DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1006161  autor: Samsung1
 04 sie 2018, 17:07
Witam nie wiem jaki telefon będzie spełniał moje wymagania ,więc proszę o doradztwo.
Min 3-4gb ram
Min 32gb lub 16gb+ sd
Ip68 wodoszczelność
Bez zaślepki na ładowanie
Ładowanie indukcyjne
Duos 2 karty sim
Dobry aparat
Dobra bateria
 #1006163  autor: piotrzet
 04 sie 2018, 17:19
Samsung1 pisze:Witam nie wiem jaki telefon będzie spełniał moje wymagania ,więc proszę o doradztwo.
Min 3-4gb ram
Min 32gb lub 16gb+ sd
Ip68 wodoszczelność
Bez zaślepki na ładowanie
Ładowanie indukcyjne
Duos 2 karty sim
Dobry aparat
Dobra bateria
Sony Xperia XZ2 np

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006184  autor: antonio7
 04 sie 2018, 20:15
piotrzet pisze:
Samsung1 pisze:Witam nie wiem jaki telefon będzie spełniał moje wymagania ,więc proszę o doradztwo.
Min 3-4gb ram
Min 32gb lub 16gb+ sd
Ip68 wodoszczelność
Bez zaślepki na ładowanie
Ładowanie indukcyjne
Duos 2 karty sim
Dobry aparat
Dobra bateria
Sony Xperia XZ2 np
XZ2 z polskiej dystrybucji nie mają dual sima.

Ładowanie indukcyjne i dual sim jeżeli chodzi o polską dystrybucję na chwilę obecną mają chyba tylko i wyłącznie Galaxy S9 i S9+. Oczywiście, mówię o normalnym producentach, nie nołnejmach.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1006187  autor: Samsung1
 04 sie 2018, 20:16
piotrzet pisze:
Samsung1 pisze:Witam nie wiem jaki telefon będzie spełniał moje wymagania ,więc proszę o doradztwo.
Min 3-4gb ram
Min 32gb lub 16gb+ sd
Ip68 wodoszczelność
Bez zaślepki na ładowanie
Ładowanie indukcyjne
Duos 2 karty sim
Dobry aparat
Dobra bateria
Sony Xperia XZ2 np
Ok ,ale cena trochę za duża...
 #1006190  autor: Samsung1
 04 sie 2018, 20:19
vonski pisze:Budżet?

Tapatalk @ Google Pixel
Tak do 1200zł ,ale chyba mam za duże wymagania jak na taki budżet.
Więc ew.tą indukcję mogę sobie odpuścić.Widziałem że są obudowy indukcyjne itp ,więc można sobie później dołożyć.
 #1006191  autor: Samsung1
 04 sie 2018, 20:20
antonio7 pisze:
piotrzet pisze:
Samsung1 pisze:Witam nie wiem jaki telefon będzie spełniał moje wymagania ,więc proszę o doradztwo.
Min 3-4gb ram
Min 32gb lub 16gb+ sd
Ip68 wodoszczelność
Bez zaślepki na ładowanie
Ładowanie indukcyjne
Duos 2 karty sim
Dobry aparat
Dobra bateria
Sony Xperia XZ2 np
XZ2 z polskiej dystrybucji nie mają dual sima.

Ładowanie indukcyjne i dual sim jeżeli chodzi o polską dystrybucję na chwilę obecną mają chyba tylko i wyłącznie Galaxy S9 i S9+. Oczywiście, mówię o normalnym producentach, nie nołnejmach.
Dzięki za konkretną odpowiedź.Producent aż tak bardzo nie gra roli.Chyba że nie polecacie noname-ów ?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2018, 20:22 przez Samsung1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1006192  autor: piotrzet
 04 sie 2018, 20:20
antonio7
Oczywiście bzdura. XZ2 z dystrybucji PL i T-Mobile ma dual sim reszta sieci ma Single Sim. Następnym razem sprawdź za nim będziesz pisał.
Samsung1
Nie podałeś ceny, a nikt nie jest jasnowidzem. Skoro informacji nie było to logiczne, że nie ma limitu.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006210  autor: jack78
 05 sie 2018, 09:14
Samsung1 pisze:
jack78 pisze:Ja kupiłem VK7000.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za odp.Ale twój tel nie spełnia moich wymagań.
Kuzyn taki mi zaproponował ,ale ma zaślepkę na ładowanie i nie ma indukcji:(
https://www.banggood.com/Vernee-V2-Pro- ... rehouse=HK
A już miałem zamawiać...

Ma indukcję.
 #1006240  autor: vonski
 05 sie 2018, 14:28
Wszystko poza dualem ma S7. Jest też wersja S7 z dual sim, ale nie za te pieniądze....

Tapatalk @ Google Pixel
 #1006364  autor: TomLee
 06 sie 2018, 16:26
Ładowanie indukcyjne to taki gadżet. Ładuje bardzo powoli a i tak ładowarka indukcyjne musi być podłączona do sieci. Przesuniesz trochę w bok i już przerywa ładowanie.
 #1006400  autor: Samsung1
 06 sie 2018, 20:54
TomLee pisze:Ładowanie indukcyjne to taki gadżet. Ładuje bardzo powoli a i tak ładowarka indukcyjne musi być podłączona do sieci. Przesuniesz trochę w bok i już przerywa ładowanie.
Jeżeli chodzi o ładowanie indukcyjne to zależy mi na tym żeby nie wsadzać co ładowanie kabla do telefonu bo to mnie najbardziej denerwuje.
A czy taka ładowarka indukcyjna za 5-10$ będzie tak samo powoli ładować jak oryginał Samsung?
 #1006401  autor: jack78
 06 sie 2018, 20:57
Ja mam ładowarkę Nillkin za 50zł z chin. Ładuje może 1 godzinę dłużej niż fabryczna. Ale jaką to robi różnicę jak telefon się ładuje najczęściej w nocy?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 #1006407  autor: Samsung1
 06 sie 2018, 22:55
jack78 pisze:Ja mam ładowarkę Nillkin za 50zł z chin. Ładuje może 1 godzinę dłużej niż fabryczna. Ale jaką to robi różnicę jak telefon się ładuje najczęściej w nocy?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Przy moim użytkowaniu telefonu ,ja akurat ładuje o każdej porze...