DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #979204  autor: bubers
 22 lut 2018, 09:10
Przede wszystkim dziekuje za pomoc!


Telefon udalo się kupic w rtv euro agd, kilkaset km od miejsca mojego zamieszkania, bliżej nie było, ale przy okazji wiec mi to nie przeszkadzalo ;)

(dzwonili do mnie w miedzy czasie ze sklepu czy rezerwacja aktualna bo duze zainteresowanie telefonem a maja tylko jeden ;) )


Co do samego telefonu jestem zadowolony bo dziala w porównaniu z poprzednikiem jak burza, ale pewnie większość nowych, w porównaniu tak by wypadala.

Bateria wytrzymuje spokojnie dwa dni (sensie od rana do wieczora nastepnego dnia) bez oszczędzania.

Obudowa wydaje się być solidna, od razu zakupiłem plecki i szklo, trzyma się dobrzei nawet z pleckami dosyc smukly.

Aparat dla mnie super, fajnie ze jest lampa z przodu.


Z minusow:

- brak diody informującej o powiadomieniach – przyzwyczaiłem się do tego ze jak mam smsa czy nieodebrane połaczenie to od razu to widze, tu trzeba sprawdzac na bieżąco.

- ladowarka usb-c to dla mnie również minus – wszystko mam na micro wiec jest zamieszanie, za to pewnie szybkość ladowania jest mega.

Z mniej waznych, ale może to kwestia tego ze nie potrafie znaleźć:

- brak wyodrębnionych grup w kontaktach (ustawic grupe w kontakcie się da),

- brak możliwości zaplanowania wysylki smsa o danym czasie,

- nie wiem tez czy jest mozliwosc zrobienia fotki podczas krecenia filmu, na razie teo nie wyczailem.


Ogolnie jestem zadowolony, szkoda tylko ze note lezy już drugi miesiąc, bo kazda kolejna zalozona plyta okazuje się wadliwa.