DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 651 z 692
  • 1
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 692
 #1000746  autor: Karlos20
 26 cze 2018, 12:50
szpenton pisze:A co można teraz wywalczyć przy przedłużeniu w umowie z telefonem?
Jaka jest max zniżka na abo i rabat na tel od cen cennikowych?
Pytaj o to w Obsłudze Klienta w Play, oferty są zmienne.
Polecam jednak wybrać telefon na raty 0% i bez zbędnych śmieci od operatora (ofert na wakacje jest dużo), a umowę przedłużyć z opcją tylko SIM, już od 20/25 zł miesięcznie. Wypełnij formularz na stronce: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/ a konsultant zadzwoni do Ciebie z ofertą i troszkę się potargujesz.
anna_nowak pisze:A jest jakaś dobra oferta na on-limit dla przechodzących do Play ?
Wybacz, ale tutaj rozmawiamy tylko o przedłużeniu umowy w Play. Nowi nie dostaną ciekawych warunków, w porównaniu do stałych klientów, jeśli nie zawalczą o niższą cenę abonamentu. Nowi przenoszący numer z abo mają do 6m za darmo, aby spłacili resztę zobowiązania u starego operatora, bez telefonu dobra oferta to od 50 zł/mies., z telefonem drożej o minimum 10 zł i więcej. Przedłużający umowę mają nawet o połowę taniej w opcji tylko SIM. Warto rozważnie dobierać opcje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1000972  autor: gepard
 27 cze 2018, 18:09
Już masz taką gotową formułkę, jak w Play np prosimy o0 cierpliwość, na temat rat.
Nie każdy może, nie ma zdolności czy inne powody, ale też po prostu wolą u tego czy innego operatora płacić za to.
 #1001021  autor: Karlos20
 27 cze 2018, 22:28
gepard: miałem do czynienia z ratami zawartymi w kwocie zobowiązania za zakupiony abonament z telefonem, co mi da abo z no-limitem, skoro opłata wynosiła 110 zł/miesięcznie. Owszem, przedłużenie umowy z telefonem wymaga dowodu osobistego, ale i tak Abonent / konsument jest sprawdzany w BIKu/ERIF i u operatorów komórkowych. Dlatego po co przepłacać za telefon u operatora i mieć syf od niego na telefonie? Przy opcji RePlay dużych zniżek nie dostaniemy za zakup urządzenia.
Dlatego zachęcam do przedłużenia umowy tylko SIM, a telefon kupić na raty w sklepie.


Mogę dać konkretny przykład na jednym z telefonów.
> Samsung Galaxy A5 2017
- ABO 100 zł/mies. cena na start 1 zł.
25m x 100 zł = 2500 zł. Bazowa kwota abonamentu w ofercie to 50 zł. Reszta to dopłata za telefon. Więc telefon to 1251 zł, reszta to abonament, na fakturze jest widoczna cała kwota.

> W sklepie (np. EURO) tel telefon kosztuje 1199 zł. Ale jest promocja ratalna, gdzie 2 raty sklep płaci za klienta. Po rabacie cena wynosi 1119,16 zł. 30x0%. Raty 30x 39,97 zł/mies. Klient spłaci 28 rat. Do tego przedłużony abonament w Play bez fona za 25 zł/mies.
Koszt przez 30 miesięcy: 1199 - 2 raty gratis + przyjmijmy 30x 25 zł. Razem: 750 zł abo.
Łącznie 1949 zł - 2 raty gratis = 1869,06 zł.

Różnica EURO+REPLAY tylko sim vs REPLAY Z TELEFONEM to 630,94 zł.
Raty można spłacić szybciej w EURO, po spłaceniu jest sam abonament 25 zł, w przypadku REPLAY z telefonem topimy więcej kasy do końca umowy.

Wniosek jest prosty, albo ludzie nie chcą lub nie umieją liczyć. Sam się na tym przejechałem, dlatego zachęcam sprawdzać oferty. Opłaci się. Bo warto mieć kilka stówek w kieszeni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1001045  autor: Mr.Pelisa
 28 cze 2018, 08:04
Karlos20 pisze:Różnica EURO+REPLAY tylko sim vs REPLAY Z TELEFONEM to 630,94 zł.
Raty można spłacić szybciej w EURO, po spłaceniu jest sam abonament 25 zł, w przypadku REPLAY z telefonem topimy więcej kasy do końca umowy.

