DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1005315  autor: jack be
 27 lip 2018, 15:55
Aktualnie jestem na Nokia Lumia 730 Dual Sim na win 8.1.W lipcu pękły 3 lata (zakupowałem nówkę w sklepie).To był początek mojej przygody z windowsem (dałem nogę z androida).Byłem z tego telefonu BARDZO ZADOWOLONY i jest to NAJLEPSZY telefon jaki kiedykolwiek miałem.Niestety wiadomo jak się potoczyły sprawy microsoftu i z czasem aplikacje przestawały otrzymywać wsparcie.Dzisiaj moja cierpliwość się skończyła jak gamonie z olx wyłączyły mi aplikacje.ING potrafiło zrobić nową apkę,a te gamonie szukające wszędzie kasy nie..

Do rzeczy - potrzebuję nówkę sztukę (niestety android) w compactowym rozmiarze do 4.8 cala max.Zależy mi na mało awaryjnym telefonie,żywotnej baterii,dobrym aparacie i koniecznie gorilla glass na wyświetlaczu - znajdę taki w okolicach 1000pln?Polećcie coś konkretnego,bo nie mam pojęcia na co się przesiąść..Tylko nowe i samsungi odpadają.
 #1005332  autor: maniek89
 27 lip 2018, 18:48
Jest tyle pięciocalowców, które wymiarowo wcale nie będą większe i wówczas wybór się poszerza, więc proponuję oswoić się z takim rozmiarem wyświetlacza i wówczas szukać telefonu, bo tu tylko przychodzi mi do głowy stary Galaxy SIII lub coś z serii compact od Xperii.
 #1005347  autor: antonio7
 27 lip 2018, 20:43
Iphone SE za lekkim powiększeniem budżetu - jedyna słuszna opcja.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1005369  autor: jack be
 27 lip 2018, 22:17
antonio7 pisze:Iphone SE za lekkim powiększeniem budżetu - jedyna słuszna opcja.
Całkiem ciekawa propozycja.Nie pomyślałem o tym kierunku.Poczytałem opinie i poważnie się zastanawiam.Dzięki
 #1005385  autor: DerTolleMajor
 28 lip 2018, 07:23
Też proponuję iphone, jeśli oczywiście zrezygnujesz z androida. Dobra bateria i aparat to największej atuty.

c35i; c45i; 3310; 6310i; t610; v360; gx17; k600i; n73; p1i; i900 omnia; c905; hero; v3; 9700; e52; 9780; 9800; F480; Nexus 4; One (M7); Moto G; iPhone SE; Xcover 3; s7; J5 2017; S9 Plus; Iphone XS; A40 ---> Iphone 14 Pro + A53 + 9900
 #1005480  autor: grzesio0401
 29 lip 2018, 12:52
Też poszukuję jakiegoś niedrogiego poręcznego telefonu. Dla mnie idealny(z opisu) wydaje się Galaxy A3(IP68, Amoled, GorillaGlass, Always on display, usb C, NFC, w miarę dobry aparat, poręczny, niska cena na tym najbardziej mi zależy) Tylko podobno kiepsko z parametrami jednak nie jest to dla mnie aż tak ważne. Musi być wystarczający dla oglądnia filmów w przeglądarce (cda.pl itp), nawigacja na mapach google+yanosik, Tidal, YouTube i to w sumie tyle. Pytanie. Czy jest możliwość kupna nowego telefonu sprawdzenia działania tych aplikacji w domu i ewentualnie zwrotu gdybym nie był zadowolony z ich działania? Jeśli nie to jak sądzicie jak one będą działały na A3?
 #1005490  autor: vonski
 29 lip 2018, 14:37
Kupując przez Internet zawsze możesz zwrócić do 14 dni.
Zamów, nie odklejaj folii, potestuj.

Tapatalk @ Google Pixel
 #1005493  autor: adacomp
 29 lip 2018, 15:42
Mam od kilku miesięcy A3 2017 i się spisuje bardzo dobrze.
Czasem także można dostać wersję A3 2017 DS - to jest dopiero perełka :)
 #1005507  autor: grzesio0401
 29 lip 2018, 21:08
adacomp czyli przeglądarka(w moim przypadku firefox + ublock) będzie działać raczej bez zacięć? Masz jakąś aplikację, która działa wolno? Wypróbuję na swoim dla porównania. I pytanie czy możesz powiedzieć gdzie nabyłeś swój tel? Są obecnie jakieś promocję na nie? Na Allegro są po 670 najpopularniejsze.
 #1005509  autor: adacomp
 29 lip 2018, 22:00
Powinna działać normalnie, sam używam Chrome i kilka apek użytkowych.
Nie gram, filmy też mnie nie interesują bo mam od tego tablety 7, 8 i 10 cali.
Kupiłem nowego w kolorze czarnym za 599zł w Auchan, były także w tej cenie w Bi1.