DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 652 z 692
  • 1
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 692
 #1003167  autor: Morvius
 10 lip 2018, 23:39
@Wosiu96 reklamuj, jeżeli na przedłużenie umowy TIDAL również był do włączenia za darmo, to dla czego masz za niego płacić? Jeżeli dostałeś to podczas umowy to masz to zagwarantowane. Przykład czerpię z sytuacji, gdzie moja kobieta miała podobną sytuację z Legimi. Została wykonana re kalkulacja i posiada czytelnię za darmo obecnie, a kwota kolejnej faktury została pomniejszona o naliczoną zwyżkę.

:smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #1003190  autor: pakierhakierxd
 11 lip 2018, 08:58
Tidal właśnie coś się nie przedłuża ,ja też się raz zdziwiłem myśląc że jeszcze będzie trochę bo przedłużyłem umowę a to nie i policzyli mi ok 30zl ,napisałem zgłoszenie i oddali czy tam przyznali rekompensatę.

Pozdrawiam :)
 #1003278  autor: Karlos20
 11 lip 2018, 16:49
Jeśli posiada się poprzednią wersję TIDALa z taryfy np FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED, po przedłużeniu umowy zostaje ta aktywna opcja przeniesiona na nową ofertę.
Aby otrzymać w ramach oferty RePlay (w opcji SOLO/DUET/RODZINA STAN NIELIMITOWANY) nowe 24 miesiące TIDALA za darmo, należy WYŁĄCZYĆ starą promocję i włączyć nową.
W przeciwnym wypadku po upływie starej wersji promocji, przekształci się w opcję płatną za 19,99 zł.
Szukajcie promocji w Play24 pod nazwą: Tidal - muzyka za darmo na 24 miesiące, po okresie promocji płacisz 19,99 zł/m-c - przypomnę, wyłączamy stare promo, potem aktywujemy nowe.

Sprawdzone to u mnie, przy przedłużeniu umowy z Formuły Smartfon Unlimited na SOLO STAN NIELIMITOWANY, pod koniec stycznia 2018, starą wersję Tidala wyłączyłem 30 marca 2018 (usługa była ważna do końca kwietnia 2018), włączyłem nową promocję w ramach nowej taryfy i jest ważna 2 lata (do kwietnia 2020).

WAŻNE: stara aktywna wersja promocji z Tidalem nie jest widoczna na fakturze, nowa już jest. Zwracajcie uwagę na swoje faktury.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1003306  autor: damdol5
 11 lip 2018, 20:10
Karlos20 pisze:Jeśli posiada się poprzednią wersję TIDALa z taryfy np FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED, po przedłużeniu umowy zostaje ta aktywna opcja przeniesiona na nową ofertę.
Aby otrzymać w ramach oferty RePlay (w opcji SOLO/DUET/RODZINA STAN NIELIMITOWANY) nowe 24 miesiące TIDALA za darmo, należy WYŁĄCZYĆ starą promocję i włączyć nową.
W przeciwnym wypadku po upływie starej wersji promocji, przekształci się w opcję płatną za 19,99 zł.
Szukajcie promocji w Play24 pod nazwą: Tidal - muzyka za darmo na 24 miesiące, po okresie promocji płacisz 19,99 zł/m-c - przypomnę, wyłączamy stare promo, potem aktywujemy nowe.

Sprawdzone to u mnie, przy przedłużeniu umowy z Formuły Smartfon Unlimited na SOLO STAN NIELIMITOWANY, pod koniec stycznia 2018, starą wersję Tidala wyłączyłem 30 marca 2018 (usługa była ważna do końca kwietnia 2018), włączyłem nową promocję w ramach nowej taryfy i jest ważna 2 lata (do kwietnia 2020).

