DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 22
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
 #1004108  autor: muchakk
 17 lip 2018, 14:30
Okazuje się, że jesteśmy największymi wygranymi w tej sytuacji. Nie dość, że korzystało się za darmo to na koniec dostaliśmy fajny przelewik :).

Dodatkowo warto dodać, że numeru nie straciliśmy. W dalszym ciągu możemy go przenieść do innego operatora.
 #1004118  autor: adacomp
 17 lip 2018, 15:02
Jak już zbankrutowali to oddanie takich drobnych garstce ludzi nie było dal nich problemem ;)

Co innego jakby padł ktoś z W4 a nie jakiś tam niszowy i nic nie znaczący MVNO.
 #1004127  autor: jarekt
 17 lip 2018, 15:30
24bis24 pisze:nie po to zamykają aby cokolwiek zwracać
umcusumc pisze:Niektórzy chcieliby mieć ciastko i zjeść ciastko ;)
adacomp pisze:Nadal widzę że naiwniaki co dali się złapać w worek oszusta folx liczą na to że jeszcze kasę on im odda
Pabloeq pisze:Kasę jak kasę ale podpisali folxlistę i udostępnili za frajer swoje dane nie wiadomo komu i nie wiadomo gdzie
w12 pisze:Przecież to bzdura żeby folx miał komukolwiek zwracać pieniądze za darmowe miesiące.
surface123 pisze:Ależ się uśmiałem :) już widzę jak Ci Folx zwraca za miesiące za które nie zapłaciłeś ani złotówki. Zejdź na ziemie...
adacomp pisze:Oddanie kasy nie przejdzie na pewno, z wyjątkiem jak ktoś miałby nadpłatę
Niezła z Was rodzinka :).
Zdradzicie źródło swojej "wiedzy"?
Na szefa Waszej grupy wyznaczam @adacomp, za teksty typu:
adacomp pisze:Dobrze że tą pseudosieć spuszczono do klopa.
adacomp pisze:Że tez ludzie dali się nabrać na tą pseudosieć tylko dla dziadowskiego prefiksu 450
adacomp pisze:Nadal widzę że naiwniaki co dali się złapać w worek oszusta folx liczą na to że jeszcze kasę on im odda
 #1004139  autor: pielegniarz
 17 lip 2018, 15:55
Mi również zwrócili pieniądze za 24 miesiące. Na początku miałem obawy, owszem, zwłaszcza dlatego, że nie wiedzieli kiedy to nastąpi, wydawało mi się że jeżeli przeniosę numer, to będzie po temacie. Miła niespodzianka.
 #1004159  autor: 24bis24
 17 lip 2018, 16:26
jarekt pisze:Niezła z Was rodzinka .
Zdradzicie źródło swojej "wiedzy"?
szkoda, że swoją wiedzę zawsze ujawniasz po fakcie :mrgreen:
ps. mimo braku czasu cały czas podglądasz forum wcielając się w różne postacie :)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2018, 16:36 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1004187  autor: reboot
 17 lip 2018, 17:49
muchakk, patrix-83 i Pawelek0787 - jak wyglądał Wasz wniosek? Tylko napisaliście "oddajcie kasę na nr rachunku bankowego ABCXYZ?"

WKS
 #1004192  autor: muchakk
 17 lip 2018, 18:01
Napisałem tylko, że to był barter. Ja podsyłałem klientów etc i co z moimi darmowymi miesiacami... Bez zbędnej gadki poprosili mnie o numer konta. Dzisiaj dodatkowo poprosili o adres na który mają PIT wysłać bo kasę przelali wczoraj i mam już na koncie (czego nie widziałem, kobieta poprosiła żebym sprawdził).
 #1004238  autor: jutek
 17 lip 2018, 23:56
Ciekawe jaki PIT i jaka pozycja w tym PIT. A ZUS i składkę zdrowotną odliczyli? ;) Jesteście przygotowani na uwzględnienie przychodu w zeznaniu rocznym? ;)
 #1004247  autor: Przemix
 18 lip 2018, 07:51
zapewne pit 8C. Wystarczy przepisać jedno pole z niego do swojego pitu za rok 2018. Tylko trzeba pamiętać że musi taki pit 8c przyjść, bo go przyślą na początku 2019. Jak się ktoś za szybko rozliczy to potem składasz korektę, przerabiałem to za program poleceń w moim banku
 #1004319  autor: reboot
 18 lip 2018, 20:07
Napisałem wczoraj wniosek do nich, teraz czekam na $$$. Widzę, że niektórzy mieli na następny dzień. Chyba muszę im trochę postękać :)

WKS
 #1004395  autor: patrix-83
 19 lip 2018, 14:40
reboot pisze:muchakk, patrix-83 i Pawelek0787 - jak wyglądał Wasz wniosek? Tylko napisaliście "oddajcie kasę na nr rachunku bankowego ABCXYZ?"
Wniosek złożyłem przez czata, pisząc po prostu formalnie że proszę o to i o to za pozostałe miesiące darmowej subskrypcji na moje konto bankowe nr i że proszę również o potwierdzenie przyjęcia dyspozycji na mojego e-maila bo czat wiadomo dezaktywuje się z chwilą przeniesienia numeru od nich. E-maila otrzymałem z potwierdzeniem przyjęcia dyspozycji.

Kasę zwrócili we wtorek i napisali do mnie na czata w ten sam dzień o adres zamieszkania bo chcą mi wysłać Pita abym się mógł z tego zwrotu rozliczyć z fiskusem za 2018r i tyle.

Dziś mi jeszcze napisali na czata sami żebym nie zapomniał ując tego w rozliczeniu rocznym za 2018 bo jestem prawnie do tego zobowiązany, taka przypominajka kolejna, martwią się o nas ale to miło z ich strony :D

A tak poza tematem to ja z moim numerem FOLX jestem w trakcie MNP do KLUCZ MOBILE ze względu na tanie połączenia międzynarodowe do UE dla których potrzebuję tego numeru.
 #1004521  autor: reboot
 20 lip 2018, 13:53
Ja też dostałem e-maila, mam też zrzuty ekranu. Jestem już po MNP, więc nawet nie mogę się zalogować na stare konto (które było zakładane na e-mail przecież, więc nie rozumiem czemu nie działa).
Pewnie jedyny kontakt z nimi to pomoc@folx.com
Wniosek o zwrot zgłoszony we wtorek, pieniędzy wciąż nie ma.

WKS
  • Strona 21 z 22
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22