Wniosek jest prosty, albo ludzie nie chcą lub nie umieją liczyć. Sam się na tym przejechałem, dlatego zachęcam sprawdzać oferty. Opłaci się. Bo warto mieć kilka stówek w kieszeni.
Zgadzam się z Tobą w 100% - zawsze trzeba policzyć ;) czasami cena może wyjść podobna ale kupując tel. w sklepie nie mamy wspomnianego syfu, częstsze aktualizacje, a czasami lepsze parametry (ja tak miałem z LG G3, w Play 2 GB RAM, a na wolnym rynku 3 GB). A w podanym przez Ciebie przykładzie różnica w cenie jest bardzo duża...
Wracając do Twoich wyliczeń to w opcji 2 podałeś cenę za 30 miesięcy, a w 1 opcji za 25 miesięcy więc trzeba doliczyć do różnicy 125 zł (5 x 25 zł) co daje 755,94 zł - zgadzasz się @Karlos20 ?
 #1001127  autor: PiotrJot
 28 cze 2018, 15:34
Całkowicie zgadzam się z przedmówcami: o wiele bardziej opłaca się kupować telefon na wolnym rynku, niż mieć abo. Ja sam nie mam tymczasem niestety czasu na użeranie się z Play, i od pół roku lecę na abo dla firm (3 numery + internet) po zakończeniu umowy, ale nie brałem oferty z telefonem.
Uważam za całkowicie nie fair, że Play oferuje Voice over WiFi tylko w wypadku, kiedy telefon jest zakupiony u nich. Tlumaczą to modyfikacjami firmware'u, ale nie bardzo w to wierzę: kupiłem s9, i przez kilka dni po uruchomieniu funkcja działała bardzo dobrze, dopóki play nie zablokował opcji

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 #1001161  autor: umcusumc
 28 cze 2018, 17:53
Pomijając offtop, to pierwsze słyszę, żeby Play blokował VoWiFi. Ja mam tylko telefony niebrandowane i na obydwu działa usługa. Być może masz zbyt słaby sygnał i dlatego nie chce się włączyć?
 #1001218  autor: lukaszenko77
 29 cze 2018, 10:03
Witam,
posiadam umowę bezterminową wszystko za free (internet 10 GB z lejkiem) za 25 zł. Miesiąc temu zadzwonili do mnie z PLAY i zaproponowali dołączenie do obecnej umowy karte sim Play ONLINE za 25 zł (100 GB a potem lejek 1 Mb/s). Czyli razem wszystko za 50 zł tylko umowa na 24 miesiące. Poprosiłem o telefon za miesiąc, kilka dni temu zadzwoniłem do PLAY i konsultant mówi że nie ma takiej oferty i nic w systemie nie widzi.
Spotkał się ktoś z czymś takim? Macie może podobne oferty (tel+internet)?
 #1001549  autor: dylon
 30 cze 2018, 20:08
PiotrJot "o wiele bardziej opłaca się kupować telefon na wolnym rynku,Obrazek"

No przyznam, że nie wiem jak jest teraz, ale 1,5 roku temu brałem s7 edge to licząc abo jaki mógłbym ugrać przy wypowiedzeniu i ceny przy ratach 0%, to wyszło mnie dokładnie to samo. Oczywiście negocjowałem mając złożone wypowiedzenie i dwa tygonie do końca umowy. Udało mi się cenę słuchawki zbić o 800zł.

Za niecałe pól roku będę przechodził to samo, to zobaczę :) Abym nie zapominał o terminach, od stycznia mam złożone wypowiedzenie :D
umcusumc pisze:Pomijając offtop, to pierwsze słyszę, żeby Play blokował VoWiFi. Ja mam tylko telefony niebrandowane i na obydwu działa usługa. Być może masz zbyt słaby sygnał i dlatego nie chce się włączyć?
Play od razu mi włączył vowifi, ale po tygodniu sam zrezygnowałem. O ile mam prawie rewelacyjny internet w domu i w kilku miejscach które testowałem, to jakość rozmów mimo wszystko była o wiele gorsza od gsm. Do tego dochodziły problemy z nawiązaniem połączenia. Ogólnie chyba play jeszcze (to było rok temu) nie dorósł do dorosłych usług...
Ostatnio zmieniony 04 lip 2018, 20:19 przez Morvius, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Scalenie dwóch postów. Pamiętaj, że funkcja edycji służy do wymoderowania wysłanej treści, a pisanie post pod postem zaśmieca forum.

