DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 95 z 111
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 111
 #989884  autor: blady_zl
 20 kwie 2018, 16:01
Klucz Mobile pisze:
blady_zl pisze:Ja przeniosłem się z werdżin mobajl do klucza - zajęło to ze dwa tygodnie, ale okej... W końcu się przeniosło minęły 24 godziny od przeniesienia nr i tylko ja mogę się kontaktować z kimś, połączenia przychodzące i sms-y nie działają więc dzwonię w piątek na infolinię i mówią żeby poczekać do następnego dnia no więc czekam i nadal nie działają połączenia przychodzące ( biuro obsługi pracuje od poniedziałku do piątku) także weekend i dwa dni przed weekendem nikt się ze mną nie skontaktuje...
Prosimy o padanie numeru telefonu. Sprawdzimy


Już wszystko ok ;-)
 #996662  autor: jokoko
 01 cze 2018, 11:21
Właśnie udało mi się przetestować rozliczanie internetu Klucza (1GB pakietu krajowego za 3 zł) poza granicami w UE . Internet działa nawet sprawnie- nie do każdej sieci(operatora) w danym kraju można się zalogować. Pomimo iż w tym pakiecie jest dostępne ok 400MB darmowego pakietu to i tak są pobierane jakieś groszowe opłaty z karty za korzystanie z internetu. Pod kodem *121# nie ma się informacji ile tak naprawdę już się go zużyło.Dzwoniłem do BOK-u ,potwierdzili nieprawidłowość naliczania ,także zalecam mieć kontrolę nad tym w czasie wyjazdu.
 #1000863  autor: Klucz Mobile
 27 cze 2018, 10:31
Wyślij sms o treści info na numer 727 800 200 a otrzymasz dostęp do menu:
Promocja
Pakiety internet
Kontakt

Dzięki czemu o każdej porze dnia i nocy będziesz mógł otrzymać informacje o bieżącej ofercie Klucza :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #1003685  autor: tehmal
 14 lip 2018, 17:57
Kluczu. Dobrze czaję że za 25 zł mam bezlimit na rozmowy sms mms 10gig neta z lejkiem 32kbps i bezlimit na ukrainę do Kijówstar?
 #1003686  autor: Karlos20
 14 lip 2018, 18:05
Dobrze czaję że za 25 zł mam bezlimit na rozmowy sms mms 10gig neta z lejkiem 32kbps i bezlimit na ukrainę do Kijówstar?
NO-limit w kraju + 10 GB z lejkiem 32 kbps, rozmowy do Kyivstar 0,19 / min.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1003687  autor: tehmal
 14 lip 2018, 18:10
Karlos20 pisze:
Dobrze czaję że za 25 zł mam bezlimit na rozmowy sms mms 10gig neta z lejkiem 32kbps i bezlimit na ukrainę do Kijówstar?
NO-limit w kraju + 10 GB z lejkiem 32 kbps, rozmowy do Kyivstar 0,19 / min.
d) nielimitowane rozmowy z kraju (Polski) na numery ukraińskiej sieci Kyivstar - tak w regulaminie napisane :>
 #1003727  autor: Karlos20
 15 lip 2018, 00:37
Poza tym jest korzystniejsza opcja na połączenia na numery komórkowe do 3 sieci ukraińskich: PLAY NA KARTĘ. Wybrane oferty (RBM Energy, SieMa na Kartę, SieMa PL na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, a także taryfy data: Internet na Kartę, Play Internet na Kartę) mają specjalny pakiet za 25 zł z nielimitowanymi rozmowami na 30 dni.
Większy może więcej, niż KLUCZ.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1004168  autor: Klucz Mobile
 17 lip 2018, 16:51
Tak, Play ma coś takiego, ale...
Zwróć uwagę na różnice: wydajesz od razu 25 zł tylko na połączenia na Ukrainę i dodatkowo musisz zamawiać - na przykład - internet, połączenia krajowe oraz SMS-y. Dla niektórych może to jest ok, ale większość korzysta z internetu, a w Polsce też chce rozmawiać jak najtaniej lub za darmo, bez konieczności wydania po 25+25 zł na miesiąc. Właśnie w Kluczu jest taka oferta.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #1004227  autor: Karlos20
 17 lip 2018, 21:58
Owszem, jest 'Klucz No Limit', ale w tym 19 gr/ min do jednej sieci ukraińskiej.
Ten sam zabieg zrobisz w Playu odpalając Formułę SOLO + tańsze połączenia na Ukrainę
lub
Formułę Unlimited + tańsze połączenia na Ukrainę. Pierwszy pakiet 25 zł, drugi za darmo i obniża koszty rozmów do 3 ukraińskich sieci - płaska stawka na rozmowy i SMSy 29 groszy.
A ile cennikowo macie za minutę na połączenia do UA? 38 gr w promocji (Play ma 29 gr), a SMS to 50 gr (Play 29 gr). Większy może więcej i nie musi być w pełni atrakcyjny ofertowo, włącznie z konsultantami po ukraińsku. Wy pracujecie w dni robocze, w Play codziennie od 7 do 24.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1004255  autor: Klucz Mobile
 18 lip 2018, 10:31
Właśnie oferta jest płaska jak i stawka - jak odzież w jednym rozmiarze: "uniwersalnym". Obniżkę po 0,29 też trzeba włączyć, jak w Kluczu 0,38 :D , a Kyivstar - 0,19. Mało kto dzwoni na wszystkie sieci, jeśli na Ukrainie przeważnie rodzina jest w jednej sieci. Szczególnie jeśli ta sieć to akurat Kyivstar - taki Abonent chętniej skorzysta z NO LIMIT.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #1004436  autor: tehmal
 19 lip 2018, 16:31
Kluczu...mama pakiet 10giga za 10zł :>
Jak pamiętam w 1-2gga było 300mb w roaming.. a w 10giga będzie chociaż z 700mb?
 #1004704  autor: tehmal
 22 lip 2018, 10:21
Lipa ten klucz...
- bierze kase na internet niezależnie czy polska czy zagranica..
- smsy nie dochodzą, ale 50gr kasuje do czech
- nie da się dodzwonić do czech, coś wywala...19gr...łeh...

