DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #973793  autor: Kazimierz_Lux
 24 sty 2018, 11:03
Poszukuję smartfona. I tutaj wymagania jakie mam co do niego:

- Android
- jak najlepszy aparat
- mocna bateria
- sprawnie działający GPS
- Budżet: 1000 zł ew. 1100 zł
- LTE(opcjonalnie)
- bezawaryjny

Z poważaniem.
 #974159  autor: FKS_91
 25 sty 2018, 20:03
Bardzo fajnie telefony rozpisane, ale według mnie brakuje mi w zestawieniu np Huaweia Nova. Jeśli możesz to na Twoim miejscu dołożyłbym tą stówkę z kawałkiem i kupił Honora 8. Jeśli chodzi o aparat w połączeniu z wydajnością bardzo fajnie wygląda w tym budżecie.
 #974204  autor: Kozik_7X
 25 sty 2018, 22:59
Huawei Nova obecnie ciężko dostać w Polsce i to w cenie do 1000 zł - może to jest powodem?
A co do pytania autora to stawiałbym jednak na Asus Zenfone 3 ZE520KL, mamy tu do czynienia z jednym z najlepszych aparatów w swojej klasie cenowej, ale uwaga - bateria nie jest najmocniejsza.
Jeśli mamy iść na kompromis pomiędzy aparatem a baterią, to Honor 6X - ogólne aparat fotki robi dobre w dzień, w nocy jest gorzej. Za to bateria jest dużo większa - 3340 mAh.
 #976444  autor: dawidos160
 07 lut 2018, 16:00
Podepnę się pod temat,żeby nie zakładać nowego - dostałem zapytanie podobne - najlepszy aparat do 1k, dużo pamięci na zdjęcia i z opcją beauty face,ale to rozumiem,że po prostu odpowiednia apka ze sklepu google rozwiązuje problem.

Link od Morviusa nie do końca rozwiązuje problem - suche fakty nie przekładają się na jakość zdjęć (w tym wypadku wygrywa zdecydowanie Sony), a nie chciałbym polecać bubla. I zależy mi na telefonach ogólnodostępnych - takich,które można z łatwością kupić,żeby nie polować na okazje. Pomożecie ? :) Widziałem,że przewijał się w innych tematach Huawei P9 ale ciężko go dostać jako nowego w cenie do 1000 zł
 #976446  autor: Morvius
 07 lut 2018, 16:10
@dawidos160 bo dostać go w cenie do 1000zł będzie ciężko. W zasadzie trudno w tej półce cenowej znaleźć coś co będzie lepsze niż drugie. To średnia półka cenowa. Może Huawei P10 lite? Może Huawei Mate 10 lite?

Klasyczny obserwator wątku.
 #976702  autor: FKS_91
 09 lut 2018, 16:41
pisząc o A5 którą wersje masz na myśli ?? Konkurować może tylko ta z 2017 i cene do 1k wydaje mi się że będzie tak samo trudno znaleźć jak p9 czy honor 8.
 #976703  autor: vonski
 09 lut 2018, 17:38
Niekoniecznie... 2016 miał OIS i robił lepsze zdjęcia już następca. Tylko że 2GB RAMu to już trochę mało...

Tapatalk @ Galaxy S7