DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #989709  autor: okti51
 19 kwie 2018, 17:29
Aktualnie posiadam iPhone SE. Szukam następcy z dual-simem, także iOS niestety odpada na starcie.
Nie orientuje się na aktualnej ofercie Androida także proszę o Waszą pomoc.
Wymagania:
-Dual-SIM (najważniejsze)
-zdjęcia przynajmniej takiej jakości jak iPhone SE
-szybkość telefonu przynajmniej taka jak iPhone SE
-cena do 1400 zł
-wielkość ekranu nie gra roli

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z obecnego telefonu, a jedyny mankament to brak dual-sim. Co rynek jest w stanie mi zaproponować w tej cenie? ;)
 #989727  autor: antonio7
 19 kwie 2018, 18:49
Honor 9, Huawei P10, LG G6 - w tych cenach powinieneś już znaleźć te telefony z drugiej ręki, jeśli chcesz nówki z pewnego źródła musiałbyś trochę dopłacić (max 200, 300 zł).

Z całej trójki najlepszym wyborem byłaby chyba P10.

Każdy z tych wymienionych przeze mnie telefonów przewyższa o klasę SE.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #989758  autor: Eragon
 19 kwie 2018, 20:54
Jak wyżej,
A jeśli wolisz nówkę to pchaj się w chińczyka - Xiaomi Mi6.

:smt006
 #990168  autor: gramacz
 22 kwie 2018, 20:07
Może zamiast Mi6 lepiej Xiaomi Note 3, kupisz go za niecały 1000 zlotych po wszystkich opłatach (przesyłka + VAT)
Xiaomi MI NOTE 3 Czarny 6GB + 64GB za 938 złotych
Cena: $280$ www + $7.28 za ubezpieczenie od VAT
 #990271  autor: okti51
 23 kwie 2018, 16:59
A jak wygląda jakość robionych zdjęć w porównaniu do iPhone'a?
 #990281  autor: antonio7
 23 kwie 2018, 18:00
okti51 pisze:A jak wygląda jakość robionych zdjęć w porównaniu do iPhone'a?
Wielkich różnic raczej nie zauważysz, jeśli chodzi Ci o Xiaomi.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #990309  autor: Lawrence72
 23 kwie 2018, 19:46
Proponowałbym w tej cenie Xiaomi Mi6:

- ekran, 5,2
- tryb DualSIM
- bateria 3350 mAh + Quick Charge 3.0
- aparat 12 Mpx ale zdjęcia w przypadku Xiaomi nie porywają. Pod tym względem szukałbym czegoś z Huawei/Samsung które dysponują lepszymi aparatami.