Nie polecam. Dodatkowo ułomny panel www klikasz i wywala... =C
Rejestracja SIM też patologia...
Na stronie WWW napisane że kupno i rejestrcja w telenoroum czy gdzie tam...a ale pani nie zarejestruje bo niema opcji "KLUCZ". Potem się okazuje w obsłudze że jednak rejestracja tylko w PLUSie...
Ide do plusa....pani i pan w PLUS nie chcą rejestrować...bo KLUCZ. Tu Plus mam iść do KLUCZ...
2gi punk pusa....mówią że wywala im numer tel... pisze że numer nie należy do plus...
ide do trzeciego... mówią że wywala im nr. karty sim...
Ostatecznie numer zarejestrowałem u sklepiku osiedlowym... Pani mówi że może numer SIM na starterze jest nie prawidłowy i dobry jest w środku....zarejestrowała go jako PLUS....i poszło...
Ogólnie jaja. Przymus rejestracji karty pokazuje jaka to patologia =X.

Ogólnie nie jestem zadowolony...
Kolejna sprawa.... KLUCZ zagranicą korzysta tylko z Vodafone...który trzyma ciągle na "EGSM" czasami "H+"
Gdzie obok kolega ma po prostu z Plusa i jedzie na T-Mobile.cz LTE w tym samym miejscu, na telefonie bez LTE800...
 #1004819  autor: Klucz Mobile
 23 lip 2018, 12:57
Przykro nam, że ma Pan o naszych usługach tak wyjątkowo złe zdanie.

Taryfikacja transmisji danych zależy od pakietu (warto zapoznać się z regulaminami danych pakietów przed rozpoczęciem korzystania z usług i dotyczy to każdego operatora).
Wszelkie problemy z usługami (np. z SMS-ami) należy zgłaszać do nas, do BOK, zweryfikujemy co się dzieje i czy rzeczywiście problem jest po naszej stronie, przez forum ciężko będzie to stwierdzić.
Przymus rejestracji - cóż, zdania co do celowości tego procederu są do tej pory podzielone, natomiast nie zmienia to faktu, że obowiązek istnieje i w salonach Plusa karty Klucz można rejestrować od stycznia 2017. Numer karty nie zgadza się, jeśli podejmowane są próby rejestracji przez aplikację (numery kart SIM Plusa nie mają 13 cyfr). Przez ogólny plusowski system nie ma problemu. Przykro nam, jeśli konsultant tego nie wiedział.

Co do internetu w roamingu: korzystamy z usług zagranicznych operatorów na takich zasadach, jak Plus, próbował Pan ręcznie wyszukać sieci innego operatora? Wielu klientów Klucz Mobile korzysta z internetu na wakacjach, póki co zadowolenie klientów na zadowalającym nas poziomie.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #1004894  autor: toms
 24 lip 2018, 12:19
Bardzo się dziwię, że nie mówi się o najprostrzej możliwości rejestracji dowolnej sim dowolnego operatora w placówkach Poczty Polskiej - Klucz, a2, Virgin i całej plejady najbardziej egzotycznych.
Mnie natomiast interesuje procedura wymiany sim w Kluczu na "trzy w jednej" no i obsługującej LTE. Na stronie Klucza próżno szukać takich informacji -
 #1004913  autor: Klucz Mobile
 24 lip 2018, 14:43
Szanowny Panie! Wszystkie nasze karty, wyprodukowane od października 2015 roku, obsługują LTE oraz są w trzech rozmiarach.
Jeśli usługa LTE nie działa, można wprowadzić kod *101*11*24# i bezpłatnie ją aktywować.
W sprawie wymiany SIM, prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią pod numerem 727899999

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 95 z 111
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 111
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 111