DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #988102  autor: Enigmoo
 09 kwie 2018, 23:02
Witam
Szukam telefonu z jak najlepszym audio (na słuchawkach) do +/- 1000 zł
a drugie pytanie, co lepiej przenosi dziwięk
usb C czy jack 3.5 ?



Sent from my Moto G4 Plus using Tapatalk
 #988247  autor: Lawrence72
 10 kwie 2018, 20:30
Nowy czy używany? Z flagowców HTC 10 ma świetne audio które robi dobre wrażenie, poza tym HTC One M9 lub flagowce od Samsugna np. S6. Generalnie modele HTC mają dobre audio i są pod tym względem to są w czołówce.Z nówek w tej cenie dobrą jakość dźwięku ma LG G5 który ma dodatkowy moduł Hi-Fi Plus - powinien być do wyrwania poniżej 1k. w sklepach typu sferis/komuteronik.
 #988403  autor: Morvius
 11 kwie 2018, 20:59
Rozbuduj swoje preferencje.

Klasyczny obserwator wątku.
 #988544  autor: Enigmoo
 12 kwie 2018, 16:08
jak tak patrzę to HTC u ultra daje radę i pod względem wyglądu, wydajności, ekranu i aparatu
tylko jacka nie ma...

Sent from my Moto G4 Plus using Tapatalk
 #988569  autor: harys
 12 kwie 2018, 17:56
Enigmoo pisze:jak tak patrzę to HTC u ultra daje radę i pod względem wyglądu, wydajności, ekranu i aparatu
tylko jacka nie ma...

Sent from my Moto G4 Plus using Tapatalk
Jacka nie ma i bateria słaba. Cała reszta zdecydowanie flagowa. Cena za ten telefon jest absurdalnie niska. Nie ma alternatywy za te pieniądze, natomiast trzeba się pogodzić z dwoma wadami o których pisałem na początku
 #988582  autor: antonio7
 12 kwie 2018, 19:31
Enigmoo pisze:Jeśli chodzi o tą baterie o której pisałeś, to wiesz to z własnego doświadczenia?

Sent from my Moto G4 Plus using Tapatalk
W każdym praktycznie modelu od tego producenta bateria kuleje. Dla użytkowników wymagających sporego czasy pracy na jednym ładowaniu te telefony nie będą dobrym wyborem. Coś za coś, dlatego cena tak niska, a i słaby marketing też robi swoje - mała dostępność modeli i ograniczony wybór.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #988583  autor: Enigmoo
 12 kwie 2018, 19:39
bateria to nie jest dla mnie bardzo duży problem
głównie audio, wydajność, ekran
wiec chyba jestem zdecydowany

Sent from my Moto G4 Plus using Tapatalk
 #988592  autor: harys
 12 kwie 2018, 20:02
Z kolegi. Niestety wytrzymał z nim tydzień. Kupiony za śmieszne pieniądze z Amazona, ale nie był w stanie zrobić 3h SoT po LTE :(
Szkoda bo reszta świetna, w pewnych aspektach nawet lepszy niż g6 a jeszcze tanszy
 #988605  autor: harys
 12 kwie 2018, 20:41
Jeśli to Ci nie przeszkadza to można śmiało brać. Jest szybkie ładowanie. Dla mnie postawa to ma telefon wytrzymać mi od rana do wieczora bez stresu, niektórym te 3h ekranu starczy. Ja bym nie miał prądu już przed południem ;)
 #988632  autor: wiemar
 12 kwie 2018, 23:22
jeśli chodzi o audio to htc to dobry wybór. miałem kiedyś m9 prime camera i największą zaletą był dźwięk na słuchawkach.