DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #988772  autor: antonio7
 13 kwie 2018, 19:48
Mystarnos pisze:Dziś przy innej okazji zrobiłem sobie tourne po macalniach miejskich. Nigdzie nie ma tego HTC, Jeszcze się nie zdecydowałem ale fajnie by było wziąć do ręki. Muszę jeszcze przejść po komisach u siebie, może coś by się znalazło.
Broń boże nigdy nie kupuj nic z komisów z drugiej ręki.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #988803  autor: Lawrence72
 13 kwie 2018, 23:39
Najlepsza opcja to Honor 8 - w najbliższym czasie już raczej mocno nie stanieje, ostatnio był dostępny za 999 a to i tak bardzo niska cena. Dobra alterntywa to Mi A1 w cenie niższej chociaż duży minus to brak szybkiego ładowania. A5 po aktualizacji może dostanie autofokusa ale tak czy inaczej to półka niżej od pozostałych propozycji.
 #988811  autor: vonski
 14 kwie 2018, 08:03
Honor 8 ma szybkie ładowanie. Rapid charging w formacie Huawei'a. Nie tak szybkie jak najnowsze sprzęty, ale 40% w pół godziny robi.

Tapatalk @ Google Pixel
 #989158  autor: m.sta
 16 kwie 2018, 15:18
Szukam podobnego telefonu, co powiecie na temat Honor 9 lite ?
 #989196  autor: Lawrence72
 16 kwie 2018, 18:29
Zdecydowanie Honor 8. Kwota jaką trzeba za niego zapłacić zdecydowanie spadła i jest wart swojej aktualnej ceny. Z alternatyw rozglądnąłbym się za Xiaomi Mi A1, również dobry wybór jak na swoją cenę.
 #989241  autor: ichris
 16 kwie 2018, 21:44
Czy na Honor 8 zadziała apka Android Auto i połaczy się ten smartfon z nowym Volskwagenem?
 #989244  autor: antonio7
 16 kwie 2018, 21:48
ichris pisze:Czy na Honor 8 zadziała apka Android Auto i połaczy się ten smartfon z nowym Volskwagenem?
Bez problemu.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #989646  autor: Tamto
 19 kwie 2018, 10:18
W necie jest cała masa informacji o tym, że Huawei i Honor mają problemy z Android Auto. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Ma Honor 8 i korzysta z AA (Android Auto).
 #991729  autor: Mystarnos
 04 maja 2018, 16:33
Zdecydowałem się na HONOR 8. Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie:) Kupiony za 990 pln. Teraz go ustawiam i trochę to potrwa. Głupi import kontaktów z Windows Phone to nie takie hop siup:D
Temat do zamknięcia! Dzięki wszystkim za porady:)
 #992202  autor: ichris
 07 maja 2018, 10:15
A gdzie najbezpieczniej kupić Honora 8 (i w dobrej cenie) w razie gdyby Auto Android jednak nie działał prawidłowo i chciałbym go zwrócić?