Pozdrawiam,
--
Dylon
 #1001555  autor: iphoneski
 30 cze 2018, 21:36
Może u ciebie coś nie tak z tym jest, ja w domu czasem nawet tryb samolot włączam i mam tylko połączenia po wifi i jakość jest dobra.
 #1001592  autor: lukx95
 01 lip 2018, 10:37
Powiedzcie mi na ile miesięcy przed końcem umowy można otrzymać na przedłużenie umowy ten no limit za 25 zł z 10 GB internetu i lejkiem 1Mb/s?
 #1001611  autor: Karlos20
 01 lip 2018, 12:22
Mr.Pelisa pisze:Wracając do Twoich wyliczeń to w opcji 2 podałeś cenę za 30 miesięcy, a w 1 opcji za 25 miesięcy więc trzeba doliczyć do różnicy 125 zł (5 x 25 zł) co daje 755,94 zł - zgadzasz się @Karlos20 ?
Zgadzam się, lecz te umowy z tym telefonem nic nie zmieniają, bo kosztowo wyjdzie więcej za te kilka miesięcy, a dopłata jest minimalnie niższa. Nieopłacalne.
PiotrJot pisze:Uważam za całkowicie nie fair, że Play oferuje Voice over WiFi tylko w wypadku, kiedy telefon jest zakupiony u nich. Tlumaczą to modyfikacjami firmware'u, ale nie bardzo w to wierzę: kupiłem s9, i przez kilka dni po uruchomieniu funkcja działała bardzo dobrze, dopóki play nie zablokował opcji
U mnie w S8 jest natywne WiFi Calling, na sofcie oficjalnym, nie Playowym, działanie usługi można aktywować darmowym SMSem, ale to temat na inny wątek.
lukx95 pisze:Powiedzcie mi na ile miesięcy przed końcem umowy można otrzymać na przedłużenie umowy ten no limit za 25 zł z 10 GB internetu i lejkiem 1Mb/s?
Ja dostałem na 3 miesiące przed końcem umowy.
Ważne: w wypadku przedłużenia umowy, do aktualnej daty końca umowy doliczają czas umowy w ramach aneksu. Czyli: umowę masz do np. 20 października. Zawierasz aneks w opcji 25/30 zł na 18m z ww. ofertą/taryfą; wówczas Twoja umowa będzie trwała do 20 lutego 2020.
Gdyby to była umowa bezterminowa, czas bezterminowy będzie obowiązywać od 20 listopada 2018, gdyż wydłużasz defacto umowę o dodatkowy miesiąc, następnie następuje je odnowienie na kolejny miesiąc i tak w kółko (lecz wielu konsultantów nie zaproponuje tak szybko takiej umowy).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1002452  autor: pavulonik
 06 lip 2018, 15:10
Mam złożone wypowiedzenie na 2 numery. Dostałem ofertę 25 zł wszystko bez limitu + 10 GB neta z lejkiem ale do 3 numer który u nich mam doliczają mi 5 zł i na tym numerze mam też taka ofertę z tym, że przy tym 3 numerze umowa jest ważna tak jak do tej pory czyli do stycznia 2019. Umowę na 2 numery, które jest złożone wypowiedzenie, proponują na 24 mies. Da radę uzyskać umowę na czas nieokreślony?
 #1002463  autor: Karlos20
 06 lip 2018, 15:46
pavulonik: Ciężko będzie na czas nieokreślony, na 18m dostaniesz bez problemu. Negocjuj dalej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1002938  autor: bounty
 09 lip 2018, 19:25
Witam, mam od dłuższego czasu, może lat, abo dla firm za 25zł na czas nieokreślony (aktualnie na wypowiedzeniu)... mam jeszcze 5 SIM w innej sieci (też na wypowiedzeniu), które chciałbym przenieść... Reasumując potrzebowałbym abo dla firm dla 6 SIM + 2 dodatkowe karty internetowe. Podpowiedzcie proszę, co można ugrać, otrzymać w DUK? Nie wiem na co się powołać, na jaką ofertę. Pozdrawiam i z góry dzięki :smt023
 #1003073  autor: bounty
 10 lip 2018, 14:14
Dzięki damdol5 za propozycję... ale abo 6 SIM + 2 karty internet (na 25m) za 206,64zł brutto miesięcznie? Serio? :lol: W plusie dostałem ofertę na 10 SIM + 1 karta internet za 100zł netto... ale potrzebuje abo na 6 SIM + 2 karty internet, więc szukam dalej, jakby ktoś mógłby doradzić będę wdzięczny. Jak Play się nie postara, będzie zmiana. Pozdrawiam
 #1003098  autor: Nikita_Bennet
 10 lip 2018, 16:25
a w tym plusie to przy 10 sim + jednej na neta to co miałeś w tej cenie na karcie do rozmów oraz na tej od neta?? Jeżeli to nie tajemnica oczywiście.
 #1003109  autor: damdol5
 10 lip 2018, 18:41
Nikita_Bennet pisze:a w tym plusie to przy 10 sim + jednej na neta to co miałeś w tej cenie na karcie do rozmów oraz na tej od neta?? Jeżeli to nie tajemnica oczywiście.
Też jestem ciekaw :)
 #1003142  autor: Wosiu96
 10 lip 2018, 20:38
Panowie pytanko...
Przedłużyłem umowę z play. Podczas ostatniej korzystałem z tidala 24 miesiące. Na umowie obecnej mam napisane, iż tidal jest na 24 miesiące za darmo. Dostałem ostatnio fakturę, gdzie naliczyli mi koszty za tidala. W salonie powiedzieli mi, że tylko pierwsze 24 miesiące są za darmo. Czy to prawda, że teraz wraz z przedłużeniem i nową umową nie mam darmowego tidala czy niewiedza Pani w salonie?
  • Strona 651 z 692
  • 1
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 692
  • 1
  • 649
  • 650
  • 651
  • 652
  • 653
  • 692