DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #988308  autor: hana80
 11 kwie 2018, 07:55
Hej uzytkuje własnie P8 lite , zaoferowano mi własnie smarta lub P20 lite
Poczytałam i procek taki sam bateria taka sama Czy warto zaplacic wiecej za p20 lite ?? a jak p 10 lite

Mam P8 lite i ja nie narzekam na ten telefon Jako że ten tel ma dostac mój syn ja muszę wybrac sobie cos innego i nie wiem co :( Wiem na pewno żeby tel miał NFC
pomoże mi cos dobrac ( dzieciaki ogladaja na nim bajki. maja sciągnięte jakieś gry ja mam kilka aplikacji które uzywam np LEGIM do czytania ksiazek I Potrzebuje cos co to ogarnie
 #988314  autor: harys
 11 kwie 2018, 08:46
1600 to absurd za ten telefon. P10 lite jest bardzo podobny hardwarowo,nie licząc pamięci a kupi go prawie połowę taniej
 #988317  autor: hana80
 11 kwie 2018, 10:04
a co powiesz na temat smarta ??
wacham sie miedzy tymi dwoma tel (p10 lite i smart)
 #988587  autor: antonio7
 12 kwie 2018, 19:50
hana80 pisze:a co powiesz na temat smarta ??
wacham sie miedzy tymi dwoma tel (p10 lite i smart)
P Smart to samo co P9 lite tylko z większą wbudowaną pamięcią i większym wyświetlaczem. Z Huaweiów Mate 10 lite albo dołóż do zwykłej P10 (podobna cena jak P20 lite).

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #988620  autor: tattared
 12 kwie 2018, 21:32
Przede wszystkim smartt ma wyświetlacz większy o prawie 0,5", lecz dzięki bardzo dobremu zagospodarowaniu przestrzeni jest tylko nieznacznie większy (ale lżejszy) od P10 Lite. Podzespoły są bardzo zbliżone, jednak smart posiada wyższy model, bateria i pamięć bliźniacze w obu przypadkach. Kolejna sprawa to aparat - zdecydowanie lepszy do zaoferowania ma PSmart - podwójny obiektyw (mono). Ogólnie bardzo zbliżone modele, oba zapewnią komfortowy użytek codzienny.