DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #992319  autor: corner
 07 maja 2018, 21:10
Kojarzycie jakiś smartfon - średniak, o w miarę dobrych parametrach do 600 zł, żeby robił dobre zdjęcia (w stosunku do ceny), chodził na Androidzie i miał ładny kolor obudowy - żółty/zielony/pomarańczowy/czerwony?
 #992324  autor: gramacz
 07 maja 2018, 21:30
Obczaj bezramkowego Sharp Aquos S2 , robi bardzo dobre zdjęcia z efektem lustrzanki i filmy 4K
Sam zobacz czy ci odpowiadają:
https://www.youtube.com/watch?v=UV17YZYwcEQ
Telefon co chwile w promocji za 500zl, (szukaj na forum telchina) normalna cena to ponad 1200zł

Kolejnym telefonem który robi dobre foty i kosztuje niewiele jest LeEcoo Cool 1
 #992503  autor: Lawrence72
 08 maja 2018, 18:36
W tą cenę dobrze wpisuje się P9Lite chociaż te kolorowe obudowy znacznie ograniczają wybór. Ostatecznie zawsze zostaje Nokia np. Lumia 920 dostępna w wielu kolorach ( żółty,czerwony, czarny,srebrny).
 #992532  autor: corner
 08 maja 2018, 20:48
Dziękuję za sugestie. Ten Sharp jest naprawdę ładny. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy mam zaufanie do takiej marki smartfona, nawet nie wiedziałem, że produkują telefony.

Proponowana Lumia z kolei jest stara i nie ma Androida.

Niestety, nie ma ostatnio telefonów z ładnymi obudowami - wszystko wygląda tak samo. Niektóre Nokie mają coś ciekawego - np. miedziana Nokia 6 albo Xperie Sony. Reszta - czarne, białe, ewentualnie któreś z tych mdłych, pastelowych różów albo błękitów.
 #992840  autor: tattared
 10 maja 2018, 18:24
jarekb11 pisze:A co za problem kupić silikonowe etui??
O to samo chciałem zapytać, nie lepiej kupić sprawdzony, mainstreamowy smartfon, a potem wyposażyć go w jakiegoś case'a w kolorze zgodnym z własnym widzimisię?

Abstrahując od koloru, z nowych nie przychodzi o mi głowy w tym budżecie nic na andku z dobrym aparatem oprócz Huawei P9 Lite, ale umówmy się, to też nie jest kozak fotograficzny, ew. Moto G5 z zoomem optycznym, ale tutaj spora strata na hardware względem P9Lite.
 #992871  autor: aureel
 10 maja 2018, 21:06
Gdyby udało Ci się ewentualnie dobić do okolic 800 - to masz z polskiej dystrybucji - moim zdaniem przekozacki z wyglądu i konkretny bebechami - Xiaomi A1 w czerwonej wersji...