DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #972160  autor: Midnightwhite3
 15 sty 2018, 21:24
Witam, zastanawiam sie nad
-Xiaomi mi note 2
-Xiaomi mi 5
-Xiaomi mi 5s lub 5s plus
-redmi note 4x
-Xiaomi mi A1

Na aparacie nie zalezy mi az tak bardzo, glownie chodzi mi o bezawaryjnosc, wytrzymalosc i plynnosc dzialania.
 #972226  autor: Eragon
 16 sty 2018, 10:25
No oke, zaczynamy.

1. Gdzie masz zamiar zakupić sprzęt ?
2. Posiadam Mi5 i o ile kocham ten sprzęt, to to już jest za późno by się na niego zdecydować. Nie gdy za rogiem jest Mi7.
3. A jaki budżet?

4. Mniej więcej wybierałbym według takiej kolejności:
Mi6>MiNote3/MiNote2>A1>Mi5/5S>Note 4X

:smt006
 #972240  autor: Midnightwhite3
 16 sty 2018, 11:42
1. Raczej gearbest
3. ~1000zl, nie chce za bardzo tej ceny przekraczac, a na gearbest czesto sa promocje #cebula
O ile pierwszym wyborem byl note 4/4x o tyle zaczalem sie bardziej zaglebiac w temat i nwm czy warto doplacic i wybrac dajmy na to Mi Note'a 2. Glownie raczej bym ogladal na tym filmy/anime etc. wiec dobry wyswietlacz jest wskazany.
 #972244  autor: harys
 16 sty 2018, 11:56
Oled w mi note 2 jest taki sobie.
Do Twoich zastosowan spokojnie starczy redmi note 4 (najlepiej global)
Przyszłościowo polecam w wersji 4/64, przy tej cenie dolara można go trafić koło 6stowek nawet.


Wysłane z mojego LEX722 przy użyciu Tapatalka
 #972394  autor: Midnightwhite3
 16 sty 2018, 22:21
No wlasnie dlatego to bralem pod uwage na samym poczatku, tyle, ze jesli moge doplacic te 400zl, za o wiele lepszy tel to why not. Moze dodam tez, ze nie chce zmieniac tel za rok, planuje zakup na 3+ lat.