WAŻNE: stara aktywna wersja promocji z Tidalem nie jest widoczna na fakturze, nowa już jest. Zwracajcie uwagę na swoje faktury.
Jest dokładnie tak jak mówisz :)
 #1003313  autor: iphoneski
 11 lip 2018, 22:00
Właśnie chciałem o tidal pytać, też mam przedłużenie i byłem ciekaw jak to jest. Ale teraz w play24 widać tylko to co mam włączone teraz, nie widać drugiego tidala dla nowej oferty. Jak wyłącze to się pojawi ta nowa promocja?
 #1003347  autor: damdol5
 12 lip 2018, 11:23
iphoneski pisze:Właśnie chciałem o tidal pytać, też mam przedłużenie i byłem ciekaw jak to jest. Ale teraz w play24 widać tylko to co mam włączone teraz, nie widać drugiego tidala dla nowej oferty. Jak wyłącze to się pojawi ta nowa promocja?
W poprzedniej ofercie też miałeś Tidala?
 #1003366  autor: Karlos20
 12 lip 2018, 14:02
iphoneski: jeśli to taryfa SOLO/DUET/RODZINA STAN NIELIMITOWANY, powinna się pojawić ww opcja:
Tidal - muzyka za darmo na 24 miesiące, po okresie promocji płacisz 19,99 zł/m-c

Wystarczy rozwinąć opcję TIDAL.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1003376  autor: iphoneski
 12 lip 2018, 14:44
Nie rozumiesz. Mam to aktywne ze starej umowy, za darmo jest do sierpnia. Pytam czy będę musiał to wyłączyć żeby aktywować znowu i jak wyłącze to będę mógł aktywować ponownie, teraz jest aktywne dlatego nie mogę sprawdzić czy można aktywować.
 #1003416  autor: damdol5
 12 lip 2018, 18:29
iphoneski pisze:Nie rozumiesz. Mam to aktywne ze starej umowy, za darmo jest do sierpnia. Pytam czy będę musiał to wyłączyć żeby aktywować znowu i jak wyłącze to będę mógł aktywować ponownie, teraz jest aktywne dlatego nie mogę sprawdzić czy można aktywować.
Powinieneś widzieć dwie opcje, jedną aktywną a drugą możliwą do włączenia.

Jak zawierałeś umowę?

Być może podczas jej zawierania poprzedni Tidal został wyłączony a nowy włączony.
 #1003461  autor: zito
 12 lip 2018, 22:27
Cześć -

a to:
RePlay SOLO 24m.
można jeszcze wyszarpać ?

dobrze to rozumiem?
umowa w wariancie 24mieś w tym:
12x25 + 12x15 (???)
(play now jest wyłączany po 12 mieś)

a jest też wariant z okresem nieoznaczonym?
jak wówczas wyglądają płatności?

Pozdrawiam
 #1003497  autor: damdol5
 13 lip 2018, 10:29
zito pisze:Cześć -

a to:
RePlay SOLO 24m.
można jeszcze wyszarpać ?

dobrze to rozumiem?
umowa w wariancie 24mieś w tym:
12x25 + 12x15 (???)
(play now jest wyłączany po 12 mieś)

a jest też wariant z okresem nieoznaczonym?
jak wówczas wyglądają płatności?

Pozdrawiam
Dezaktywacji ulega jedynie pakiet Play Now - Usługi Dodatkowe.

Dzięki temu nie płaci się dodatkowo 2 zł co miesiąc.
 #1003501  autor: zito
 13 lip 2018, 11:24
jaa - fackt - teraz widzę - pozornie subtelna różnica - ,,PLAY NOW - pakiet podstawowy" pozostaje.
Dzięki!

TO jeszcze taka mnie trawi wątpliwość...:
- to w tej chwili Play dla aneksujących co ma w zanadrzu?
przeglądając wątek - to tak syntetycznie widzę że są dwie opcje: promocje RePlay SOLO i RePlay FORMUŁA SOLO... oby 2 za 25zł/mieś.
- nadal są dostępne
- są między nimi jakieś istotne różnice poza wskazanymi wyżej kwestiami z roamingiem w UE ?
- oby 2 występują w wariancie na czas nieoznaczony?

