DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #983766  autor: spik3r
 15 mar 2018, 20:39
vonski pisze:Tak. Wgrywasz XEO i zmieniasz region. Poczytasz to będziesz wiedzieć o czym piszę :)

Tapatalk @ Google Pixel

Ten telefon z orange uzywany 10 dni jest wart 1900zł ? Stan idealny? Tyle ze z Orange.
Z Tmobile odrzuciłem.
 #983816  autor: Gregrin
 16 mar 2018, 00:14
t-mob i plus zakładają blokady gdy sprzęt nie jest spłacany. Właściciela sprzętu można sprawdzić na ich przeznaczonych do tego stronach ale to nic nie da bo z przedłużenia sprzęty i tak są na raty wiec jeszcze dużo rat przed świeżymi telefonami z przedłużenia ;)
Dobry wybór, nie ma znaczenia ze jest z orange. Soft (oryginalny) można dowolnie zmieniać (no chyba ze się coś zmieniło ;))

PS. Czy niebrandowane softy wspierają natywnie te funkcje VoWifi i VoLTE ??
 #983828  autor: vonski
 16 mar 2018, 08:14
Gregrin pisze:PS. Czy niebrandowane softy wspierają natywnie te funkcje VoWifi i VoLTE ??
Rożnie z tym bywa.
 #983834  autor: spik3r
 16 mar 2018, 08:41
Szukam szukam i jak chce orchid grey to powyzej 2k. Jest teraz ta sytuacja ze moge za te1900zl miec uzywany 11 dni lub dalej szukac
 #1031775  autor: ymek
 30 paź 2018, 19:25
Witam,
gdzie polecacie kupić telefon, czy są serwisy polecane lub odradzane? Bardzo dużo pozytywnych opini ma portal BestCena, portal z kilkuletnim stażem. W regulaminie widzę jednak, że dają gwarancje na tel 1 rok gdzie wszędzie są 2 lata.. Czy należy kupować tylko w sprawdzonych (Sferis, Proline, X-kom) płacąc ciut więcej czy jednak są serwisy których nie należy się bać?
 #1031780  autor: Eragon
 30 paź 2018, 19:48
Odpowiem Ci:

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Widzę że z Internetu potrafisz korzystać, opinie umiesz czytać, ceny towaru widzisz.... Więc decyduj.

Pomóc więcej? Jeśli miałbym telefon za 999zł na bestcenie, i za 1000zł na Sferisie, brałbym ze Sferisa.

Mam nadzieję że pomogłem :)

:smt006
 #1031909  autor: vonski
 31 paź 2018, 08:25
Bestcena ma telefony z zagranicy, serwis jest u nich, a nie w autoryzowanych. Jak komuś to nie przeszkadza, to można brać. Nie opłaca się tylko VAT-owcom, bo po wybraniu faktury na firmę okazuje się, że pierwotna cena jest... bez gwarancji :) A za gwarancję trzeba dopłacić dodatkowo i czar cenowy pryska :)
 #1031994  autor: Micho
 31 paź 2018, 12:17
Jak ktoś ma firme i chce zarabiać na Vacie to niech płaci więcej w sklepie :) A dla zwykłego szaraka kupić np. S9 na 3200 w sklepie a za 2400 w Bestcenie to kolosalna różnica i jak ktoś odważny, może brać na barki brak gwarancji producenta. Poza tym jak czytam fora, to większość się chwali, że ich super fon działa po 2-3 lata bez awarii. Ja miałem w swoim życiu parę telefonów i tylko 2 oddawałem na gwarancję. 1 to Htc Wildfire S i to z powodu zainstalowania aktualizacji która jak się okazało, ucegliła telefon. A 2 to S6 którą mam obecnie, po niecałych 2 latach mikrofon się posypał, bardzo słabo było mnie słychać. Gdyby nie to, że miał jeszcze gwarancję to bym nie naprawiał tylko kupił nowy :)
A i nie chwalę i nie reklamuję Bestceny. Sam się zastanawiam, czy tam nie kupić następnego telefonu.