DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
 #1003915  autor: Remington
 16 lip 2018, 08:50
Dorotea pisze:"Rejestracja odbywa się przed wysyłką, po zakupie karty". Co to w praktyce znaczy? Sprzedaje osoba prywatna, bez faktury. Czyli jak chce to rejestrować, na kogo?
Pewnie na siebie, albo na jakiegoś słupa.

Gdyby zainteresować tym KAS, to się szybko oferta zwinie.
 #1003927  autor: JFK2016
 16 lip 2018, 10:44
darekka pisze: Jak dostaną to mają trochę czasu na rozpatrzenie i ewentualną wypłatę.
To nie opieka społeczna, to ubezpieczenie i weryfikacja dokumentów-jeżeli nie ma jakiś błędów lub braków, kasa jest przelewana (ja ją miałem w kilka dni na koncie).
darekka pisze: Ten podawany miesiąc to raczej nierealny czas na odzyskanie kasy.
Ten miesiąc jest jak najbardziej realny, z tym że aby rozpocząć procedurę z gwarancji ubezpieczeniowej musi upłynąć 30 dni (jeżeli płatność była dokonana poprzez Allegro, to tylko zgłoszenie i później zeznanie na Policji, na tym się kończy cała procedura z POK).
 #1003946  autor: Dorotea
 16 lip 2018, 13:53
Niektórzy doświadczeni użytkownicy jeszcze bronią zamiast ostrzegać? Gołym okiem widać, że coś jest nie tak z tą aukcją. Rzekomo Play Internet Na Kartę, nie wiadomo z jaką taryfą (nieprzypadkowo ukryta informacja). W opisie brak, że to naprawdę FAKT Mobile, dopiero w kontakcie mailowym uchyla rąbka tajemnicy. Bez faktury, startery rejestrowane przed wysyłką - to samo już powinno wystarczyć, żeby zapaliło się czerwone światełko.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2018, 14:30 przez Dorotea, łącznie zmieniany 3 razy.
 #1003957  autor: Dorotea
 16 lip 2018, 14:20
Edytowałam, skoro masz taki problem z uchwyceniem kontekstu. Zastanawia Twój udział w temacie i obrona tych wielce podejrzanych aukcji. Skłaniam się ku tej opinii:
matek451 pisze:Bzdur jakie wypisuje @24bis24 nie idzie czytać, brak elementarnej wiedzy wręcz przeraża. Niezarejestrowany starter a ten twierdzi że handlarz go doładował za 5 zł i uzyskał RWK. A kolejny naiwny już kupuje i pewnie posyła własne dane osobowe w ciemno. W opisie "starter Play na Kartę Internet" , przecież ctakiej taryfy nie było i nie ma a potem okazuje się że to jednak jakiś starter Fakt. Tu są regulaminy Fakt Mobile i niech kolega @24bis24 znajdzie pakiet w którym internet jest bez ograniczeń przez cały rok. Głupich nie sieja , sami się rodzą.
 #1003960  autor: 24bis24
 16 lip 2018, 14:29
widzisz ja przynajmniej wiem jaka jest taryfa w Fakcie a wiedzy elementarnej nie muszę mieć
ale...
mam taką propozycje złóżcie się na tą kartę wszyscy ci co wiedzę mają jak już dotrze do jednego z was to opiszecie co i jak.
zaspokoicie swoją ciekawość i innym udowodnicie, że wasze jest górą :mrgreen:

i jeszcze jedno jak znajdzie się odważny i pogrzebie na forum to znajdzie post potwierdzający, że sprzedający nie jest ``oszustem``.