Dzięki i pozdrawiam.
 #1003503  autor: iphoneski
 13 lip 2018, 11:36
@damdol5 już wiem o co chodzi, w aplikacji na telefon widziałem tylko aktywny tidal, po zalogowaniu się na komputerze widnieje też druga opcja. Dzięki za pomoc :)
 #1004189  autor: kkyyoo
 17 lip 2018, 17:53
Przeczytałem ostatnie 15 stron i nie znalazłem nic dotyczącego ofert przedłużeniowych dla FIRM.
Obecnie mam naprawdę dobrą ofertę: Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited 14,99 dla Firm tylko SIM. Polegało to na tym, że przez pierwsze 6 miesięcy abo było za zero, teraz jest za 19,99 co średnio daje tytułowe 14,99 NETTO - umowa całościowo była na 24 m-ce. Jest tam typowy no limit z internetem 7GB, żadnych TIDALI, TV i innych dodatków - nie potrzebuje tego. Do tego Internetu w UE było (o ile dobrze pamiętam) ok 1,5GB.
Problem polega na tym, że to dobro już m się kończy (pod koniec sierpnia). Mam też drugi numer, który jest już w play na karte.

Idealnie byłoby jakby dali mi to samo- czyli typowe przedłożenie i dołożyli analogiczną ofertę dla drugiego numeru. Niestety cały czas wydzwaniają do mnie z super ofertą za 30 zł netto( 36,90) na jeden numer i dziwią się, że nie chce skorzystać :-)

Co można obecnie wywalczyć na firmę i jak zakombinować aby drugi numer, który obecnie jest na kartę też dostał dobre warunki. Jakby mi zaproponowali jakiś duet za ok 40zł netto to biorę w ciemno. niestety duet mi proponują za 55 czy 60 zł netto ( ok 74 zł brutto) co jest naprawdę niezłą przesadą. Zależy mi aby było też trochę internetu w UE i możliwość pogadania przez parę dni - tak na wakacje :-)

Zastanawiam się czy skłądać wypowiedzenie, bo może warto pozostać z tym co mam, tylk nie wiem jak wkręcić ten drugi numer. Mam jeszcze niecały tydzień na decyzję odnośnie wypowiedzenia bo potem będzie mniej niż 30 dni.

Ktoś coś poradzi?
 #1004195  autor: iphoneski
 17 lip 2018, 18:37
A nie możesz po prostu zostawić tak jak jest i potem będziesz miał na czas nieokreślony? Jak bedą wydzwaniać to po prostu powiesz czego oczekujesz i tyle.
 #1004248  autor: giiiienek
 18 lip 2018, 08:46
Mam podobną sytuację jak kkyyoo tylko ze mam 2 numery Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited 14,99.
Umowa konczy sie też w tym miesiącu druga w następnym i chciałbym dołożyć 3 numer z karty.
Czy są podobne oferty ?
 #1004252  autor: Nikita_Bennet
 18 lip 2018, 09:57
BIZNES-BOX-ULTRA-dla-przenoszacych-numer, jeden numer zarejestrowany na firmę a najlepiej ten na kartę migrujecie do np plusa i po niecałym miesiącu przenosicie do tej oferty.
Niestety nie jest już dobrze w abonamentach, przynajmniej w play bo wychodzi 74zł za mieciąc brutto (ze zgodami, bez zgód marketignowych jest 5ziko drożej). Dostaniecie 2 karty no limit do rozmów (20GB neta) + dodatkową kartę do danych 200GB no limit w zasięgu play (komuś z rodziny do podarowania). Nie wiem jak jest z rozmowami sms/mms na tej karcie bo włożona jest w tablecie. Przynajmniej w teorii. Teraz czekam na fakturę aby przekonać się jak to będzie opisane na fakturze ;)
74/3 daje coś koło 25 zł/kartę czyli tyle samo ile oferta dla indywidualnego w play ale na fakturze ma nie być tidali, sridali czy telewizji. No i karta "data 200GB" ma to do siebie że to tak jakby wzmocniony RBM5 bo tam jest 100GB a tutaj mamy 2xtyle za podobne pieniądze z tego co kojarzę.
  • Strona 652 z 692
  • 1
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 692
  • 1
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 692