DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #994812  autor: Morvius
 22 maja 2018, 12:06
Bateria+ większa powierzchnia robocza.

Klasyczny obserwator wątku.
 #994816  autor: piokuk
 22 maja 2018, 12:24
Przy obecnej cenie nowych S7 na olx (zwłaszcza z Play), które można spokojnie kupić za 1200 złotych dopłacanie ok. 600 złotych do S7 EDGE wydaje się niepotrzebną ekstrawagancją.
 #994827  autor: Morvius
 22 maja 2018, 13:05
@piokuk tu już idziemy w potrzeby użytkownika. Sam musi zdecydować. 600zł różnicy to nie mało.

Klasyczny obserwator wątku.
 #994852  autor: Shadowm
 22 maja 2018, 14:43
Cześć wszystkim, mam szybkie pytanie w temacie S7. Szukam właśnie nowego telefonu, i po przeczytaniu różnych wątków na forum/recenzji ostatecznie wybieram z :

Galaxy S7 (1200 zł)
Mi6 (1450-1500 zł)

Nie siedzę jakoś na bieżąco w telefonach, przesiadam się teraz ze stareńkiego iPhone'a 5S więc każdy z tych telefonów to będzie dla mnie przeskok. Szukam uniwersalnego telefonu "do wszystkiego", może jedynie poza grami.

Czy waszym zdaniem warto dopłacić do Mi6, czy trzymać się tego tańszego Galaxy S7?
 #994856  autor: Pabloeq
 22 maja 2018, 14:54
Lepiej wybrać znaną sprawdzoną markę niż jakiegoś chińskiego no'namea z gwarancją nie wiadomo gdzie i specyfikacjami których nawet oni sami do końca nie znają.
Ja bym nie szedł w chińszczyznę za jakiekolwiek pieniądze, tam wszystko jest podejrzane.
Prywatnie mam S7 i uważam że jest genialny.

Tu opinie i specyfikacje tej chińszczyzny:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_6-reviews-8507.php

Rewelacji nie ma, raczej żałują że to kupili.
 #994873  autor: vonski
 22 maja 2018, 16:06
Nie przesadzaj. Mi6 to bardzo dobry sprzęt z całą kupą zalet. Ale też nie bez wad (jak każdy). Największe to przeciętny aparat, brak pasma B20 i wyjścia 3,5mm. A nie da się ukryć że S7 wszystko to ma...

Tapatalk @ Google Pixel
 #994874  autor: Shadowm
 22 maja 2018, 16:12
Czyli obaj skłanialibyście się ku S7? Nie zważać na to, że telefon ma już konstrukcyjnie 2 lata?
 #994926  autor: vonski
 22 maja 2018, 19:03
Ma 2 lata, a od trzech na rynku nic się nie dzieje... Poza durną modą na wykrzywione ekrany, notche i kastrowanie telefonów ze złącz. Ja siedzę na dwuletnich sprzetach, bo po prostu nie ma na co zmienić...

Tapatalk @ Google Pixel
 #994993  autor: pakierhakierxd
 23 maja 2018, 05:14
a ja powiem wam tak miałem g6 który miał baterie 3300 i sot miał 3-4 h.Kupiłem S8 z bateria 3000 i sot też 3-4 h :/

Pozdrawiam :)