DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #994741  autor: Dawidcc
 21 maja 2018, 19:49
Witam, aktualnie wybieram 2 nowe telefony z usług mojego abonamentu. Zamierzam przenieść się do sieci Play i z cennika wybrałem wraz z konsultantem kilka modeli, które mnie zainteresowały. Chciałbym poradzić się osób o większej wiedzy niż moja odnośnie tego, które z nich będą najlepiej najlepszą decyzją.
1) Co do telefonu nie mam wygórowanych wymagań, przed wszystkim zależy mi na płynności w trakcie użytkowania i w miare mocnej baterii, żeby wytrzymała conajmniej od rana do wieczora. Co do aparatu to chciałbym żeby zdjęcia były w miarę dobrej jakości.
2)Odnośnie marki nie mam żadnych preferencji. Zastanawiałem się nad zmiana na iphony, ponieważ wiele osób chwali sobie system ios. Ale nie jest to moim priorytetem.
3), 4) Telefony będą nowe i wybieram je spośród formuły perfect box dla firm. Planuje zmieścić się w 100 zł netto w ratach licząc oba.
5) Telefony które wybrałem do tej pory:
LG H870 G6
iPhone Se 32gb
Huawei p20 lite
Huawei p10 64gb dual sim
galaxy s7
6) Mój poprzedni telefon to samsung galaxy s6, a jeszcze wczesniej s5. Co do telefonów uważam, że sprawdzają się bardzo dobrze. Jedyne problemy jakie napotkałem to bateria, która z czasem zaczyna mocno szwankować. Jednak trochę ciągnie mnie do sprawdzenia innych modeli poza galaxy. Co prawda jeden z nich jak najbardziej może być. Przypominam, że w formule wybieram dwa urządzenia.
z góry dziękuję za pomoc! :)
 #995023  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 11:08
Wybrałbym G6 lub P10/S7
ale najbardziej postawiłbym na g6 ze względu na duzy i wygodny ekran :)

Pozdrawiam :)
 #995116  autor: FKS_91
 23 maja 2018, 19:10
pakierhakierxd pisze:Wybrałbym G6 lub P10/S7
ale najbardziej postawiłbym na g6 ze względu na duzy i wygodny ekran :)
G6 i S7 myślę że mają lepsze aparaty od P10 i ładniejsze wyświetlacze. Jeśli chodzi o wyświetlacz to ja bym wolał troszeczkę mniejszy hehe dlatego wybór u mnie padłby na S7
 #995117  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 19:12
Bawiłem się P10 u siostry i ekran jest ok :)
w każdym ekran jest inny ;)
w G6 miałem inny więc jak przeszedłem na S8 byłem trochę zdziwiony,choć miałem już kiedyś super amoleda :D

Pozdrawiam :)