniżony abonament za 10 zł/mc przez okres pierwszych 5 miesięcy - z umową na 24 miesiące lub
- obniżony abonament za 10 zł/mc przez okres pierwszych 2 miesięcy - z umową na 12 miesięcy
 #979563  autor: coleslaw7
 23 lut 2018, 14:59
Do mnie wczoraj dzwonili o przedłużenie. Zaoferowali mi to co wam czyli:
cena 24,99zł/mc (opłata z bonusem krajowym)
- nielimitowane do komórkowych i stacjonarnych;
- nielimitowane SMS-y i MMS-y;
- 10GB

i podobnie jak wam udało mi się zbić cenę do 19,99 zł tyle, że ja wziąłem umowę na 12 miesięcy, dzięki czemu dodatkowo dostałem 3 miesiące za połowę ceny.
 #979769  autor: obru
 24 lut 2018, 15:59
Mi nic nie proponują. Na moje pytanie, na jakim etapie jest sprawa nieprzedłużania umowy odpisali, ze kończy się 28 lutego 2018 (umowa zawarta 13 marca) a nr przechodzi do oferty na kartę. Zapytałem, czy otrzymam nową kartę sim, to odpowiedzią było, że numer przechodzi do oferty na kartę 13 marca. Koniec okresu rozliczeniowego mam 1 każdego miesiąca, to pewnie 1 kwietnia przeniosą mi numer.
 #980471  autor: Katrinka
 28 lut 2018, 16:41
coleslaw7 pisze:
Katrinka pisze:Kiedy kończyła mi się umowa "Strzał w 10", zaproponowali mi (mailowo) przedłużenie na warunkach:
Ile dni przed końcem umowy dostałeś ofertę przedłużenia? Bo u mnie niedługo kończy się okres i żadnych ofert nie dostałem.
Umowa kończyła mi się z końcem lutego, więc sama zadzwoniłam do nich pod koniec stycznia i zapytałam o jakąś ofertę przedłużeniową. Osoba na infolinii obiecała przekazać moją prośbę do odpowiedniego działu i miałam czekać na maila z ofertą. Na drugi dzień przyszedł mail.
 #983254  autor: Phenresin
 13 mar 2018, 19:30
Krótko o roku w sieci lajt mobile:

Miałem 2 numery swój i żony mój za 12zł ze stacjonarkami, i żony za 10zł bez stacjonarek. Nigdy nie miałem problemów, żeby się gdzieś dodzwonić, a rachunki przychodziły takie jak miały być, czasem pare groszy za dzwonienie pod 801 ew. żona zapomniała że nie ma stacjonarek. Chcieli mi dać za 19.99zł to samo lecz olali temat i zanim się zdecydowałem już nie zadzwonili. Beka z nich, że 48h przed przeniesieniem nr. do a2 wyłączyli mi całkowicie internet :lol:

Jestem w a2 i na razie nie narzekam. A prędkości LTE lepsze niż od lajta.
 #983376  autor: obru
 14 mar 2018, 12:26
Ja od dziś jestem w ofercie na kartę, załadowałem konto - jeszcze wczoraj, uruchomiłem pakiet studencki, ale nie otrzymałem potwierdzenia, że jest aktywowany. Po każdej rozmowie otrzymuję wiadomość o czasie i koszcie połączenia. Ogólnie ze strzału w 10 byłem zadowolony. Zastanawiałem się nad a2 lecz widzę dużą różnicę w jakości połączeń, na korzyść lajtmobile.
 #989697  autor: tytoos
 19 kwie 2018, 14:59
Hej,
dziś dostałem maila z informacją, że jest dostępny dla abonamentowców nowy panel klienta. Ten sam panel, który bodajże w listopadzie 2017 został uruchomiony dla karciarzy.
Można powiedzieć, że się doczekałem po prawie roku od podpisania umowy ale już nie zdążę skorzystać, bo od 1 maja przechodzę do innej sieci. To tyle jeśli chodzi o lajt...
 #997789  autor: Ryumari
 07 cze 2018, 11:55
Czesc wszystkim.

Za tydzien wyjezdzam do Wloch i chcialbym potwierdzic jak w lajt dziala teraz roaming.
Mam oferte Strzal w 10.

1. Wyczytalem, ze mam 0.92GB transferu - czy ilosc jest pomniejszana proporcjonalnie do wykorzystanego juz transferu na terenie kraju w danym miesiacu? Tzn. powiedzmy, ze zostalo mi 9gb transferu u nas, czy wtedy w roamingu mam 828mb jeszcze do wykorzystania?

