DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #989355  autor: piotrzet
 17 kwie 2018, 17:08
Skoro rozmawiamy o XZ2 to chyba logiczne że pytałem o jej wady a nie jakiś innych modeli. Co do porównania faktycznie się pomyliłem te modele mają 3 GB ram ale co z tego? Skoro w testach trzymania aplikacji w pamięci wypadają i tak lepiej? Nie wiem od kiedy liczą się cyferki a nie to co jest w rzeczywistości. Owszem S7 miał tyle ramu tylko co z tego jak działał i działa gorzej niż one. Co do królowania sony nic takiego nie napisałem że jest najlepsze także nie wmawiaj mi coś czego nie było.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 18:56 przez piotrzet, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #989358  autor: Morvius
 17 kwie 2018, 17:47
piotrzet temat juz został wyczerpany dawno w sprawie, w której piter410 się zgłosił. A pozostawiasz wrażenie agresora podtrzymującego temat, który wszystkie argumenty innych osób stawia na nie. Proszę, nie wprowadzaj zamieszania.



Wymoderowano Morvius
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 19:50 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Dyskusja przeniesiona do PW.

Klasyczny obserwator wątku.
 #989366  autor: vonski
 17 kwie 2018, 20:26
Znowu utwierdzam się w przekonaniu, że mój S7 był jakiś wyjątkowy... Dialer, smsy i kontakty otwierają mi się szybciej niż na Pixelu z Oreo 8.1, a i zarządzanie pamięcią co najmniej tak samo dobre.

:)

Tapatalk @ Google Pixel