DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #999815  autor: kreiten
 20 cze 2018, 20:25
Generalnie ja mam na sprzedaż Xiaomi Redmi Note 4 z polskiej dystrybucji - kupiony w Polsce w Electro.pl. Telefon nie ma jeszcze 3 miesięcy (kupiony w kwietniu). Nie ma żadnych nawet najmniejszych mankamentów - bardzo dobrze działa. Chcę go sprzedać, bo jest dla mnie zwyczajnie za duży. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv.
 #999940  autor: parcu1
 21 cze 2018, 14:57
pakierhakierxd pisze:Napisz mail ;)
Tak zrobiłem, odpisali mi że zwrot został zatwierdzony, przekazany do księgowości i że środki powinny wrócić do 14 dni od daty otrzymania zwrotu....
Dzisiaj minął równy tydzień..
Zdawałem sobie sprawe z tego że jest to 14 dni max ale nie sądziłem że będą zwlekać do samego końca... Tym bardziej że ja na nie zwlekałem i odesłałem praktycznie od razu i to najszybszą możliwą opcją..
Gdyby to był nw, jakiś fotel to miałbym w to wyebane, mógłbym czekać nawet miesiąc. Ale ludzie, chodzi o telefon.. Od mniej więcej miesiąca nie mam wgl telefonu odkąd popsuł mi sie stary, wiecie dobrze czym w dzisiejszych czasach jest telefon, jak wyjde z domu to nie wiem nawet która godzina.
Raz w życiu zwracałem coś kupionego przez internet - myszke za 70zł i pieniądze mi zwrócili wciągu 2 dni, za telefon dałem ponad 10x tyle.. Jakby mnie było stać to bym od razu zamówił w innym sklepie i nie czekał na jakichś ćwoków, no ale żeby coś kupić to jeszcze trzeba mieć czym za to zapłacić, no sorry ale takie realia mamy w Polsce..
 #1000035  autor: vonski
 22 cze 2018, 08:03
To jest polsko- januszowa mentalność. Pieniądze mają na koncie, ale płaca zawsze w ostatni dzień.
Cały czas tego doświadczam.
 #1000581  autor: parcu1
 25 cze 2018, 14:52
vonski pisze:To jest polsko- januszowa mentalność. Pieniądze mają na koncie, ale płaca zawsze w ostatni dzień.
Cały czas tego doświadczam.
Dziś mija 11 dzień a pieniądze dalej nie wróciły.. Czekam do tego czwartku a potem sprawa leci do rzecznika praw konsumentów.
 #1000639  autor: parcu1
 25 cze 2018, 20:15
:shock: :shock: :shock:
Oczom nie wierze ale właśnie przed chwilą pieniądze wróciły :!:

No to teraz mam w końcu możliwość zamówienia telefonu... 2 pytania:
- Czy RN 4 to nadal jest dobry wybór
- Z jakiego sklepu zamawiać? (Cena nie gra roli, może być to jak najdroższy sklep, ale PEWNY w 100%... Nw, czy np. x-kom https://www.x-kom.pl/p/382819-smartfon- ... eneo_click jest ok?
 #1000651  autor: parcu1
 25 cze 2018, 20:56
Eragon pisze:Tak sensowniej możesz przemyśleć tego Rn5.
Wiem że RN5 jest sensowniejszy ale 6 cali to dla mnie za dużo. Więc jeśli nie ma lepszej alternatywy do Note4 to zostane przy tym
 #1003315  autor: parcu1
 11 lip 2018, 22:42
Witam ponownie
Od 28czerwca posiadam R Note4, kupiłem w x-komie i telefonik cycuś glancuś, ale od wczoraj/przedwczoraj nie działa mi automatyczna jasność ekranu nie żeby mi to w jakiś sposób przeszkadzało bo jak dotąd w żadnym telefonie takiej funkcji nie miałem no ale jest to przydatne
Dokładnie problem polega na tym że jasność nie zmienia sie wgl tzn. gdy przy włączonym automacie ustawie na najciemniejszą to tak już zostaje nawet pod słońce i na odwrót. Wcześniej działało normalnie, nie mam włączonego trybu oszczędzania energii w czym tkwi problem?
 #1003479  autor: Eragon
 12 lip 2018, 23:35
Brudny czujnik?
Wejdź w menu serwisowe i posprawdzaj ;)
Potem wgraj może soft od nowa...
A jak to nie pyknie, to gwarancja: )

:smt006
 #1003539  autor: parcu1
 13 lip 2018, 17:17
Eragon pisze:Brudny czujnik?
Wejdź w menu serwisowe i posprawdzaj ;)
Potem wgraj może soft od nowa...
A jak to nie pyknie, to gwarancja: )
Czujniki wszystkie chyba działają normalnie w tym ten od natężenia światła bo sprawdzałem w aplikacji ale automatyczna jasność nie działa wgl się nie zmienia cały czas jest taka jak ustawie ręcznie.
Obrazek