2. Nie widze nigdy wskazanych oplat za polaczenia, smsy, itp., czy oznacza to, ze bede je mial w ramach pakietu? Jest wzmianka o oplatach dodatkowych, ale sa one naliczane dopiero w przypadku niewlasciwego lub niestandardowego korzystania z uslug.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
 #997813  autor: uki83
 07 cze 2018, 13:12
Pakiet sie zmniejsza jeśli korzystasz w PL ale nie wiem jaki przelicznik...co do minut to kiedys bylo,że masz 50min/50smsow w ramach opłaty a mms i internat wiazal sie z opłatą 20zł za bonus krajowy.Moja mama tak ma w lajcie.
 #997969  autor: Ryumari
 08 cze 2018, 11:46
Dzwonilem wczoraj na BOK. Jest tak jak mowilem.
1. Pakiet zmniejsza sie proporcjonalnie. Jest na kraju zostanie nam 5gb, to na roamingu 460mb.
2. Wszystkie oplaty sa wliczane w cene pakietu.

Roaming trzeba aktywowac i jest wazny przez 30dni. Potem ewentualnie przedluzac.
Pozdrawiam
 #1004258  autor: rafnov
 18 lip 2018, 11:01
Czy w ofercie abonamentowej lajt mobile są połączenia oczekujące?
Czy w ofercie lajt mobile na kartę są połączenia oczekujące?
Czy są jakiekolwiek problemy z zasięgiem/połączeniami jako że lajt jest "partnerem technologicznym" Plusa?
 #1004384  autor: Ryumari
 19 lip 2018, 13:03
rafnov pisze:Czy w ofercie abonamentowej lajt mobile są połączenia oczekujące?
Czy w ofercie lajt mobile na kartę są połączenia oczekujące?
Czy są jakiekolwiek problemy z zasięgiem/połączeniami jako że lajt jest "partnerem technologicznym" Plusa?
1. Tak
2. Nie wiem, mam abonament.
3. Nie mialem nigdy problemu.
 #1004583  autor: mrkarolk
 20 lip 2018, 21:00
Właśnie kończy mi się umowa w LajtMobile. Otrzymałem ofertę, już z DUK - jest gorsza niż nowa aktywacja.
Wszystkie firmy wyznają ideę, że trudniej jest pozyskać niż utrzymać klienta. Jak już go pozyskają, tzn., że można go potem dymać? Jeżeli nie otrzymam oferty minimalnie lepszej niż otrzymuję nowi klienci - zmieniam sieć. Ogólnie opłaty są już tak absurdalnie niskie, że upominanie się o kilka złotych jest kiepskich żartem. Wolę już przejść do innej sieci, nawet więcej ale nie będę lojalnym klientem skoro oni nie doceniają tej lojalności, oferując gorszą ofertę niż nowym klientom.
 #1004605  autor: rafnov
 21 lip 2018, 08:06
macc pisze:W lajt największym problemem w abonamencie są faktury na których liczą jak chcą. Trzeba kontrolować faktury co miesiąc czy Ciebie nie orżnęli na parę złotych. Potrafią 2-3 krotnie w miesiącu robić korektę faktury. Uciekłem z tego powodu z lajta. Reszta ok..
Jak mogliby liczyć jak chcą opłaty w "Strzał w 10"?
 #1028101  autor: pavesi
 23 paź 2018, 14:51
Złożyłem tej firmie wypowiedzenie i dostałem ofertę zachęcającą
za 12,99 nielimitowane do wszystkich rozmowy nielimitowane smsy, mmsy, i 10 giga jeżeli umowa na okres 24 miesiące to pierwsze 5 miesięcy za połowę ceny , jeżeli na rok umowa to 2 miesiące za połowę ceny
druga oferta rozmowy bez limitu do wszystkich za 9,99 umowa na okres 24 miesiące albo bezterminowa nie ma tutaj bonusów więcej .
Rezygnację składała firma A2Mobile może to ma jakieś znaczenie ...
Nie skuszą mnie żadną ofertą ponieważ na początku miałem z nimi problemy w zasadzie z fakturami i im zapowiedziałem składając kilka reklamacji że z niecierpliwością czekam na koniec umowy .
Mając tylko bez limitu rozmowy co miesiąc doliczali jakieś smsy każdy sms to koszt 1 zł ... oj nawalczyłem się z nimi ..
  • Strona 51 z 53
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53