DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #970719  autor: Trugeek77
 08 sty 2018, 11:49
Witam, poszukuję telefonu w kwocie do 1800zł ale jest to moja górna granica i jeżeli się okaże, że coś za np. 1200zł spełni moje wymagania też biorę to pod uwagę. Od roku mam Huaweia P9 i jestem z niego zadowolony z tym, że szukam czegoś większego i z możliwe jak najlepszym czasem na baterii bo ta w P9 zbyt długo nie trzyma.
Moje preferencje co do wyboru to:
-Duży ekran coś ok. 5,5-5,7 cala
-Możliwie jak najlepszy czas pracy na baterii
-Fajnie jakby były na ten telefon dostępne markowe etui np. Spigena itp.
-A tak poza tym, żeby nie był słabszy jeżeli chodzi o bebechy od obecnej P9 co do aparatu to mi wisi jaki.
-Szukam tylko telefonów, które mogę kupić normalnie z Polski i nowych, sklepy typu "bestcena" czy allegro bądź komisy mnie nie odstraszają bardziej ceny z znanych sieciówek :D
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. :)
 #970785  autor: vonski
 08 sty 2018, 16:07
Może OnePlus?

Tapatalk @ Galaxy S7
 #970801  autor: FKS_91
 08 sty 2018, 18:13
Co byś powiedział na mi note 2 ?? Bardzo dobry procek snap 821, 128 gb pamięci wewnętrznej, bateria 4070 mAh i 6gb ram. Myślę że spełni wszystkie Twoje oczekiwania :)
 #970849  autor: Kozik_7X
 08 sty 2018, 21:14
OnePlus oraz Mi Note 2 cięzko kupić do 1800 zł z Polski :-)
Może LG G6?
System: Android 7.0 Nougat
Ekran: 5.7”, WQHD, LCD
Procesor: Snapdragon 821
Aparaty: 13 MP + 13 MP, 5 MP
RAM: 4 GB
Pamięć: 32 GB
Bateria: 3300 mAh

Jedną z zalet jest wyświetlacz FullVision, który zajmuje znaczną część frontu, dzięki czemu producentowi udało się upchnąć 5,7″ ekran w wodoszczelnej obudowie o gabarytach zbliżonych do poprzednika (5,3″). Stało się to możliwe nie tylko dzięki minimalizacji ramek, ale także zmianie proporcji ekranu na 18:9.
 #971070  autor: Trugeek77
 10 sty 2018, 06:34
G6 bym odrzucił, widziałem w sklepie i wgl. nie przypadł mi do gustu. Za to bardzo spodobał mi się Galaxy Note 8, który to sporo wykracza poza mój budżet lecz gdybym odliczył sobie od niego vat to już by tak drogo nie wyszedł :D
 #971087  autor: vonski
 10 sty 2018, 09:40
Było od razu mówić, że kupujesz FV na firmę :)

Note jest fajny, choć rozmiar zdecydowanie nie dla każdego...
 #971099  autor: Trugeek77
 10 sty 2018, 10:58
Teraz tylko pytanie czy Note 8 działa tak jak kosztuje czyli kosmicznie bo słyszałem, że potrafi przylagować. Zwracam na to sporą uwagę a mój obecny P9 działa praktycznie idealnie. A miałem przed nim przez chwile S7 edge, który lagowal i to było mega wkurzające przy używaniu.