DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1006354  autor: Sodarr
 06 sie 2018, 14:58
Witam, powoli dobiega końca moja umowa w Plusie, planuje zmienic telefon, a kutalnie jestem posiadaczem Honora 8. Wątpie że cos ciekawego mi zaproponuje Plus więc bedę chciał kupić na własna rękę. Na pewno chce żeby był to nowy telefon, żadna używka czy coś z allegro, dystrubucja w zwykłym sklepie. Moje wymagania to: dobra praca na baterii, gdyż często jeste cały dzień poza domem i nie zawsze moge podładowac telefon, lubię sobie pograć, posłuchać muzyki, fb i ogólnie internet. Zdjęć też robie spore, ale nie jakoś profesjonalnie. mój budżet +/- 2500, gówni kandyndaci to MATE 10 PRO i P20. lekko choruję również na P20 PRO ale to już trochę za drogo, z chęcią rozpatrze inne opcję. I takie mam małe pytanie, czy z racji tego, że mniedługo będzie premiera Mate 20 to może poczekać tą chwilę bo jest duża szansa na tańsze telefony które wcześniej wymieniełem?
 #1006360  autor: vonski
 06 sie 2018, 16:14
Nigdy żadna premiera nie powoduje drastycznego spadku cen, to mit. Ceny spadają liniowo, jednych urządzeń szybciej, innych wolniej. U nas w sporej mierze zależy to od dostępności i cen w abonamentach, szczególnie tych tańszych.

Tapatalk @ Google Pixel
 #1006363  autor: Sodarr
 06 sie 2018, 16:19
Z tego co kojarzę jak wszedł P20 to P10 poleciała w dół w przeciągu miesiąca jakieś 150-200 zł, może to nie jakaś fortuna, ale zawsze coś
 #1006370  autor: FKS_91
 06 sie 2018, 16:55
Możesz wziąć pod uwagę S8+, wydaje mi się że to byłaby ciekawa dla Ciebie opcja. Cena też już nie taka zła ok 2200-2300 zł.
 #1006387  autor: antonio7
 06 sie 2018, 19:45
Brałbym Mate 10 Pro - lepszy aparat, bateria, więcej GB ramu, ogółem telefon zdecydowanie lepszy i bardziej godny polecenia niż przereklamowana P20. Jak już coś z P20 to tylko wersja PRO, ale tu już trzeba dołożyć, co jak wyczytałem nie za bardzo Ci się uśmiecha. Brałbym więc Mate'a.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1006494  autor: Sodarr
 07 sie 2018, 14:22
Też tak myślę, Mate 10 pro będzie dobrym rozwiązaniem, chociać brak slotu karty sim i wystający aparat lekko będą mnie denerwować ale chyba jakos przeżyje :D
 #1006550  autor: Lawrence72
 07 sie 2018, 17:40
P20 Pro byłby idealnym wyborem ale jednak sporo powyżej tego budżetu: świetny aparat i optymalizacja. Telefon na lata :). W tym segmencie cenowym spokojnie wyrwiesz zwykłą S8 lub S8+ która na ten moment w sklepach takich jak sferis świeci za ok. 2300 wiec spokojnie wystarczy.