DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #973440  autor: Sworek
 22 sty 2018, 18:34
Witam serdecznie mam zamiar się przesiąść z mojego S6 na coś nowego.

Telefon nie musi być nowy, nie boje się kupować z "drugiej" reki o ( ile jest na gwarancji i w ładnym stanie )

Od telefonu oczekuje po 1 aparatu ( lubię robić zdjęcia )

po 2 płynności działania

po 3 niczego więcej nie ma co oczekiwać od telefonu ;p



Na chwile obecną mam na oku takie telefony jak : LG G6, ONEPLUS 5T, SG7E, S8, IPHONE 7, A8

A może warto chwile poczekać do premiery S9 ( pewnie starsze modele spadną troszkę z ceny )

Co byście z tych wymienionych wybrali? a może jakieś inne propozycje

Cena jak w temacie 2000 zł no mozę 2100 ;p



Pozdrawiam !
 #973635  autor: FKS_91
 23 sty 2018, 16:29
Z tej listy co podałeś to ja bym wybrał chyba S7E. 3600 mAh o 600 więcej niż np w A8. Bardzo fajny wyswietlacz.
 #973640  autor: Morvius
 23 sty 2018, 16:42
Postawiłbym albo na s7 edge albo na mate 9 pro. Tu brałem pod uwage wydajnosć na baterii procku i klasę premium.

Klasyczny obserwator wątku.
 #973671  autor: Sworek
 23 sty 2018, 18:33
Już sam nie wiem co wybrać:p
Podoba mi się g6 ale czytałem że aparat taki se, natomiast mate 9pro jakoś nie przypadł mi do gustu..
A s8 wydaje się dość przereklamowanym telefonem
 #973675  autor: Morvius
 23 sty 2018, 18:52
s8?

Klasyczny obserwator wątku.
 #973677  autor: pakierhakierxd
 23 sty 2018, 18:54
G6/S8 :) ,ja wzialem g6 bo 1400 kosztowal i jakos bylo mi szkoda 2000 na s8 i nie zaluje ;)

Pozdrawiam :)
 #973683  autor: Morvius
 23 sty 2018, 19:26
pakierhakierxd bez obrazy ale ale są lepsze. Na konferencji gdy przyjechało do mojej firmy LG dałem pani prezenterce P9 i miała pstryknąć kilka fotek P9 i G6. Oczywiście telefonu ani jednego ani drugiego nie miałem w ręku. Zdjęcia poszły w obieg i dziesięcioosobowa grupa jednomyślnie okrzyknęła, że G6 wcale nie robi lepszych zdjęć jak reklamują.
:smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #973689  autor: pakierhakierxd
 23 sty 2018, 19:44
Wiesz ja miałem P9 Lite /Honor 8 /G6 i mi Honor 8 robił podobnie jak G6 ale P9 lite tez robił ok ,może ja nie jestem wymagający ;)
Jak chce zrobic najlepsze zdjecia to biore lustrzanke ale co raz czesciej nie chce mi sie jej nosic ;)

Pozdrawiam :)