DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #978279  autor: damianD
 17 lut 2018, 21:51
Witam,
aktualnie posiadam stary telefon LG P760, lecz z uwagi na brak pamięcie jestem zmuszony kupić coś nowszego.

Jaki polecanie nowy telefon do 500 zł z DualSim, wymienną w miarę długo trzymającą baterią i w miarę dobrym aparatem?

Nie zależy mi na super wydajności bo w gry nie gram.
Również nie zależy mi na szybkim internecie LTE bo od tego mam kompter.

Zastanawiam się nad kupnem jednym z myPhone.
- myPhone Prime Plus
- myPhone Infinity IIS
- myPhone City
lub
- Lenovo Vibe C2 Power

Jednak do w/w telefonów w chwili obecnej baterię można kupić tylko do Prime Plus.
 #978306  autor: Eragon
 17 lut 2018, 23:10
No to ja Cię uświadomię może:
Gra nie warta świeczki.

Mało jest telefonów z wymienną baterią. Szczególnie w tym budżecie.
No i ten myPhone to shit. Tak soft jak i specyfikacja.

Wolisz gówniany telefon ale "bo ma wymienną baterię"
Czy
Dobry ale bez wymiennej

:smt006
 #978310  autor: damianD
 17 lut 2018, 23:26
Dla mnie jest wygodniej nosić małą zapasową baterię w razie "W" niż nosić duży powerbank.

Jeżeli ten myPhone to shit to jaki polecasz telefon z dobrą niewymienną baterią?
Jak wszyscy XIAOMI REDMI 4X?

I drugie pytanie, jaki telefon polecasz z wymienną baterią nawet przekraczając budżet?

A i zapmniałem ekran max 5 cali.
 #978354  autor: tattared
 18 lut 2018, 10:13
4X to półka wyżej od zaproponowanego MP, ale też trochę ponad budżet. Przy 5", procku bez przesadnego apetytu na energię i ogromnej baterii 4100 mAh nie będziesz musiał chodzić ani z zapasową baterią, ani PB - smartfon wytrzymuje cały dzień intensywnego użytkowania.
 #978422  autor: aureel
 18 lut 2018, 14:55
Z tych dwóch o które pytasz ciężko powiedzieć - Lenovo ma trochę słabszy proc ale ma również niższego andka - oba są jednak 4-rdzeniowe a Redmi 4X ma 8-rdzeni.

Lenovo jest starsze - i ogólnie już starawe (połowa 2016) i ma słabszą baterię. Zatem jeśli już to na siłę wskazywałbym na Moto...

Niemniej warto zdecydowanie dozbierać do 4X

Pozdrawiam - A.
 #978709  autor: FKS_91
 19 lut 2018, 17:43
W tym budżecie to zdecydowanie 4x. Tak jak już koledzy powiedzieli wcześniej że nie musiałbyś za bardzo chodzić z dodatkową baterią. Po za tym jak kupisz sobie powerbanka 10k mAh to tak jak miałbyś 2.5 baterii przy sobie :) Za dużo nie trzeba zbierać bo już za 550 spokojnie dostanie.
 #978730  autor: damianD
 19 lut 2018, 19:29
Nawet mi już tak nie chodziło o kasę, bo czy niecałe 400 zł za myPhone czy 500 zł za X4 nie robi różnicy. Głównie chodziło mi o baterię. Zdażyło mi się kilka razy, że musiałem zostać dłużej w pracy (brak możliwości naładowania telefonu) a chodzenie z podłączonym power bankiem średnio to się sposuje w mojej pracy.
A ja już byłem zdecydowany na myPhone lub Lenovo C2 Power :wink: