DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1004653  autor: Nezir_Panem
 21 lip 2018, 18:14
Witam :D

Jaki wybrać ?
Słucham dużo muzyki w formacie mp3.
Celuje zatem w smartfon muzyczny.

Wymagania:
- Nowy.
- Jack 3.5
- To na czym mi najbardziej zależy super jakość dzwięku na słuchawkach.
- Wmiarę przyzwoity aparat.

Myślałem o LG V10.
Ma ktoś z Was ten model?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2018, 00:46 przez f0ku5, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: proszę nie pisać postów pod postami
 #1005634  autor: Tomekoro
 31 lip 2018, 12:45
Przy muzyce na słuchawkach w każdym w tej stawce uzyskasz podobny efekt. Zawsze można też sporo zrobić equalizerem w odtwarzaczu.

Z tego co słyszałem to dużo osób chwali głośnik w Motoroli Moto G5S:

wymoderowano

- dobry Android
- 3 GB pamięci RAM
- 32 GB danych na dane
- bateria 3000 mAh

Osobiście wybrałbym jednak Xiaomi Redmi 5:
wymoderowano

- oficjalna polska dystrybucja i gwarancja door-to-door 24 miesiące
- dobry Android
- 3 GB pamięci RAM
- 32 GB danych na dane
- bateria 3300 mAh
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 12:59 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: link do konkretnego sklepu to zbędna kryptoreklama
 #1005689  autor: antonio7
 31 lip 2018, 21:32
Tomekoro pisze:Przy muzyce na słuchawkach w każdym w tej stawce uzyskasz podobny efekt. Zawsze można też sporo zrobić equalizerem w odtwarzaczu.

Z tego co słyszałem to dużo osób chwali głośnik w Motoroli Moto G5S:

wymoderowano

- dobry Android
- 3 GB pamięci RAM
- 32 GB danych na dane
- bateria 3000 mAh

Osobiście wybrałbym jednak Xiaomi Redmi 5:
wymoderowano

- oficjalna polska dystrybucja i gwarancja door-to-door 24 miesiące
- dobry Android
- 3 GB pamięci RAM
- 32 GB danych na dane
- bateria 3300 mAh
Ja rozumiem, że Xiaomi jest w modzie i tak dalej tj. #xiaomileprze, ale zachowajmy odrobinę rozsądku i powagi. To nie są telefony do robienia zdjęć i dobrego audio.

Poleciłbym zainwestowanie w starszego flagowca jak np. Galaxy S6, jeżeli chcesz coś znaleźć ciekawego w tej cenie.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?