a tak na marginesie czy ktoś co krytykuje sprzedawce z aukcji ma na swojej simce coś co jest niezgodne z regulaminem a działa . Usługę działającą w taryfie w której powinna nie działać, datę dłuższą niż regulaminową, konto ważne rok w taryfie w której trzeba doładować dużo złotówek a on ma za darmo.
I właśnie od tego trzeba by zacząć aby wypowiadać się w pewnych kwestiach.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2018, 14:58 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1003965  autor: Dorotea
 16 lip 2018, 14:57
24bis24 pisze:i jeszcze jedno jak znajdzie się odważny i pogrzebie na forum to znajdzie post potwierdzający, że sprzedający nie jest ``oszustem``.
Zachodzi podejrzenie, że sprzedawca jest między nami albo działa w porozumieniu z "naganiaczami".
 #1003966  autor: 24bis24
 16 lip 2018, 15:03
Dorotea pisze:Zachodzi podejrzenie, że sprzedawca jest między nami albo działa w porozumieniu z "naganiaczami".
że jest między nami to wiadomo od samego początku a czy działa z ``naganiaczami`` to już pozostanie tajemnicą :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1004014  autor: adacomp
 16 lip 2018, 21:05
I dlatego należy potępić działanie takich Januszy z aledrogo.
To nie jest forum allegro , ogłoszeniowe czy handlarzy aby promować takie rzeczy.
Głupich i tak jest więcej niż mądrych więc każdy swój rozum ma i niech sam się w to pakuje aby komuś nabić kieszenie kasą za swoją naiwność i łatwowierność.

Admin powinie ukrócić takie perfidne działania handlarza i jego naganiaczy z banem konta włącznie.
 #1004015  autor: forum_tg
 16 lip 2018, 21:09
w takich przypadkach proponuje kasować linki, a rozmowy mogą zostać. Jak ktoś będzie chciał to sam odnajdzie daną aukcję.
Są jednak osoby, które ryzykują i kupują tego typu karty z Allegro lub innych portali.
 #1004017  autor: matek451
 16 lip 2018, 21:22
Drążąc temat pokusiłem się i zadałem pytanie na aukcji Allegro: "Czy na wspomnianej karcie bez limitu GB są jakieś limity prędkości? W mojej lokalizacji w Play osiągam ponad 200Mb/s i czy takie prędkości są dostępne na tej karcie i przez cały czas ważności tej karty to jest przez rok. to znaczy będę miał zawsze maksymalne dostępne u mnie prędkości LTE w Play?" Odpowiedź, niezwykle" fachowa i wyczerpująca" czyli sprzedawca odpowiada "Witam, raczej tak, to zależy od położenia nadajnika" Zostawmy to bez komentarza.
 #1004021  autor: Kamil7878
 16 lip 2018, 21:33
Temat dotyczy właśnie takich aukcji, więc nie rozumiem niektórych, i ich oburzenie i od początku zakładanie że ktoś jest nie uczciwy, ktoś wie więcej a za wiedzę trzeba płacić i jest to jak najbardziej możliwe, jeden z kolegów tego forum, pewnie to sprzedaje więc nie sądzę że by chciał nas oszukać i sprzedawać coś co nie spełnia swojej funkcji.
 #1004023  autor: Dorotea
 16 lip 2018, 21:54
W opisie aukcji sprzedający pisze, że Internet Play na Kartę, a w mailu już co innego, że to FAKT Mobile. Dlaczego ukrywa tę istotną informację i inne szczegóły? Wzbudzanie ciekawości przy równoczesnym unikaniu podawania wyczerpujących danych, to typowe działanie oszustów więc nic dziwnego, że nie wzbudza zaufania.
 #1004031  autor: matek451
 16 lip 2018, 22:24
Ja go zapytałem czy gwarantuje ze karta będzie na LTE Play działać z dostępną u mnie prędkością przez cały rok a on uzależnia to od "położenia nadajnika". Przecież on nawet nie rozumie o co go pytałem? No i ten "nadajnik" to tylko dopełnienie "opisu" tej aukcji. Amatorszczyzna aż kłuje w oczy.
 #1004089  autor: adacomp
 17 lip 2018, 11:35
Kamil7878 pisze:
Remington pisze:Pytał go ktoś jak przebiega u niego proces rejestracji?
Karty są już zarejestrowane.
Czyli albo na Janusza Aledrogo albo na "słupa" więc ryzyko zablokowania bardzo duże.
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10