DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1006364  autor: TomLee
 06 sie 2018, 16:26
Ładowanie indukcyjne to taki gadżet. Ładuje bardzo powoli a i tak ładowarka indukcyjne musi być podłączona do sieci. Przesuniesz trochę w bok i już przerywa ładowanie.
 #1006400  autor: Samsung1
 06 sie 2018, 20:54
TomLee pisze:Ładowanie indukcyjne to taki gadżet. Ładuje bardzo powoli a i tak ładowarka indukcyjne musi być podłączona do sieci. Przesuniesz trochę w bok i już przerywa ładowanie.
Jeżeli chodzi o ładowanie indukcyjne to zależy mi na tym żeby nie wsadzać co ładowanie kabla do telefonu bo to mnie najbardziej denerwuje.
A czy taka ładowarka indukcyjna za 5-10$ będzie tak samo powoli ładować jak oryginał Samsung?
 #1006401  autor: jack78
 06 sie 2018, 20:57
Ja mam ładowarkę Nillkin za 50zł z chin. Ładuje może 1 godzinę dłużej niż fabryczna. Ale jaką to robi różnicę jak telefon się ładuje najczęściej w nocy?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 #1006407  autor: Samsung1
 06 sie 2018, 22:55
jack78 pisze:Ja mam ładowarkę Nillkin za 50zł z chin. Ładuje może 1 godzinę dłużej niż fabryczna. Ale jaką to robi różnicę jak telefon się ładuje najczęściej w nocy?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Przy moim użytkowaniu telefonu ,ja akurat ładuje o każdej porze...
 #1006425  autor: vonski
 07 sie 2018, 08:53
TomLee pisze:Ładowanie indukcyjne to taki gadżet. Ładuje bardzo powoli a i tak ładowarka indukcyjne musi być podłączona do sieci. Przesuniesz trochę w bok i już przerywa ładowanie.
Gadżet nie gadżet, ale wygodny. A jak masz w samochodzie uchwyt z takim ładowaniem to już w ogóle bajka, nie ma nic wygodniejszego.
 #1006544  autor: jack78
 07 sie 2018, 17:29
Też uważam że to super udogodnienie. Sam mam włożony adapter pod obudowę. Przy łóżku ładowarka indukcyjna, w aucie to samo. Zero uszkodzonych gniazd ładowania, Zero przepięć z auta

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 #1006754  autor: vonski
 09 sie 2018, 08:13
Są adaptery do ładowania indukcyjnego dla większości telefonów. Chowane pod etui, ewentualnie pod klapkę obudowy w starszych modelach.
 #1006767  autor: jack78
 09 sie 2018, 10:12
Musisz byc zalogowanym uzytkownikiem pisze:
Sam mam włożony adapter pod obudowę. Przy łóżku ładowarka indukcyjna, w aucie to samo.
Jaki adapter pod jaką obudowę? Jakie modele tych ładowarek indukcyjnych? Jaką mają sprawność?
https://m.aliexpress.com/item/328049447 ... sstype=600


https://m.aliexpress.com/item/328472826 ... sstype=600



https://m.aliexpress.com/item/328474165 ... sstype=600



Sprawność ładowarki na poziomie 70%

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka